Treść opublikowana przez marioxxxx
-
Dobry gazownik Zgorzelec/Lubań/Bolesławiec
Ok poszukam i popytam
-
Dobry gazownik Zgorzelec/Lubań/Bolesławiec
Kupiłeś sprzęt na miejscu czy dowoziłeś swój? Ile ra operacja Cie wyniosła? ?
-
Ustawienie górnych wahaczy Audi A4
Dzięki za radę,wszystko się przyda ?
-
Dobry gazownik Zgorzelec/Lubań/Bolesławiec
Szukam naprawdę dobrego gazownika który założy tak by nie trzeba było za tydzień poprawiać. Okolice Zgorzelec-Lubań-Bolesławiec
-
Ustawienie górnych wahaczy Audi A4
Z tej strony nie pomyślałem Dzięki już wszystko jasne
-
Ustawienie górnych wahaczy Audi A4
Właśnie o to mi chodzi Wiem że wszystkie śruby na kołach dokręcać ale trzeba je też ustawić i minimalny opór złapać, postawić i dokręcić. I właśnie ten wymiar tych wahaczy potrzebuje bo nie wiem czy te co mam teraz są dobrze ustawione I żeby nie pisać post pod postem, jeśli mam seryjne wahacze to lepiej w nich wymienić tulejki jeśli gruszki (sworznie) są w dobrym stanie?
-
Ustawienie górnych wahaczy Audi A4
Ciekawe, oglądając Micha (Fani czterech kółek) na yt to mówił że te dwa górne ustawiamy w sposób jeden wyciągamy i wkładamy nowy równo z drugim starym, dokręcamy a potem drugi wek i ustawiamy do pierwszego i dokręcamy. Oba sposoby są dobre?
-
Ustawienie górnych wahaczy Audi A4
Nie o sworznie mi chodzi a o tulejki. I czytałem że auto ma być na kołach ale mi chodzi o dwa górne wahacze i ich ustawienie wysokości, czy jest jakiś seryjny wymiar producenta auta jak one mają być ustawione czy ustawiam je na taka wysokość jak stare
-
Ustawienie górnych wahaczy Audi A4
Siema,czy jest jakieś oryginalne ustawienie tych górnych wahaczy na piaste? Nie wiem czy były wymieniane i nie chce ich źle ustawić. Druga sprawa czy tulejki na nich są wymienialne?
-
Który silnik lepszy?
U mnie b5 będzie dopóki się nie wysypie całkowicie więc gazu nie boje się montować. To samo by było z dieslem, sprzedałbym benzynę dołożył troche i mupil diesla który by jeździł nawet bez kół póki odpala
-
Który silnik lepszy?
Więc diesel na takie max 40km dziennie z postojami nie opłacalny? Do ADP lepiej gaz włożyć?
-
Który silnik lepszy?
No ale ja nie chce dwóch samochodów Potrzebne mi auto do wszystkiego, chce pojechać na wakacje-nie ma problemu, tankuje i jade i dojeżdżam. Chce jechać do pracy-tak samo. Po mieście czy moją zawieźć gdzieś czy nad wodę w lato. Do pracy mam 15km w jedną stronę, jeziorka podobnie. A kombi rzeczywiście się przyda na wędkowanie Mam sedana ale 1.6 i dużo mi pali,tygodniowo potrafi 100zł Dlatego przystawiam się do diesla. Blisko mam do gościa z forum Al@n z nim jeszcze pogadam może on wyhaczy coś dobrego bo sprzedaje części Co do modzenia to tylko dla oka w sensie polift lampy albo podświetlane klamki. Na tuningu w silniku się nie znam i nie ruszam
-
Który silnik lepszy?
Dobrze ale Ty masz pewnie mody które Ci odpowiadają i dla Ciebie jest bardziej wartościowe. Ja szukam nie ruszanego by móc robić w nim to co mi odpowiada. Np. w moim sedanie adp zmieniłem klape bagażnika z przed na polift i mam działające guziki klapy a nie ten wciskany zamek
-
Który silnik lepszy?
