Treść opublikowana przez Boosman
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
i jak na nowym zawieszeniu wszystko okey ? nic nie obciera nie jest za twardo ?i jakie oponki
-
A4 B5 Silver by Boosman
Mesiah uspokoiłem sie , doszło to do mnie : ) a 205/50r17 to nie jest duży balon ? Myśle nad 215/45/r17 Felgi zostają ,kazdy mówi że są piekne i ze auto pieknie wyglada , mi sie z rantem podobały ale widziałem ostatnio audi na jakiś AEZ i srednio to było - więc felgi zostaja : ) ale kolor może taki Już niedługo po kolei 1.Dach Połysk 2.Lampy Led tył ( tylko jeszcze nie moge sie zdecydować na jakie , czy clear , czy dymione chetnie posłucham sugesti ) 3.Lampy przód te z led do jazdy dziennej - jakieś opinie ? wyblakają ? słabo świeca ?? 3.Gwint H&R od kolegi z forum bo mts uszami wychodzi dobija na wydmach itp
-
A4 B5 Gleba - obniżenie samochodu
Witam. Panowie planuje zmienic moj gwint(MTS) na jakis zestaw. I teraz pytanko takie ile moge obniżyć przy kolach 17 zeby nadkola byly rowno z kolami i zeby nie obcieralo? ( jakie polecacie springi , twarde jakies) 60/40? 60/60? Albo co powiecie o gwincie H&R ? albo FK ?Weitec ? warto ? np warto to ? http://www.mapet-tuning.com/sklep/gwint-audi-sedan-avant-021995-1999-1080-p-160382.html Mam mts i fajnie obnizylem ale jest za miękki ..i przy skrecaniu przycieral Dodajcie jakies foty jak wyglada przy różnym obnizeniu PS; Przepraszam za poprzedni temat w dziale klimatyzacja nie wiem jak to się stało ; D
-
A4 B5 Gleba - obniżenie samochodu
Witam. Panowie planuje zmienic moj gwint(MTS) na jakis zestaw. I teraz pytanko takie ile moge obniżyć przy kolach 17 zeby nadkola byly rowno z kolami i zeby nie obcieralo? ( jakie polecacie springi , twarde jakies) 60/40? 60/60? Weitec twardy ? Mam mts i fajnie obnizylem ale jest za miękki ..i przy skrecaniu przycieral
-
1.8T AWT LY7L/Gwint KW/18" CLK/Stop LED/BIX
Twoj gust , dla mnie bleee
-
1.8T AWT LY7L/Gwint KW/18" CLK/Stop LED/BIX
kolor felg out
-
A4 B5 Silver by Boosman
i jakie oponki zapodaj foto : )
-
A4 B5 Silver by Boosman
po lift
-
A4 B5 Silver by Boosman
Kusi mnie ten czarny dach w połysk i felgi w połysk z polerowanym rantem
-
A4 B5 Silver by Boosman
fajnie by sie komponowało z czarny połyskiem : ) Wiec plany w niedalekiej przyszłości : - dach czarny połysk - felgi i opony do zmiany ( byś może '18' i wtedy jakie ?? et 35 , 8,5J bedzie okey ? ? ) - 1 din zmienić na 2 din ( podejmował sie ktoś tego ? )
-
A4 silver by Marcino
poszedł do góry na 6 przód 5.5 tyl i narazie okey mysle nad zmiana tych opon na 215/45/17 bo miota na koleinach : )
-
A4 silver by Marcino
ładnie ładnie , jeszcze foty calego autka sesja
-
A4 silver by Marcino
dodaj fotke : )
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam : ) Kiedy jakiś spocik
-
Niewielkie stuki pomocy
wachacze ok wszystkie
-
A4 silver by Marcino
dobra dzieki kolego dzis pokrece tak jak ty masz zobaczymy jak bedzie : ) Felgi masz zacne : )
-
A4 silver by Marcino
o kurcze to nie dziwne bo ja mam tyl 3,5 przyod 4,5 przegialem od poczatku dolnego zwoju do nakretki 6 cm tak ? jak to mierzysz dokladnie
-
A4 silver by Marcino
kolego masz gwinta , mozesz mi zmierzyc jakos jak go masz ustawionego mam te same felgi te same opony i mi obciera , podaj jakis wymiar, ile gwintu do nakretki , ile od ziemi do nadkola z tylu i przodu bede bardzo wdzieczny
-
Niewielkie stuki pomocy
albo wymieniac po kolei
-
A4 B5 Silver by Boosman
co myslicie o czarnym dachu ? folia czarna ? carbon ?
-
A4 silver by Marcino
a nic ci nie obciera ? ja mam 225/45/17 i na zakretach obciera po stronie kierowcy
-
Niewielkie stuki pomocy
byłem pytałem czy przekładania jest okey ,to usłyszałem '' okey na 100%'' i stwierdzili ze dolny banan , banan wymieniony a stuka dalej
-
A4 silver by Marcino
Kręć gwintem kręć jakie masz opony ?
-
Niewielkie stuki pomocy
no to załatwiam regenerowana mam nadzieje że to to
-
A4 B5 Silver by Boosman
Czarny mat hm przemyśle to;) Ramka i wlepka : ) znaczek na srebrno i ramka A tu coś do komentowania Pan Julian za szybą też chciał zapozować Komentować pozdrówko przemawia do mnie ten czarny mat , jeszcze moje szyby czarne , i mysle dach na czarno wiec fele by były ok Króciec od reduktora wymieniony - prosta sprawa każdy sie może za to sam wziąść A druga sprawa przy skrecie kierownica jak dojdzie tak do końca to zgrzyta , nie wyje tak jak pompa bo to oczywiste , tylko takie zgrzytanie i czuć to na kierownicy , i te stuki na nierównosciach , chyba przekładnia na wykończeniu ?? co o tym myslicie