Treść opublikowana przez BOSSS
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege.
-
samsung s6 edge plus czy samsung note 4?
Mam lg g4.I nie mow ze odstaje bo sam sie oklamujesz.Uzytkowalem wszystkie te telefony co wymieniles i jakos wrazenia to na mnie nie zrobily chyba ze cena.
-
huawei p8
Porownania z nimii nigdy nie bedzie.Porownywac mozesz sobie LG G4 .Polecam tel luxus mam go.Wczesniej mialem g2 i juz nie zmienie marki LG
-
LG G4 H815 czy Iphone 6?
Mam lg g4 i nawet nie zastanawialbym sie na twojiim miejscu nad wyborem bo jest jeden G4,.
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Zastanawiałęm sie nadwymiana hamulcy od s4 b5 lecz do wymiany bym miał: -zwrotnice s4 -pułosie s4 -skrzynia pod gruby przegub -i hamulce cale wiec przemyslalem ze to nie ma sensu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Ostrołęka wita.
-
Fotele recaro a4 b5
Dzisiaj zamontowałem tylną kanape i oparcia.Obyło się bez przeróbek dlatego że komplet był o sedana.Jeszcze tylko elektrykę do przednich foteli trzeba bedzie kupić i wszystko bedzie git.
-
Fotele recaro a4 b5
To gitara.Jak bede juz wszystko wiedzial to bede potrzebowal teoretycznej pomocy:)
-
Fotele recaro a4 b5
Da sie to jakos przerobic zeby pasowało?
-
Fotele recaro a4 b5
Avant.a te fotele sa prawdopodobnie od avanta.
-
Fotele recaro a4 b5
Witam,Zakupilem fotele recaro od a4 b5 fl do a4 b5 przedlift.Nie pomyslałem czy bedzie pasować tylna kanapa,Podobno ma inne mocowanie ,Wie ktoś coś na ten temat?
-
Szkoda na felgach w warsztacie
Bartek nie spodziewaj sie niewiadomo ile kasy. Bo 800zl napewno nie dostaniesz.
-
Spalanie LPG w waszych Audi A4 B5 1.8T po mieście
A4 1.8t ANB oska Mam instalacje Stag 300. Reduktor Kme Gold Turbo do 360km Wtryski Dragon"y do 300km maxymalnie 75hp z cylindra. Miasto.12-13 przy ciaglym palowaniu Trasa 10 przy srednio 150kmh. Fele to sliny 17 225|45. na 18stkach 235|40 palil mniej bo felga lzejsza byla.
-
Rozbite RS6
WIdzialem na stronie SPORTSMILE na facebooku.Szkoda takiego Rs"a .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj,Widzę że też ktoś tutaj z moich rejonów jest. Pozdro
-
Wędkarstwo
Ja w tym roku zlapalem szczupaka takiego 54cm i okonia okolo 15cm.Dziwne ze w maju mialem biór bolenia takiego nawet sporego,ale niestety uciekł.Rzeka NAREW.