Ja szukam diesla na codzień, dojazd do pracy, gdzieś na weekend, po sklepach. A że to będzie avant to wybór mojej pięknej zaczynam rozglądać się za afn, czy ceny do 5k są dobre?
-
Który silnik lepszy?
Dobrze na Was liczyć te ciśnienie na vagu?
-
Który silnik lepszy?
ok, już troche wiem. Czy są jakieś inne polecane silniki czy tylko afn?
-
Który silnik lepszy?
Rozumiem że jak znajdę afn zadbanego to troche pojeżdżę? Nic z pancernych jak mój ado nie ma? Okej, powiedzmy że kupie afn, na co patrzeć przy zakupie jakie odgłosy mogą być niepokojące? Diesla miałem tylko golfa 2 więc potrzebuje jak najwięcej pomocy
-
Który silnik lepszy?
Witajcie,mam zamiar zmienić mojego ADP na coś z diesla. Lecz nie wiem który silnik jest mniej wadliwy, który można szybciej poskładać w razie usterki i ew. który jest mniej ropożerny. Byłbym bardzo wdzięczny jakby ktoś napisał kod silnika, na co zwracać uwagę przy zakupie, jakie plusy i o co dbać najbardziej. Ogólnie opisać kody Może dużo wymagam ale nie chce bubla Mam nadzieje że zrozumiecie
-
Stan amortyzatorów a ich wiek
To nie wiem. Co coś tłucze jak jade z 30km/h przez przejazd ale to możliwe ze te banany. Ostatnio tez wymieniłem sprężynę z przodu bo moja pękła ale taka ze szrotu w dobrym stanie. Zajadę jeszcze do salonu Renault i może tam dokładniej sprawdzą. Mając kiedyś cudowne Suzuki Baleno i chcąc robić tam zbierzność to wykrył wybity sworzeń, zużyte gumki wahaczy tylko wchodząc pod auto więc może też coś poradzą. Chyba ze polecicie jakiś bardzo dobry serwi który sprawdzi jak ie amorki mają w okolicy Lubań-Zgorzelec-Bolesławiec?
-
Stan amortyzatorów a ich wiek
Czyli ten banan do wymiany? Eh,a już kupiłem przód z sachs
-
Stan amortyzatorów a ich wiek
Witajcie, jak to w końcu jest: wiatr buja mi autem jak szalony,czasami potrafi lekko skręcać i na forum mówią że na 100% amorki. No ok, są oryginalne Boge więc pewnie seryjne a maja już 22lata. Ale robiłem przegląd i trzepak pokazał 85% przody i 73% tyły. Wymieniać nie patrząc na "wynik"?
-
Poduszki A4 B5
Wg mnie to jest do mocowań. Między kielichem a mocowaniem amorka i to nie podnosi auta. Jak wymieniasz amorki to dobrze jest tez dać nowe sprężyny, bałwanki i właśnie te poduszki.
-
Przepływka zaniża, wymiana
Mogę odgrzać i zapytać jak na vagu sprawdzić przeplywke? Bo mi mechanik mówił ze świruje gdy wymieniał przepustnicę ale wole sam to sprawdzić by mu za nic kasy nie dawać. Silnik to 1.6adp benzyna
-
Potrzebny dobry tapicerz
Witam udało mi się kupić dwie kanapy( szmaciak i pół skóra) oraz dwa fotele (pół skóra i szmaciak) za 50zł i potrzebuje kogoś z okolic Lubań,Zgorzelec,Gryfów Śląski kto wymieniłby mi kawałek skóry na siedzisku fotela i jak się dogadamy szmaciaka zrobić na pół skórę Ew. jak ktoś z tych okolic miałby dwa dobre fotele pół skóra w dobrej cenie to tez się dogadamy
-
ADP wymiana uszczelki i napinacza
Czyli demontaż przodu musi być. Więc musze dorwać cały zderzak i mogę po kolei wymieniać, dzięki za odpowiedź