Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

damlew93

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez damlew93

  1. Kolego udało się naprawić? Możesz powiedzieć co konkretnie się stało? Bo mam takie same objawy...
  2. No dokładnie o to chodzi. Tylko widzisz, np u mnie śmiga dobrze, nie narzekam jak narazie (odpukać ). Tomek zakładał tam bo w jego rodzinie kilka aut było robione i śmigało też dobrze. I ponoć ostatnio szity wypuszczają, więc ciekawe czy opuścili się z robotą ( bo może mają coraz nowsze samochody i nie ogarniają, moje B5 to dziadek już) czy jakieś trafne części wsadzają
  3. Ja do swojego 1.8 zakładałem na Nałęczowskiej. Zapłaciłem 1920 zł z wlewem w klapce i butlą 55l w zapasie. Osobiście przez rok problemów żadnych nie mam, do zakładu dotarłem z polecenia Tomka stąd, jednak z tego co pamiętam to on w swoim 2.0 jakieś problemy ciągle ma... Pewnie mnie poprawi i udzieli się jak to odczyta ps. Miałem dotrzeć na tarasy, niestety z powodów niezależnych ode mnie nie udało się.. Jakie wtryski sterownik? Kurdę nie pamiętam teraz dokładnie, musiałbym zobaczyć w papierki a mam je w Tomaszowie. Sterownik LPG Tech bo oni na tym robią, gwarancja niby 5 lat jest na niego, wtrysków nie pamiętam, listwa STAG chyba jakiś.. Może Tomek ma lepszą pamieć co tam wsadzają
  4. Ja do swojego 1.8 zakładałem na Nałęczowskiej. Zapłaciłem 1920 zł z wlewem w klapce i butlą 55l w zapasie. Osobiście przez rok problemów żadnych nie mam, do zakładu dotarłem z polecenia Tomka stąd, jednak z tego co pamiętam to on w swoim 2.0 jakieś problemy ciągle ma... Pewnie mnie poprawi i udzieli się jak to odczyta ps. Miałem dotrzeć na tarasy, niestety z powodów niezależnych ode mnie nie udało się..
  5. Auto-Wawer Paweł Wawerski, Garbów, to to Darek? Malowałeś coś tam, ceny okej ma? I ewentualnie, coś bliżej w Lublinie ktoś może jeszcze polecić? W Auto-Wawer termin dopiero na kwiecień... :/
  6. Jest ktoś w stanie polecić jakiegoś pewnego lakiernika w Lublinie?
  7. Mam zmianę dziś od 16.. Co by nie było, wszystkim życzę Spokojnych i Wesołych Świąt
  8. Ja niestety odpadam, auto u elektryka stoi.. :/
  9. Znajdę kogoś z dostępnym VAG-iem jutro w Lubline? Chciałbym błędy zczytac
  10. Kolego rozwiazales problem? Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
  11. Mam podobny problem, śledzę i czekam na rozwiązanie Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
  12. Na Tarasach 3 poziomy są, i zawsze obrzeża każdego poziomu puste są bo jest tyle miejsca i ciepło
  13. Auto: Audi A4 B5 Sedan 1.8 ADR 97'. Potrzebuje kompletu 4 sztuk amorów + sprężyny. Najlepiej w stylu 1 BE. Proszę o wycenę na PW
  14. Ktoś dziś będzie? powiedzcie jeszcze w którym miejscu parkingu bo pierwszy raz tam będę Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
  15. Wesele mi wypadło na ten weekend i jadę pod Rzeszów, niestety nie zamknę sezonu motoryzacyjnego z wami Ale mam nadzieję że A4 dalej będzie spotowało, nawet gdzieś pod dachem
  16. Namierzyłem wczoraj znajome srebrne kombii 2.0 pod Szpitalem MSW
  17. " W dowodzie niemieckim miała adnotację S4 ponieważ spełniała wymogi tuningowe, modyfikacyjne" Coś takiego istnieje?
  18. Już trzeci spot będzie odkąd jestem w Polsce, i znów nie uda mi się być, jak nie urok to sraczka.. w tą niedzielę muszę jechać na wystawe psów do Wawy, więc koledzy ostatnimi czasy, wysoką frekwencję podbiję pod koniec września albo w październiku jak już na stałe się przeprowadzę do Lublina
  19. Tak 16. Opony 205/55 zimówki dojezdzam.
  20. Przyłączam się do prośby o zdjęcia...
  21. damlew93 odpowiedział(a) na petrosdbz20 temat w Audi A4 B5
    Kup po prostu z neta do audi a4 1.8 , u mnie podeszła
  22. Tak jest, zgodnie z poleceniem zakładałem na naleczowskiej, wczoraj trochę km zrobiłem na LPG, jak narazie okej wszystko, zobaczymy z czasem jak się będzie sprawować
  23. Ostatnio chyba Michał wymieniał i pisał o tym, zobacz parę stron wstecz w tym wątku
  24. damlew93 odpowiedział(a) na petrosdbz20 temat w Audi A4 B5
    Właśnie o tą harmonijkę mi chodziło, u mnie biała była i okryta cienką przeplatanką. Szczerze to dziwne trochę że w zamiennikach nie ma nic takiego, tylko sama plecionka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.