Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PJ3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PJ3

  1. PJ3 odpowiedział(a) na ThonaR temat w Audi A4 B6/B7
    To drugie to chwytak do plastikowych nakładek zabezpieczających śruby w kołach.
  2. PJ3 odpowiedział(a) na greg1 temat w Małopolskie
    Www.zagazuj.pl
  3. Te ori z et47 nie mają czasem szerokości 8"??
  4. Ad.1. Raczej do 140 km/h. Powyżej tej prędkości nie było drgań. Ad.2. To raczej nie jest wina wahaczy. Szukałbym przyczyny w klockach, tarczach, zacisku, itd....
  5. Wymiana dolnych wahaczy na te gumowo-olejowe powinna od razu pomóc. Drgania powinny ustąpić.
  6. PJ3 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam takie dwie fotki. Mogą być? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  7. PJ3 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam 2G HIGH. Co potrzebujesz?
  8. Z tego co pamiętam, to zbiornik w quattro jest trochę mniejszy niż w FWD. Według mnie, to nic z tym nie da się zrobić, bo aby zbiornik się zmieścił, to musi być odpowiednio wyprofilowany i nie zmienisz go na większy/inny z audi, które ma napęd tylko na przód....
  9. PJ3 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja bym ich nie przyklejał, bo będzie widać, że nie jest równo spasowana. Można je odkręcić, potem wysunąć, lekko przesmarować smarem silikonowym, wsunąć, dokręcić i po robocie. Powinno być OK ( przynajmniej u mnie było ...).
  10. PJ3 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Są nasuwane. Nie są klejone. Można spokojnie wymienić.
  11. No i super! Dzięki za info:-)
  12. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Tak sobie popatrzyłem na opis z pierwszej strony wątku:) Jako że auto jest z 2013 roku i ma przejechane 6300km to jest w stanie idealnym A tu takie grube naprawy....:-)
  13. Nie, kolega jest rodowitym Niemcem i nie czyta naszego polskiego forum. Wyważanie/testy drogowe nie pomagają - to już wiadomo od 2009 roku ( z forum audizine ). Ja wymieniłem na ori banany 75mm/12mm ( nowe ) i na razie jest spokój. Wygląda na to, że wahacze tzw. przejściówki, też robią robotę ( głównie to, że ta tuleja 75 mm jest gumowo-olejowa i tłumi wibracje ). Oryginalna miała rozmiar 65mm i była gumowo-metalowa - jak ją oglądałem, to po większym przebiegu straciła elastyczność i nie spełniała już swojej funkcji.
  14. Rozumiem, że u Ciebie jest całkowita poprawa. U paru innych osób z forum też. Ale mojemu koledze w Niemczech ta wymiana niestety nie całkiem pomogła i dalej ma te wibracje ( felgi i opony zmienił na nowe + banany polift ), więc dalej walczy z tamtejszym ASO i szukają przyczyny. Dlatego zwróciłem się z grzeczną prośbą do Wihajstra i Czestera o krótkie info po wymianie bananów w ich samochodach.
  15. Czytałem..... Ale czytałem też posty na forach zagranicznych i efekty są różne: jednym pomogło, innym nie do końca... W USA klienci zwracali auta do dealerów Audi, bo dalej mieli drgania/wibracje na kierownicy i serwis nie był w stanie już nic z tym zrobić....
  16. Dajcie znać, czy będzie poprawa po zamontowaniu. Z tym tematem walczy bardzo dużo osób, więc każde info jest cenne.....
  17. Ja mam wersję nr 2 ( wyszła z fabryki w ori pakiecie czerń ) i jest gut:)
  18. PJ3 odpowiedział(a) na ppa4 temat w 2.0TFSI
    Nie ma co gdybać, tylko jedź tam gdzie Ci wymieniali ten napinacz lub rolkę i niech sprawdzą, czy wszystko jest dobrze napięte/dokręcone. Jeżeli objaw jest na skręconych kołach, to nie ma to chyba nic wspólnego z rozrządem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. PJ3 odpowiedział(a) na ppa4 temat w 2.0TFSI
    Wymieniałeś kompletny rozrząd z wszystkimi paskami, łańcuchem, napinaczami i wariatorem? ( wariator to najdroższa część i tutaj była mina, bo VAG robił na to akcję serwisową i wypuścił poprawioną wersję tej części ). Czy też tylko łańcuch i napinacz jest nowy? Ps. Zastanawia mnie, co ma wspólnego skręcanie kołami do terkotania w układzie rozrządu? To raczej by wskazywało na układ wspomagania kierownicy, a nie na napinacz w rozrządzie.....
  20. A to ciekawa informacja.... Do przedliftowych B8 montowali już inne zwrotnice i inne wahacze z tuleją 75 mm i gwintem 14 mm? Od którego roku i od którego miesiąca ??
  21. PJ3 odpowiedział(a) na ppa4 temat w 2.0TFSI
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/177461-niezdrowy-klekot-silnika-20-tfsi/ Temat znany.... Warto też poczytać w necie na forum Golfa albo Skody. Wpisz sobie w Google ,,terkotanie silnika TSi/TFSI" i wyskoczy Ci dużo tematów....
  22. A lift nie był czasem dopiero od 2012 roku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.