Treść opublikowana przez Boosman
-
Buczenie przy hamowaniu silnikiem 1.8T
QUATTRO a4 b5 1.8t ! Panowie mam taki problem że gdy jade np.70km/h puszcze noge z gazu i obroty zejdą ponież 4tys. to takie dziwne buczenie , rezonans czuc we wnętrzu ! Dodam gazu przestaje , wcisne sprzegło przestaje ! Przy mniejszych obrotach albo przy wiekszych też tego nie ma ! Tak miedzy 2800 a 3500... Co to może być ?? QUATTRO a4 b5 1.8t !
-
"Tykanie" w kierownicy podczas skrętu
No nie powinno i tez chce wiedzieć co to
-
[B5 AHH] A4 B5 By Markoo
Czarne koło do czarnego auta moim zdaniem fuuu Walnij środek na złoto , rant polerka i masz fele kozak ; ] powodzenia
-
[B5 APR] Avant 2.8 V6 quatrro
Pieknaaa DBAJ DBAJ DBAJ bo wyginą koło ładniejsze i bedzie ślicznotka - ładny kolorek
-
[a4 b5] 1.8T Wydech z głową
Prosimy o fimik SOUND
-
Audi nie odpala po wymianie licznika
IMO napewno - co dokładnie to nie wiem
-
"Tykanie" w kierownicy podczas skrętu
Mam to samo w A4 B5 ! jak goraco tak sie dzieje
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Sterownik ABS foty beda niedługo czekam na koło
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
jak po wsadzeniu DP ??
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
oj tam oj tam Autko doprowadzone do ładu : - Rozrząd - Pompa wody - oleje - Chlodnica - Wiatrak klimatyzacji - Klima nabita / odgrzybiona - Króciec wody , nowy płyn -35
-
Problem zbyt uboga mieszanka
Kolego ja zawsze w którym aucie miałem LPG zawsze był błąd '' ZBYT UBOGA MIESZANKA '' Źle wyregulowany gaz , ale to w niczym nie przeszkadza , a drugie to kat - ja bym go usunął , i podjechał do kogoś żeby coś z sondą zrobił bo napewno sie da
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kochaną klubowiczke : }
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam w gronie audi maniaków
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Hi hi zawias jest idealny Chodzi o to że jak chcesz strzelić ze sprzegła to zarzuca d*pa ;D musza byc szersze kapcie
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Ładne by to było
-
A4 B5 1.8T AJL 180PS by beny.
Dbaj o silnik , mam ten sam AJL i z tego co wiem i widze to konkretna jednostka i poddana na mody : ) Koła lepsze , szyby sciemnic i gangsta
-
1.8T AWT LY7L/Gwint KW/18" CLK/Stop LED/BIX
bardzo ładnie jacca : ) ) )
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
heh , po przesiadce z 1.6 to jest potwór Odpycha odpycha ale na początku , teraz jest parcie na mody 200+ , ale najpierw rzeczy ważniejsze , i przede wszystkim koło bo na tych 195/65r15 to lata bokiem
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Dopieszczamy dopieszczamy - nie długo jakieś piekne alu i szybki ciemne
-
S...ebidi line A4
Diesel :(
-
Skromniutkie 1.9 AHH
Widać że ładne i zadbane , szanuj i dopieszczaj .. i zmień kolego to zdjecia żeby sie same wyświetlały ( dodaj URL )
-
[A4 B5] AFN By Kozi093
Ładna furka , brakuje ciemnych szyb i ładnych alu : ) Co do kół to powiem kolego że do 18 masz troszke mało mocy , wiem wydaje Ci sie że wbija w fotel ale to tylko te niutki w dieslu daja tą satysfakcje... Ja na twoim miejscu dał bym '17' i rozsądną opone , nie szerszą niż 215
- błąd EPC
-
Cieknacy czujnik AC
Jaki wentylator ??? : ) Przeciez musi chodzić jak masz klime włączona
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj : ) Zapraszam do obejrzenia samochodow : D