Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mpatrykb

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mpatrykb odpowiedział(a) na 54321 temat w 1.6
    gdzie niby dostałeś napinacz za 260 zł i to oryginalny ? albo kłamiesz albo dostałełeś używany lub chińśką podróbę
  2. jest tutaj jakiś elektryk albo polecicie kogoś z wrocławia i okolic ? najlepiej wch-wroc na tej trasie
  3. też się właśnie zastanawiam czy zamontować, tylko, że robie głównie krótkie odcinki.. po jakim czasie wam się zwróciła inwestycja ? po ilu przejechanych kilometrach ?
  4. na allegro masz MS z wrocławia sprawdzone, jak chcesz to poszukaj
  5. ja u siebie zakłądałem komplet febi, ale nie będe polecał bo mało przejechałem póki co, ale czytałem na prawdę sporo na ten temat , jeśli chcesz tańsze cenowo to MS zdecydowanie tutaj góruje w rankingach
  6. mrvinciii kubły ? bo ja też szukam, jakby ktoś miał to pisać na priv ale do sedana
  7. mpatrykb odpowiedział(a) na 54321 temat w 1.6
    ja u siebie wymieniałem rozrząd, paski wieloklinowe,pompe,rolke od klimy, napicz też miałem wymieniać, ale mechanik stwierdził, że nie trzeba jest hydrauliczny i nie ma generalnie takiej potrzebny a na pewno nie co 70 tys km... a sam napinacz to koszt 500 zł więc nie warto
  8. Nie.. wszystko tak jak w profilu, nie mam LPG, benzyna udało mi się coś takiego znaleźć to chyba to :
  9. Witam, nie jestem specjalistą, więc proszę o pomoc, po podłączeniu pojawiły mi się następujące błędy : 17978 modul sterujacy zablokowany 561 dopasowanie ustalenie skladu mieszkanki przekroczono wartosc adaptacji dodawanie - TEN ZOSTAŁ 16705 czujnik obrotow silnika zakres/mozliwosci 17736 czujnik antystukowy cylidra 4 16501 czujnik temperatury silnika niskie napiecie 532 napiecie zasilania stgnal za mały - poduszki po wykasowaniu i przejechaniu 150 km , powrócił tylko jeden : 561 dopasowanie ustalenie skladu mieszkanki przekroczono wartosc adaptacji dodawanie chciałbym sprawdzić sonde,napięcie czy dobrze pracuje, jak sprawdzić odczyt ? jaki kanał, blok ? co oprócz tego sprawdzić mam program VCDS-lite i Polski Vag 4.9 oprócz tego w klimatycji mam następujące błędy : 16724 czujnik polozenia walka rozrzadu -obdwód nieprawidlowy - wymieniany był rozrząd, czy to ma coś wspólnego ? 771 czujnik poziomu paliwa G brak odczytu 2058 nieznany kod bledu - co to za błąd ? w ogóle nie mogę znaleźć informacji na internecie przekroczona wartość kontrolna Dodam, że z autem się nic nie dzieje, pracuje na równych obrotach, nie szarpie ani nic, jedynie martwi mnie dość wysokie spalanie ok 12-13 l, w trasie potrafiłem zejść do 6.7 ok bardzo proszę o jakas analize spalanie na biegu jałowym 0.7-0.84 od czasu do czasu spadało do 0.54 , czy to sa prawidłowe wartości ? : 17736 czujnik antystukowy cylidra 4 - błędu już nie ma ale nie widzę sygnału na 3 i 4 cylindrze, czy wszystko jest ok ? czy jakiś problem z tym czujnikiem ? sonda cz2 : Dziękuje bardzo za pomoc pozdrawiam !
  10. chyba zaszła jakaś pomyłka lem nie robi tarcz vhttp://google.plczesc/tarcza-hamulcowa,audi,a4-8d2-b5-1994-11-2001-09,1-6-100km,5-253-4613-100032-0-35-1415602.html a to co jest ?
  11. w Polsce też chyba obowiązuje 2mm , poza tym sam nie zamierzam już ryzykować jazdy na łysej oponie, bo już mnie w tym roku zniosło na drugą strone jezdni i pobocze, dobrze, że nikogo nie było... szary kowalski raczej nie dba specjalnie o przechowywanie opon, zima to chyba nie ma co ryzykować..
  12. rozglądam się za oponami zimowymi, sporo jest ofert starszych roczników, ostatnio znalazłem np '09 bieżnik ok 6-7 mm podobno tylko dwa sezony były używane za 200 zł, czy gra warta jest świeczki ? czy cena nie podejrzanie niska ? podobno opona po 5 latach traci swoje właściwości
  13. The Last Of Us pierwsza gra którą przeszedłem w całości, genialna.. wyśmienita fabuła, po prostu jakbym film oglądał
  14. 75% ? a nie 70% ? przeglądu w ogóle nie przejdzie ? zastanawiam się u siebie, fajnie byloby całośc lekko przyciemnić oczywiście bez przesady

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.