-
Nowicjusz - wątek powitalny
Można... Muszę tylko swojego gruza wyklepać, bo mi somsiad niespodziankę zrobił.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gdzieś w trójmieście wymieniają fis?
-
Quattro stale czy dołączane???
W B8 masz stały.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ktoś poleci w okolicy Trójmiasta kogoś od wydechów? Chcę wydech cały 2.5'' na jednym tłumiku.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja Hukałowicza polecę w Cieplewie obok Pruszcza. Cenowo trochę wyżej, ale typowo skrzyniami się zajmują.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Macie kogoś w pomorskim (im bliżej Gdańska tym lepiej) kto wymieni mi FIS? Uszkodzony jest też mniejszy "wyświetlacz" z datą i godziną fajnie byłoby to też naprawić.
-
Problem skrzynia 6 biegowa quattro do 1.8t
Odgrzeję kotleta... Ktoś do 1.8T quattro swapował skrzynię 6b? Domyślam się, że trzeba skrzynię, wał i dyfer. Czy coś jeszcze? Chodzi o A4 B5 sedan.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
@mydlo PolskiVag może być? W mojej b5 nim odczytuję i ewentualnie usuwam błędy. Mam VCDS lite, ale średnio wiem jak go do końca używać, wolę polskiego vaga do błędów.
-
Napinacz łańcucha 1.8T jak rozpoznać
Witam! Posiadam A4 B5 1.8T quattro z 2001r o oznaczeniu silnika AWM. W najbliższym czasie będę wymieniał napinacz łańcucha z łańcuchem, są dwa rodzaje hydrauliczno-elektroniczne (z kostką) i hydrauliczne. W sklepie gościu dobrał mi po nr VIN zwykły hydrauliczny, ale wydaje mi się, że mam ten z kostką. Jak to sprawdzić bez rozbierania jaki tam siedzi, aby na 100% mieć pewność? Jeśli ktoś ma możliwość sprawdzić to poproszę. Jeśli VIN będzie potrzebny to podam.
-
Dymy z pod maski
Może gdzieś olej kapie na kolektor i dlatego dym jest? A może jakiś plastik czegoś gorącego dotyka? Bardziej przyjrzałbym się czy nie ma żadnego wycieku oleju.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, kolejny z niedaleka.
-
Gwint od mts?
Też w sumie jestem ciekaw. Następnym wydatkiem będzie zawieszenie i nie wiem czy sprężyny czy tani gwint. Będzie to pierwszy mój gwint. Zostanie jakikolwiek komfort? Nie będę mocno glebił, w końcu to daily musi wjechać tu i tam.