Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boosman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Boosman

  1. no tak kolego tylko jaki gwint ? mam gwint MTS i jak dam niżej to obciera na ''muldach '' albo jak siadze 5 osób , jakis zeby był twardszy
  2. Boosman opublikował(a) temat w 1.6
    Witam . Padł mi przepływomierz w mojej audi , gdzie polecacie kupić nowy ? Jaki to jest koszt , Patrze na inter cars a tam Magnet Marelli 1900zł , huco 1500zł , HITACHI 790zl?? Gdzie kupić coś oryginalnego , bo zamiennik nie wchodzi w gre bo to lipa , a używka nie wiadomo ile pociągnie
  3. Zakładaj STAG'a Jazda za darmo
  4. Boosman odpowiedział(a) na wolgen temat w Audi A4 B5
    no ale to masz dużo obnizające i twarde , po co Ci gwint jak chcesz delikatnie obniżyc i mieć komfort?
  5. Boosman odpowiedział(a) na anhal65 temat w 1.6
    Zależy jak dla Ciebie to długo , może przepustnica do czyszczenia , świece , kable - albo po prostu Ci sie wydaje , niektóre auta już tak mają : )
  6. Wysprzeglik LUK / SACHS - możesz mieć cięzko bez kanału ( nie zapomnij odpowietrzyc )
  7. Boosman odpowiedział(a) na anhal65 temat w 1.6
    ale co kreci kreci i odpala ?
  8. Boosman odpowiedział(a) na M0rison temat w 2.0
  9. Boosman odpowiedział(a) na wolgen temat w Audi A4 B5
    To to kolego normalne amortyzatory sachs i PRO KIT -30 - i bedzie poprawiona fabryka : )
  10. Boosman odpowiedział(a) na merquto temat w Audi A4 B5
    Kolego na pewno pomoże regeneracja i polerowanie lamp , kolega na forum sie tym zajmuje (namiary na PW) . a tak po za tym jakie masz lampy ? oryginał ? czy jakies chinole pseudotjuning ?
  11. Boosman odpowiedział(a) na wolgen temat w Audi A4 B5
    Kolego zależy czego oczekujesz ? Twardo i mocno zglebione czy troszke obniżone i komfortowe
  12. he he też mi sie rejestracja w oczy rzuciła środki lamp też chce malować na czarno
  13. Kolego powiem Ci tak , tutaj nie chodzi o przeliczanie czy sie wróci czy nie , ale o radość tankowania , za pare groszy sobie jeździsz i jeździsz , a paliwo wiadomo kosztuje jak kosztuje. U mnie LPG 1,89zł/L czyli naprawde śmieszna cena . Stag i Brc jest okey , wiekszość zależy od tego jak i kto to wszystko podepnie,zeby dobrze weże poprowadzić , dobrze reduktor umieści i dobrze to zaprogramować - jak ktoś tak zrobi to możesz kobitke wozić 4x dziennie na zakupy : ) Miałem sporo aut z LPG z żadnym nie miałem problemow ( mowa o sekwencji). Martwisz sie o zime , wiadomo troszke na paliwie pojedziesz ale powiedz swojemu gazownikowi żeby Ci w miare dobrą temp. przełączania na lpg ustawił - mi dał na 30'C wiec 2-3 km i jade na LPG . . Więc moje zdanie ZAKŁADAJ POLECAM
  14. 215/40r18 ET 35 8J Zależy mi na tym żeby koła były ładnie równo z nadkolami czyli dosyć troche zglebione
  15. to znajdź mi to o co pytam, cwaniaczku
  16. Koledzy a pod koło ''18'' , 40/40 to już jest okey ? Mam gwinta i też go chce wywalic : ]
  17. No za tydzien też moge , dzis wymieniam termostat bo mi cos ''kochanie'' szwankuje
  18. Dział Pomyłka Przepraszam , widać że wchodze jak cos chce - swoje auto pokazałem coś ciagle przy nim robie , innym pomagam , a że czasami coś zapytam to juz wojna Brawo Piterku : ) Close
  19. Witam. Czy ktoś wymieniał termostat w 1.6 ahl ? wiem gdzie sie znajduje , tylko pytanie uszczelka ma być od strony krócca czy od strony bloku? i jak odpowietrzyć układ
  20. Chłopaki kiedy jakiś spot , moze bym wpadł
  21. bo to jest powiązane zeby ustawic swiatła musza byc właczone , musisz podskoczyc do ogarnietego elektryka dla niego to minuta roboty , a tobie zostaje walic po lampie
  22. Boosman odpowiedział(a) na tedsonustka temat w 2.0
    no to gitara
  23. kolego podobnie 2.5,2.8 , nawet jeżdżą na 3.0
  24. silniczek powinien być obok
  25. Boosman odpowiedział(a) na tedsonustka temat w 2.0
    ale sprawdzałes i to było cewka ? nie ogarniam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.