Treść opublikowana przez Boosman
-
Naprawa felgi - rysy od krawężnika
Tak kolego 90zł za ''18'' i na milion procent proszkowo : ]
-
Naprawa felgi - rysy od krawężnika
Kolego sa specjalne zakłady co sie tym zajmuja , nie robia tego drogo a konkretnie , ja za 18 płaciłem 90zł za sztuke (cena zalezy od wielkości felgi) w tym jest : Czyszczenie Alufelgi w kwasie - alu sie nie piaskuje Naprawa rantów - napawanie Malowanie kolorem Malowanie Bezbarwnym Efekt mega , poleciłem kolega i tez zadowoleni - ja to robie w http://www.lakiernia.tychy.pl/
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
Dużo rzeźby , żeby zderzaki spasować ?
-
(2.8 AMX) b5 avant manual by Kowal
Noo teraz fotki sie ukazały , ładny kolorek , szyby na ciemno , fela RS6 i widze tu ładnego avanta
-
[B5 AWT] Czerwona seria Pro Line Sport - Siemin
Kolega Boosman miał pewnie na myśli, że pod maską powinno być V6, bo wygląda jak S4, a to tylko 1.8T Dokładnie ; ]
-
Zablokowany silnik. Rozpadła sie dwumasa
Raczej poszedł doł ;/
-
[B5 ANB 1.8T] LY9B Avant By Jawor [SLEEPER] [Big turbo]
Dużo kasy i pielegnacji potrzebuje furmanka - ale mam nadzieje że zrobisz coś ładnego z niej
-
[B5 AWT] Czerwona seria Pro Line Sport - Siemin
Piekna sztuka ;] Tylko silnik nie ten
-
S4 b5 by Jachyr
Sztos fura
-
[B5 ARJ] Clean Freak V6
Polecam wlać cos innego niż castrol , szybki przyciemnic , alu jakieś 17++ i bedzie ładnie
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Piękna czarnula
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Spokojnie raczej z nią zostanę , bo okazuje sie że to wersja PROLINESPORT - dokładny opis na pierwszej stronie Dlatego biore 18 - raczej wybór padnie na s-line
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Przymierzałem te za 2200zł żadne nie pasuje do AJL , jest za 2750zł dokładnie ze zniżkami i pasuje ;] Wiec troche kosztuje , ale posłuży długie lata Po namowach kolegów '' taka piękna audi , taki extra silnik , quattro założ 18'' szukam 18
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Tak kolego a co?
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Ładna , też poluje na lusterka a przy tym ET 43 i dystansie 15mm w Quattro bedzie git ?
-
Chromowane nakładki / lusterka
Witam. Panowie skąd dorwać chromowane lusterka ?? To są lusterka czy nakładki ?? a4 b5
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Tak , sprowadziłem sam , w Polsce brak EDIT : Padł dwumas i sprzegło pojechła audi na wiekszy remont : Kpl. sprzęgło z kołem dwumasowym (2800zł do AJL) Olej w skrzyni Poduszki skrzyni
-
(2.8 AMX) b5 avant manual by Kowal
Ale trzeba klikać w link ..Zrób tak żeby automatycznie był wyświetlone
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Proponuje zmienic naprawdę znam kilka przypadkow ze zaczelo szwankowac fura ladna ale kola niestety i opony tego samego rozmiaru jak chcesz sie długo cieszyć torsenem
-
(2.8 AMX) b5 avant manual by Kowal
Nie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Czekamy
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Kolego wiesz że przy Quattro nie powinieneś mieć różnych rozmiarów kół ?
-
[B5 APR] Avant Quattro 2.8 V6
Powymieniaj oleje w Dyfrze i skrzyni - Polecam lać tylko oryginalne , i kolego pamietaj że jak masz Quattro musisz miec takie same rozmiary koł ! Szerokości felgi i opon nie kombinuj z żadnymi dystansami
-
(2.8 AMX) b5 avant manual by Kowal
Kolego jak edytujesz post musisz kliknąc ten obrazek tam wkleić adres URL zdjecia
-
A4B5 2.8 APR Q Avant Terrormachine
Ładna - też sie bede brał za zaciski - czym malowałes ?