Treść opublikowana przez myrmillo
-
Skoda Kodiaq 2.0 TSI STYLE TATOWÓZ cz.3
kodiaq robi robi robotę, jest przeeeeogroomny, super rodzinne auto, a cenowo na pewno bije konkurencję co do wyglądu, jest spoko, na pewno ładniejszy niż q7 gratulacje
-
Błąd 16804 jak pozbyć się tego problemu?
Panowie, u mnie ostatnio też wyskakuje błąd 16804 od kata a poza tym: 16795 secondary air injection system incorrect flow 17698 Coolant temp sensor at radiator outlet Ktoś miał podobne błędy? jakie rady?
-
Jak wielowahacz, to jakiej firmy ??
wszystko zależy ile chcesz latać jeszcze autem, jak zostaje na dłużej to raczej febi
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
@Dystrybutor SKV ile taki zestaw wahaczy do a4b6 właśnie od SKV kosztuje? czeka mnie wymiana niebawem
-
Jakie preparaty do czyszczenia tapicerki ?
poor boys natural look
-
407 SW zamiast 1.8T :)
Tyle koła są skrętne?:)
-
407 SW zamiast 1.8T :)
ogólnie jak wrażenia po takiej przesiadce?:)
-
Polecane opony zimowe
@mateuszbrzyszcz Co było nie tak z tymi całorocznymi? trochę mnie zmartwiłem czytając Twój post - właśnie kupiłem całoroczne, ale do auta drugiego w rodzinie, które rocznie jeździ raptem 5-6k km i tylko po mieście. Do decyzji skłonił mnie fakt, że w zeszłym roku moje zimówki a A4 ostro dostały po d*pie, bo zimy prawie w ogóle nie było i zdzierały się na czarnym asfalcie. Podsumowując - do "normalnego" auta mam dwa komplety, na drugim testuje całoroczne Co do serwisu, to kupiłem na oponeo - opony były na drugi dzień w domu - kurier gratis Są serwisy, które mają taniej ale wtedy dochodzi kurier płatny i ta różnica się zaciera - np w tym serwisie https://www.sklepopon.com/ po doliczeniu kuriera wyszło raptem 50zł niż z oponeo Link, który podałeś natomiast to ciekawa opcja i jak sprawdziłem opony, które kupiełem (Nokian weatrherproof 205/55/16) to u nich wyszło by mnie 80zł Musisz tylko uważać na rok produkcji, bo w oponeo ten rok podają a w innych serwisach jak dzwoniłem to nie potrafili powiedzieć, bo opon nie mają pod ręką, ale powinny być nowe, raczej 2016r. albo 2015, na pewno nie starsze niż dwa lata. Więc trochę takie lanie wody nic konkretnego i trzeba uważać, żeby nie wyszło tak, że zaoszczędzisz na komplecie opon 100zł a dostaniesz towar, który leżał 2lata na magazynie Co do marki - zimówki polecam Nokian, są super, jeździłem na Bridgestone Blizzak, ale szybko się dość skończyły Jeśli letnie to również Nokian, np zLine, dobre też są Vredesteiny a jeśli chcesz coś tańszego ale też b dobrego to na bank Uniroyal Rainsport 3, ponoć kozak, ale to już nie moja opinia ale usłyszana od kilku osób Zawartość dodana 5 minutes later A możesz powiedzieć czym się różni seria A od D w zimówkach nokiana? To nie jest tak, że A jest b sportowa czy coś w tym stylu? A WR D3 i D4 - możesz coś powiedzieć o różnicy między nimi? D4 są nowsze ale czy jakoś bardzo zmodyfikowane i dużo lepsze? czy może jednak warto zaoszczędzić pieniądze i kupić D3? Muszę kupić na przyszły sezon zimówki - na bank będą Nokiany, tylko nie wiem jeszcze jakie
-
Mauritius Blue Metallic AVF - S-line
właśnie nie zwróciłem uwagi, czy ksenon, czy zwykłe
-
regeneracja dyszy spryskiwacza
dokładnie tak, na szczęście okazuje się, że to mały problem, po robocie na szybko to ogarnę
