Treść opublikowana przez Boosman
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
no tak kolego tylko jaki gwint ? mam gwint MTS i jak dam niżej to obciera na ''muldach '' albo jak siadze 5 osób , jakis zeby był twardszy
-
Przepływomierz 1.6 AHL
Witam . Padł mi przepływomierz w mojej audi , gdzie polecacie kupić nowy ? Jaki to jest koszt , Patrze na inter cars a tam Magnet Marelli 1900zł , huco 1500zł , HITACHI 790zl?? Gdzie kupić coś oryginalnego , bo zamiennik nie wchodzi w gre bo to lipa , a używka nie wiadomo ile pociągnie
-
Czy opłaca się BRC?
Zakładaj STAG'a Jazda za darmo
-
Amorty i sprężyny
no ale to masz dużo obnizające i twarde , po co Ci gwint jak chcesz delikatnie obniżyc i mieć komfort?
-
odpala po 3 sek.
Zależy jak dla Ciebie to długo , może przepustnica do czyszczenia , świece , kable - albo po prostu Ci sie wydaje , niektóre auta już tak mają : )
-
Pedał sprzęgła od połowy
Wysprzeglik LUK / SACHS - możesz mieć cięzko bez kanału ( nie zapomnij odpowietrzyc )
-
odpala po 3 sek.
ale co kreci kreci i odpala ?
-
Urwany wąż.
- Amorty i sprężyny
To to kolego normalne amortyzatory sachs i PRO KIT -30 - i bedzie poprawiona fabryka : )- B5 słabe reflektory
Kolego na pewno pomoże regeneracja i polerowanie lamp , kolega na forum sie tym zajmuje (namiary na PW) . a tak po za tym jakie masz lampy ? oryginał ? czy jakies chinole pseudotjuning ?- Amorty i sprężyny
Kolego zależy czego oczekujesz ? Twardo i mocno zglebione czy troszke obniżone i komfortowe- zilver audi boskiego
he he też mi sie rejestracja w oczy rzuciła środki lamp też chce malować na czarno- Czy opłaca się BRC?
Kolego powiem Ci tak , tutaj nie chodzi o przeliczanie czy sie wróci czy nie , ale o radość tankowania , za pare groszy sobie jeździsz i jeździsz , a paliwo wiadomo kosztuje jak kosztuje. U mnie LPG 1,89zł/L czyli naprawde śmieszna cena . Stag i Brc jest okey , wiekszość zależy od tego jak i kto to wszystko podepnie,zeby dobrze weże poprowadzić , dobrze reduktor umieści i dobrze to zaprogramować - jak ktoś tak zrobi to możesz kobitke wozić 4x dziennie na zakupy : ) Miałem sporo aut z LPG z żadnym nie miałem problemow ( mowa o sekwencji). Martwisz sie o zime , wiadomo troszke na paliwie pojedziesz ale powiedz swojemu gazownikowi żeby Ci w miare dobrą temp. przełączania na lpg ustawił - mi dał na 30'C wiec 2-3 km i jade na LPG . . Więc moje zdanie ZAKŁADAJ POLECAM- obnizenie zawieszenia A4 B5
215/40r18 ET 35 8J Zależy mi na tym żeby koła były ładnie równo z nadkolami czyli dosyć troche zglebione- A4 B5 1.6 AHL - Wymiana Termostatu - pomoc
to znajdź mi to o co pytam, cwaniaczku- obnizenie zawieszenia A4 B5
Koledzy a pod koło ''18'' , 40/40 to już jest okey ? Mam gwinta i też go chce wywalic : ]- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No za tydzien też moge , dzis wymieniam termostat bo mi cos ''kochanie'' szwankuje- A4 B5 1.6 AHL - Wymiana Termostatu - pomoc
Dział Pomyłka Przepraszam , widać że wchodze jak cos chce - swoje auto pokazałem coś ciagle przy nim robie , innym pomagam , a że czasami coś zapytam to juz wojna Brawo Piterku : ) Close- A4 B5 1.6 AHL - Wymiana Termostatu - pomoc
Witam. Czy ktoś wymieniał termostat w 1.6 ahl ? wiem gdzie sie znajduje , tylko pytanie uszczelka ma być od strony krócca czy od strony bloku? i jak odpowietrzyć układ- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chłopaki kiedy jakiś spot , moze bym wpadł- Problem z soczewka w reflektorze przednim
bo to jest powiązane zeby ustawic swiatła musza byc właczone , musisz podskoczyc do ogarnietego elektryka dla niego to minuta roboty , a tobie zostaje walic po lampie- Cewki Czy świece ?
- jakie ciśnienie w kołach 225/40/18
kolego podobnie 2.5,2.8 , nawet jeżdżą na 3.0- Problem z soczewka w reflektorze przednim
silniczek powinien być obok- Cewki Czy świece ?
ale sprawdzałes i to było cewka ? nie ogarniam - Amorty i sprężyny