Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boosman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Boosman

  1. kolega Mesiah sprzedaje fajne używki z german juz niedługo bedą fotki a duzo roboty jest z przeróbka na 2 din nie wiesz ?
  2. Mesiah mnie co chwile karci przecież te ładnie wyglądają a przednich nie tykam , moze tylko srodki na czarno
  3. Kusza mnie te
  4. Bede sie bawil a na tyl co polecacie lampy ledowe czy zwykle z białym paskiem
  5. zostaje ślad jak to A4 wywale ?? a moze znaczek audi tez wywalic ?
  6. No i gitarka od razu ladniej niz na tych czarnych brzydkich butach;) przyciemnij szybki , pobaw sie z zawieszeniem na dol i auto bardzo ladne
  7. dawaj foty
  8. Mała sesja , żebyście o mnie nie zapomnieli Przyczajona PS; myślę ze środki lamp na czarno by tu siadły W związku z tym ze wlepy klubowe nie za bardzo mi tu siadły z tym czerwonym , postanowiłem z edytować je sobie sam , i poszły do druku : ) to ustrojstwo muszę zniwelować i lampy na tył - clear z białym paskiem w planach
  9. no miałem nisko , tak ze wygladało super , kolega tak samo ma obnizone ale ma AP to juz wyższa półka , a mts tak jak pisze kolega Mesiah jest polansować sie po miescie a jak jedziesz szybko , bujnie autem i szuru szuru o nadkola : ) Ja pakuje opony 215/45r17 i gwinta h&r juz niebawem , narazie poleciały inne wydatki , ale naprawde , dozbierajcie trochę i kupcie coś markowego : )
  10. Ja sie czaje na H&R
  11. wywal te czarne fele , pomniejszają koło i wygladają okropnie Dach na czarno dawaj
  12. ładna , jaki zawias ?
  13. odrazu ładniej szybki przyciemnic alu konkretne i miód malina:D
  14. MTS odradzam . naprawde , miałem fajną glebe i co ? musiałem podnosić bo gdy jechałem we dwójke obcierało przy skrecaniu , poprostu za miekki a ma półtora roku , naprawde warto dołożyc i kupić coś z konkretnej firmy np. używke h&r , sam sie przymierzam już niedługo na H&R wiec jak co to półtoraroczny MTS na sprzedaż : ))
  15. Boosman odpowiedział(a) na Boosman temat w Audi A4 B5
    teraz na 99% obstawiam poduchy amortyzatora ,a podosiłem auto bo krecilem gwintem i chwyciłem za koło ruszam do góry , i ma luz , poduszka to bedzie ? czy luz na amorze możliwe to ? zbadane - stukały Poduszka amortyzatora + maglownica - CLOSE : )
  16. a jakie to masz dokładnie fura ładnie wyglada , dach na czarno : )
  17. obkleja mi firma -kolor czarny połysk Folia 3m koszt -300zł
  18. Człowiekowi zawsze malo;) ale dzieki za wasze opinie Narazie jestem umówiony na dach czarny polysk
  19. a kolor grafit felg by nie siadł odpisz na pw : )
  20. co masz ze masz taką glebe ? o taką mi chodzi ?nic nie obciera? jakie opony?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.