-
regeneracja dyszy spryskiwacza
nie, ponieważ sprawdziłem to - po zdjęciu tej plastikowej dyszy płyn tryska z z osi na której na jest ramię na dwa metry, konkretny strumień także wina ten dyszy końcowej
-
regeneracja dyszy spryskiwacza
super, chyba wszystko już wiem, wielkie dzięki, najważniejsze, że jest to do ogarnięcia, Temat chyba można zamknąć
-
regeneracja dyszy spryskiwacza
rozbierać nic nie trzeba, to o ten element tylko chodzi http://allegro.pl/dysza-spryskiwacza-tyl-audi-a3-a6-skoda-8e9955985-i6698166550.html#thumb/1 dzięki za pomoc @jacek70 o tak banalnym domowym rozwiązaniu nie pomyślałem
-
regeneracja dyszy spryskiwacza
Panowie czy jest jakaś możliwość regeneracji dyszy spryskiwacza wycieraczki tył? Próbował ktoś np WD40 albo coś w ten deseń? Dysza pewnie lekko zapchana, strumień płynu słaby. Dobrze, jakby była możliwość odratowania tego, bo nowa część to cena kosmiczna biorąc pod uwagę jej wielkość i stopień zaawansowania technologicznego dzięki za pomoc
-
Mauritius Blue Metallic AVF - S-line
Firma Prolumo? A jaka to postojówka? H6W? pisałem do niego na jesieni, to mówił, że już takich nie sprzedaje....
-
Dobre opony, jazda głównie po mieście
chyba zdecyduję się jednak na nokiany, myślę, że to będzie dobry wybór http://www.oponeo.pl/dane-opony/nokian-weatherproof-205-55-r16-91-h#127190493
-
Mauritius Blue Metallic AVF - S-line
gdzie kupiłeś ledy do postojówek?
-
Dobre opony, jazda głównie po mieście
dzięki za pomoc, chyba poważnie wezmę pod rozwagę zakup wielosezonu
-
Dobre opony, jazda głównie po mieście
powiem szczerze, że nie, ale jest to koncepcja, po zimówki też powoli się kończą
-
Dobre opony, jazda głównie po mieście
Panowie Szukam opon letnich do swojej a3 będącej drugim autem w domu, użytkowanego głownie do jazdy po mieście, robi średnio około 500-600km miesięcznie, więc mało Co polecacie? W a4 mam nokiany zLine i jestem baaaaardzo zadowolony, ale zastanawiam się czy warto kupować opony z górnej półki jeśli auto nie jeździ w trasy i użytkowane jest sporadycznie Jeśli klasa ekonomiczna, to co? nie chcę też kupić szmelcu, który za rok czy dwa będę musiał wymienić Dzięki za pomoc
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Zmiany?https://m.facebook.com/wilczynskystudio/albums/1219459941437810/
-
[B6 BEX] 1.8T Quattro Avant S-Line Plus RED LY3J by 314TeR
Radom albo jakieś inne Gniezno czy Gubin, chociaż patrząc na Twoją lokalizację pewnie Radom, zdarzają się mega trafiejki, oby służyła długo
-
[B6 BEX] 1.8T Quattro Avant S-Line Plus RED LY3J by 314TeR
na zdjęciach mega gablota, ja szukałem swojego ponad pół roku a tutaj półtora, pogratulować cierpliwości pochwal się jak i gdzie ustrzeliłeś takiego kota? chromowane lusterka i chyba grill z esy, to nie jest auto jakiegoś forumowicza? gratulacje i bezawaryjności
-
Gwint AP
z AP można też kupić fajny zestaw sprężyny + amortyzatory chyba -40/-30 cena też spoko opcję budżetową jest też mts technik, również daje radę
-
[B6 BEX] Audi A4 Avant 1.8T - Sambo
co racja to racja, zresztą okolice 230KM jak dla mnie w do rodzinnego auta w zupełności wystarczą. O fmicu myślę, nie w kontekście osiągania dużej mocy ale raczej w kątem tego, czy przy zamontowaniu fmica Aczwórce nie będzie lżej, zwłaszcza w upalne dni