Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BOSSS

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BOSSS

  1. Najlepsza koncepcja bez zbenego przrabiania jest chyba 321 z S4.Lub z s4 b6
  2. BOSSS odpowiedział(a) na BOSSS temat w Audi A4 B5
    Z 2.5 jest dłuższa.Tylko wlasnie zastanawialo mnie to ktora jest dluzsza od 2.5 tdi czy od 2.8?
  3. BOSSS odpowiedział(a) na Mozgu temat w Audi A4 B5
    Napewno ten z AWX'a bedzie delikatnie mocniejszy.Jesli nie jestes zainteresowany jednomasem no to bierz od AWX'a
  4. Tak jak napisal kolega DEV u gory.Tarcza 240 z s2 i docisk z s2 lub ltka.
  5. Napewno dosick z S2 jest lepszy niz ten z 2,5 tdi.
  6. Najlepsze wtryski do gazu to Dragony i Hany. Ja mam gaz tak zwana ulepe. -Sterownik STAG -Parownik KME GOLD TURBO -wtryski Dragony i zero problemow.
  7. Panowie zakladal ktos z was hamulce od phaetona 6.0 w12 335mm na tyl do b5 quattro? Tylne hamulce od phaetona
  8. Auto tak samo jak moje ten sam kolor avant tyle ze ja mam przedlifta:P Z nagrzewnica kumpel uporal sie w 10godzin:P Tyle ze ja mam 1.8t quattro i 300hp:)
  9. BOSSS opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam.Jak spisuja sie hamulce wlasnie z tego auta w b5?Jakie kolo na nie wchodzi najmniejsze.I jak z sila hamowania?
  10. Ostrołęka wita:)
  11. Sprawdz termostat lub nagrzewnice.
  12. W BEXie koszt rozrzadu powinien byc taki sam jak do zwyklego 1.8t bo to teoretycznie to samo.
  13. Wymien cewki lub jesli masz od kogo to podmien i zobacz so sie bedzie dzialo.Jesli to nie pomoze to moze juz glowica zbliza sie ku naprawie
  14. Mam prawie taki sam problem.Gdyz pojawia mi sie woda od wewnatrz w kabinie,A mam suchy srodek i zastanawiam co jest tego przyczyna.
  15. BOSSS odpowiedział(a) na BOSSS temat w 1.8T
    Oj wiecej bo mam turbo K24.
  16. BOSSS opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam zastanawiam sie jaka skrzynia do a4 b5 quattro jest nadluzsza.Wchodza w gre tylko 5cio biegowe skrzynie.Czy skrzynia od 2.8 quattro jest najdluzsza? Moja od 1.8 przy mojej mocy za szybko sie konczy..
  17. Nie lepiej bez zadnych przeobek zalozyc sobie 312mm?
  18. I jak zadowolony z kupna?
  19. Zrob z niej malucha bedzie RWD
  20. BOSSS odpowiedział(a) na BOSSS temat w 1.8T
    Ogolnie turbo popuszcza mi powoli olej.Gdyz na nim sa slady oleju zaschnietego.
  21. BOSSS odpowiedział(a) na kroku95 temat w Audi A4 B6/B7
    Podepne sie do tematu. Mam problem z wspomaganiem kierownica chodzi mi ciezko jak skrecam to slychac pompe co to moze byc?
  22. BOSSS odpowiedział(a) na BOSSS temat w 1.8T
    PO przegazowce.I jak rozgrzany kiedy stojii w korku. Rano nie kopci.
  23. Po przerobkach pasuje z audi s2 .Mam takie w swojej quattrowce
  24. Ja mam tarcze i docisk od audi s2 i jak sie nie myle to kolo zamachowe tez.
  25. BOSSS odpowiedział(a) na Nyuta temat w Audi A4 B5
    50na 50

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.