-
Dziwne odgłosy przy redukcji biegu - hamowaniu silnikiem
Kolego udało się naprawić? Możesz powiedzieć co konkretnie się stało? Bo mam takie same objawy...
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No dokładnie o to chodzi. Tylko widzisz, np u mnie śmiga dobrze, nie narzekam jak narazie (odpukać ). Tomek zakładał tam bo w jego rodzinie kilka aut było robione i śmigało też dobrze. I ponoć ostatnio szity wypuszczają, więc ciekawe czy opuścili się z robotą ( bo może mają coraz nowsze samochody i nie ogarniają, moje B5 to dziadek już) czy jakieś trafne części wsadzają
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja do swojego 1.8 zakładałem na Nałęczowskiej. Zapłaciłem 1920 zł z wlewem w klapce i butlą 55l w zapasie. Osobiście przez rok problemów żadnych nie mam, do zakładu dotarłem z polecenia Tomka stąd, jednak z tego co pamiętam to on w swoim 2.0 jakieś problemy ciągle ma... Pewnie mnie poprawi i udzieli się jak to odczyta ps. Miałem dotrzeć na tarasy, niestety z powodów niezależnych ode mnie nie udało się.. Jakie wtryski sterownik? Kurdę nie pamiętam teraz dokładnie, musiałbym zobaczyć w papierki a mam je w Tomaszowie. Sterownik LPG Tech bo oni na tym robią, gwarancja niby 5 lat jest na niego, wtrysków nie pamiętam, listwa STAG chyba jakiś.. Może Tomek ma lepszą pamieć co tam wsadzają
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja do swojego 1.8 zakładałem na Nałęczowskiej. Zapłaciłem 1920 zł z wlewem w klapce i butlą 55l w zapasie. Osobiście przez rok problemów żadnych nie mam, do zakładu dotarłem z polecenia Tomka stąd, jednak z tego co pamiętam to on w swoim 2.0 jakieś problemy ciągle ma... Pewnie mnie poprawi i udzieli się jak to odczyta ps. Miałem dotrzeć na tarasy, niestety z powodów niezależnych ode mnie nie udało się..
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Auto-Wawer Paweł Wawerski, Garbów, to to Darek? Malowałeś coś tam, ceny okej ma? I ewentualnie, coś bliżej w Lublinie ktoś może jeszcze polecić? W Auto-Wawer termin dopiero na kwiecień... :/
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jest ktoś w stanie polecić jakiegoś pewnego lakiernika w Lublinie?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mam zmianę dziś od 16.. Co by nie było, wszystkim życzę Spokojnych i Wesołych Świąt
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja niestety odpadam, auto u elektryka stoi.. :/
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Znajdę kogoś z dostępnym VAG-iem jutro w Lubline? Chciałbym błędy zczytac
-
Problem z odpaleniem - dusi się i gaśnie
Kolego rozwiazales problem? Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
-
nierówna praca, falowanie obrotów, 1.8 adrd
Mam podobny problem, śledzę i czekam na rozwiązanie Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Na Tarasach 3 poziomy są, i zawsze obrzeża każdego poziomu puste są bo jest tyle miejsca i ciepło
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Auto: Audi A4 B5 Sedan 1.8 ADR 97'. Potrzebuje kompletu 4 sztuk amorów + sprężyny. Najlepiej w stylu 1 BE. Proszę o wycenę na PW
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ktoś dziś będzie? powiedzcie jeszcze w którym miejscu parkingu bo pierwszy raz tam będę Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Serdeczne gratulacje i ode mnie!