Treść opublikowana przez BOSSS
-
PRZERÓBKA QUATTRO NA RWD
Chyba najgorsza glupota jaka slyszalem
-
Kupie skrzynie biegów do 2.8 quatrro DWM
Kazda skrzynia 5 od quattro ci podejdzie.DO 6-stki trzeba juz duzo rzezbic.Szukaj na grube przeguby skrzyni
-
Problem z wrzucaniem jedynki w ruchu
Synchronizator
-
Kopci na niebiesko
WItam od wczoraj zaczelo mi auto kopcic lekko na niebiesko.Czy to turbo pada?
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Fajne auto,Powodzenia w modach.
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
Fajne auto,Powodzenia w modach.
-
Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)
Fajne auto,Powodzenia w modach.
-
[B5 APS] Czarna smoczyca
Fajne auto,Powodzenia w modach.
-
My DarkBlue A4 B5
Fajne auto,Powodzenia w modach.
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Fajne auto,Powodzenia w modach.
-
"Baranek" by Sobon3R
Niezawodny AFN
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Fajne auto do tego zderzak z s4 to juz poezja:)
-
Fotele recaro a4 b5
Dzisiaj kupilem kostki od elektryki powinienem jutro ogarniac podlaczanie przednich foteli.
-
Gdzie zrobić wydech przelotowy Warszawa.
U sportmile.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege Witam kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege Witam kolege