Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boosman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Boosman

  1. Tak kolego 90zł za ''18'' i na milion procent proszkowo : ]
  2. Kolego sa specjalne zakłady co sie tym zajmuja , nie robia tego drogo a konkretnie , ja za 18 płaciłem 90zł za sztuke (cena zalezy od wielkości felgi) w tym jest : Czyszczenie Alufelgi w kwasie - alu sie nie piaskuje Naprawa rantów - napawanie Malowanie kolorem Malowanie Bezbarwnym Efekt mega , poleciłem kolega i tez zadowoleni - ja to robie w http://www.lakiernia.tychy.pl/
  3. Dużo rzeźby , żeby zderzaki spasować ?
  4. Noo teraz fotki sie ukazały , ładny kolorek , szyby na ciemno , fela RS6 i widze tu ładnego avanta
  5. Kolega Boosman miał pewnie na myśli, że pod maską powinno być V6, bo wygląda jak S4, a to tylko 1.8T Dokładnie ; ]
  6. Raczej poszedł doł ;/
  7. Dużo kasy i pielegnacji potrzebuje furmanka - ale mam nadzieje że zrobisz coś ładnego z niej
  8. Piekna sztuka ;] Tylko silnik nie ten
  9. Sztos fura
  10. Polecam wlać cos innego niż castrol , szybki przyciemnic , alu jakieś 17++ i bedzie ładnie
  11. Spokojnie raczej z nią zostanę , bo okazuje sie że to wersja PROLINESPORT - dokładny opis na pierwszej stronie Dlatego biore 18 - raczej wybór padnie na s-line
  12. Przymierzałem te za 2200zł żadne nie pasuje do AJL , jest za 2750zł dokładnie ze zniżkami i pasuje ;] Wiec troche kosztuje , ale posłuży długie lata Po namowach kolegów '' taka piękna audi , taki extra silnik , quattro założ 18'' szukam 18
  13. Ładna , też poluje na lusterka a przy tym ET 43 i dystansie 15mm w Quattro bedzie git ?
  14. Witam. Panowie skąd dorwać chromowane lusterka ?? To są lusterka czy nakładki ?? a4 b5
  15. Tak , sprowadziłem sam , w Polsce brak EDIT : Padł dwumas i sprzegło pojechła audi na wiekszy remont : Kpl. sprzęgło z kołem dwumasowym (2800zł do AJL) Olej w skrzyni Poduszki skrzyni
  16. Ale trzeba klikać w link ..Zrób tak żeby automatycznie był wyświetlone
  17. Proponuje zmienic naprawdę znam kilka przypadkow ze zaczelo szwankowac fura ladna ale kola niestety i opony tego samego rozmiaru jak chcesz sie długo cieszyć torsenem
  18. Witaj Czekamy
  19. Kolego wiesz że przy Quattro nie powinieneś mieć różnych rozmiarów kół ?
  20. Powymieniaj oleje w Dyfrze i skrzyni - Polecam lać tylko oryginalne , i kolego pamietaj że jak masz Quattro musisz miec takie same rozmiary koł ! Szerokości felgi i opon nie kombinuj z żadnymi dystansami
  21. Kolego jak edytujesz post musisz kliknąc ten obrazek tam wkleić adres URL zdjecia
  22. Ładna - też sie bede brał za zaciski - czym malowałes ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.