Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boosman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Boosman

  1. QUATTRO a4 b5 1.8t ! Panowie mam taki problem że gdy jade np.70km/h puszcze noge z gazu i obroty zejdą ponież 4tys. to takie dziwne buczenie , rezonans czuc we wnętrzu ! Dodam gazu przestaje , wcisne sprzegło przestaje ! Przy mniejszych obrotach albo przy wiekszych też tego nie ma ! Tak miedzy 2800 a 3500... Co to może być ?? QUATTRO a4 b5 1.8t !
  2. No nie powinno i tez chce wiedzieć co to
  3. Czarne koło do czarnego auta moim zdaniem fuuu Walnij środek na złoto , rant polerka i masz fele kozak ; ] powodzenia
  4. Pieknaaa DBAJ DBAJ DBAJ bo wyginą koło ładniejsze i bedzie ślicznotka - ładny kolorek
  5. Prosimy o fimik SOUND
  6. IMO napewno - co dokładnie to nie wiem
  7. Mam to samo w A4 B5 ! jak goraco tak sie dzieje
  8. Sterownik ABS foty beda niedługo czekam na koło
  9. oj tam oj tam Autko doprowadzone do ładu : - Rozrząd - Pompa wody - oleje - Chlodnica - Wiatrak klimatyzacji - Klima nabita / odgrzybiona - Króciec wody , nowy płyn -35
  10. Kolego ja zawsze w którym aucie miałem LPG zawsze był błąd '' ZBYT UBOGA MIESZANKA '' Źle wyregulowany gaz , ale to w niczym nie przeszkadza , a drugie to kat - ja bym go usunął , i podjechał do kogoś żeby coś z sondą zrobił bo napewno sie da
  11. Witam kochaną klubowiczke : }
  12. Witam w gronie audi maniaków
  13. Hi hi zawias jest idealny Chodzi o to że jak chcesz strzelić ze sprzegła to zarzuca d*pa ;D musza byc szersze kapcie
  14. Dbaj o silnik , mam ten sam AJL i z tego co wiem i widze to konkretna jednostka i poddana na mody : ) Koła lepsze , szyby sciemnic i gangsta
  15. bardzo ładnie jacca : ) ) )
  16. heh , po przesiadce z 1.6 to jest potwór Odpycha odpycha ale na początku , teraz jest parcie na mody 200+ , ale najpierw rzeczy ważniejsze , i przede wszystkim koło bo na tych 195/65r15 to lata bokiem
  17. Dopieszczamy dopieszczamy - nie długo jakieś piekne alu i szybki ciemne
  18. Diesel :(
  19. Widać że ładne i zadbane , szanuj i dopieszczaj .. i zmień kolego to zdjecia żeby sie same wyświetlały ( dodaj URL )
  20. Ładna furka , brakuje ciemnych szyb i ładnych alu : ) Co do kół to powiem kolego że do 18 masz troszke mało mocy , wiem wydaje Ci sie że wbija w fotel ale to tylko te niutki w dieslu daja tą satysfakcje... Ja na twoim miejscu dał bym '17' i rozsądną opone , nie szerszą niż 215
  21. Boosman odpowiedział(a) na marokosa temat w 1.8T
    Przepustnica na 99% - musisz wymienić i sie dowiesz kolego
  22. Boosman odpowiedział(a) na Limak2005 temat w Audi A4 B8
    Jaki wentylator ??? : ) Przeciez musi chodzić jak masz klime włączona
  23. witaj : ) Zapraszam do obejrzenia samochodow : D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.