Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boosman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Boosman

  1. i jak na nowym zawieszeniu wszystko okey ? nic nie obciera nie jest za twardo ?i jakie oponki
  2. Mesiah uspokoiłem sie , doszło to do mnie : ) a 205/50r17 to nie jest duży balon ? Myśle nad 215/45/r17 Felgi zostają ,kazdy mówi że są piekne i ze auto pieknie wyglada , mi sie z rantem podobały ale widziałem ostatnio audi na jakiś AEZ i srednio to było - więc felgi zostaja : ) ale kolor może taki Już niedługo po kolei 1.Dach Połysk 2.Lampy Led tył ( tylko jeszcze nie moge sie zdecydować na jakie , czy clear , czy dymione chetnie posłucham sugesti ) 3.Lampy przód te z led do jazdy dziennej - jakieś opinie ? wyblakają ? słabo świeca ?? 3.Gwint H&R od kolegi z forum bo mts uszami wychodzi dobija na wydmach itp
  3. Witam. Panowie planuje zmienic moj gwint(MTS) na jakis zestaw. I teraz pytanko takie ile moge obniżyć przy kolach 17 zeby nadkola byly rowno z kolami i zeby nie obcieralo? ( jakie polecacie springi , twarde jakies) 60/40? 60/60? Albo co powiecie o gwincie H&R ? albo FK ?Weitec ? warto ? np warto to ? http://www.mapet-tuning.com/sklep/gwint-audi-sedan-avant-021995-1999-1080-p-160382.html Mam mts i fajnie obnizylem ale jest za miękki ..i przy skrecaniu przycieral Dodajcie jakies foty jak wyglada przy różnym obnizeniu PS; Przepraszam za poprzedni temat w dziale klimatyzacja nie wiem jak to się stało ; D
  4. Witam. Panowie planuje zmienic moj gwint(MTS) na jakis zestaw. I teraz pytanko takie ile moge obniżyć przy kolach 17 zeby nadkola byly rowno z kolami i zeby nie obcieralo? ( jakie polecacie springi , twarde jakies) 60/40? 60/60? Weitec twardy ? Mam mts i fajnie obnizylem ale jest za miękki ..i przy skrecaniu przycieral
  5. Twoj gust , dla mnie bleee
  6. i jakie oponki zapodaj foto : )
  7. po lift
  8. Kusi mnie ten czarny dach w połysk i felgi w połysk z polerowanym rantem
  9. fajnie by sie komponowało z czarny połyskiem : ) Wiec plany w niedalekiej przyszłości : - dach czarny połysk - felgi i opony do zmiany ( byś może '18' i wtedy jakie ?? et 35 , 8,5J bedzie okey ? ? ) - 1 din zmienić na 2 din ( podejmował sie ktoś tego ? )
  10. poszedł do góry na 6 przód 5.5 tyl i narazie okey mysle nad zmiana tych opon na 215/45/17 bo miota na koleinach : )
  11. ładnie ładnie , jeszcze foty calego autka sesja
  12. dodaj fotke : )
  13. Boosman odpowiedział(a) na Boosman temat w Audi A4 B5
    wachacze ok wszystkie
  14. dobra dzieki kolego dzis pokrece tak jak ty masz zobaczymy jak bedzie : ) Felgi masz zacne : )
  15. o kurcze to nie dziwne bo ja mam tyl 3,5 przyod 4,5 przegialem od poczatku dolnego zwoju do nakretki 6 cm tak ? jak to mierzysz dokladnie
  16. kolego masz gwinta , mozesz mi zmierzyc jakos jak go masz ustawionego mam te same felgi te same opony i mi obciera , podaj jakis wymiar, ile gwintu do nakretki , ile od ziemi do nadkola z tylu i przodu bede bardzo wdzieczny
  17. Boosman odpowiedział(a) na Boosman temat w Audi A4 B5
    albo wymieniac po kolei
  18. co myslicie o czarnym dachu ? folia czarna ? carbon ?
  19. a nic ci nie obciera ? ja mam 225/45/17 i na zakretach obciera po stronie kierowcy
  20. Boosman odpowiedział(a) na Boosman temat w Audi A4 B5
    byłem pytałem czy przekładania jest okey ,to usłyszałem '' okey na 100%'' i stwierdzili ze dolny banan , banan wymieniony a stuka dalej
  21. Kręć gwintem kręć jakie masz opony ?
  22. Boosman odpowiedział(a) na Boosman temat w Audi A4 B5
    no to załatwiam regenerowana mam nadzieje że to to
  23. Czarny mat hm przemyśle to;) Ramka i wlepka : ) znaczek na srebrno i ramka A tu coś do komentowania Pan Julian za szybą też chciał zapozować Komentować pozdrówko przemawia do mnie ten czarny mat , jeszcze moje szyby czarne , i mysle dach na czarno wiec fele by były ok Króciec od reduktora wymieniony - prosta sprawa każdy sie może za to sam wziąść A druga sprawa przy skrecie kierownica jak dojdzie tak do końca to zgrzyta , nie wyje tak jak pompa bo to oczywiste , tylko takie zgrzytanie i czuć to na kierownicy , i te stuki na nierównosciach , chyba przekładnia na wykończeniu ?? co o tym myslicie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.