Treść opublikowana przez mario1234321
-
Wypadanie zapłonu 16684, 16685
tak mysle ale co przyczyna moze byc?
-
Wypadanie zapłonu 16684, 16685
podepne sie do tematu nie tworac nowego, wyskoczyly mi bledy podobne tzn. Control Module Part Number: 8E0 909 518 AA Component and/or Version: 1.8L R4/5VT G 0004 Software Coding: 0011501 Work Shop Code: WSC 66565 2 Faults Found: 16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 - 001 - Upper Limit Exceeded 16688 - Cylinder 4 Misfire Detected P0304 - 001 - Upper Limit Exceeded I teraz tak problem polega na tym ze na lpg szarpanie jest i nierowna praca silnika a na benzynie wszystko hula jak nalezy, czy problem tkwi w cewce zaplonowej czwartego cylindra czy to sprawa cos od listwy od lpg? bo dzwonilem do gazownika i twierdzi ze co cewka zaplonowa a ja w to watpie, co wy na to?
-
Parę błędów , szarpie przerywa 16684 16685
podepne sie do tematu nie tworac nowego, wyskoczyly mi bledy podobne tzn. Control Module Part Number: 8E0 909 518 AA Component and/or Version: 1.8L R4/5VT G 0004 Software Coding: 0011501 Work Shop Code: WSC 66565 2 Faults Found: 16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 - 001 - Upper Limit Exceeded 16688 - Cylinder 4 Misfire Detected P0304 - 001 - Upper Limit Exceeded I teraz tak problem polega na tym ze na lpg szarpanie jest i nierowna praca silnika a na benzynie wszystko hula jak nalezy, czy problem tkwi w cewce zaplonowej czwartego cylindra czy to sprawa cos od listwy od lpg? bo dzwonilem do gazownika i twierdzi ze co cewka zaplonowa a ja w to watpie, co wy na to?
-
Gdzie trzecia zatyczka pasow
Hej, nie wiem czy tylko ja tak mam ale czemu z tylu na kanapie sa 3 pasy a dwie zatyczki tylko? wiec po co samochod jest na 5 osob ?
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Zauwazylem ze kierownica ciezko chodzi sprawdzilem plyn i bylo malo, sprawdzilem kolor i byl zolty wiec pojechalem dokupic dolalem zoltego i dalej to samo wiec czytam forum ze powinien byc zielony, i teraz pytanie czy sama wymiana plynu cos pomoze czy cos innego trzeba szuka? dodam ze zauwazylem tez stuk przy skrecie kierownica do samego konca wtedy jest jedno pukniecie niezaleznie czy to w prawo czy lewo skrece
-
Nie odbija kierownicy na skrecie na ful
a geometrie zrobie na stacji diagnostycznej? to jest to samo co zbieznosc? bo zbieznosc mialem robiona niedawno
-
Nie odbija kierownicy na skrecie na ful
Przy skrecie na ful w ktoras strone (przy ruszaniu najbardziej to idzie wyczuc) i puszczajac kierownice zeby odbila sama to odbija ale nie do konca i nie plynnie, czuc takie przeskoki jakby to stopniowo szlo , dodam ze wymienialem niedawno tez koncowki drazka i drazki stabilizatora , co moze byc przyczyna?
-
BFB czy AMB?
Witam zauwazylem zmieniajac cewke na klawiaturze silnika mam amb a nie bfb kod silnika a w dowodzie jest 163km a amb mial 170. Wiecie moze czemu tak mam? https://zapodaj.net/6dfb69216442e.jpg.html
-
Dziwna etykieta na klawiaturze silnika
Witam , wymieniajac cewke zauwazylem na klawiaturze silnika takie cos, dodaje zdjecie ponizej, mozecie mi powiedziec co to oznaczac moglo? I amb kod silnika a powinien byc bfb https://zapodaj.net/6dfb69216442e.jpg.html
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
bo chyba nie ma znaczenia w tych h7 co kupilem ze postojowki mam ledy od kolegi z forum co sam je produkuje?
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
wlasnie zobacze zaraz ale raczej dobrze, bija bardziej na srodek a na prawa strone od pasazera slabo wlasnie
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
hejka kupilem te zarowki PHILIPS X-TREME VISION H7 +130% i gorZej swieca jak zwkle h7. Dlaczego? swieca bardziej w dol
-
Wymiana oleju i plama pod samochodem
a zly 10w40?
-
Wymiana oleju i plama pod samochodem
sory 10w40 mobil1
-
Wymiana oleju i plama pod samochodem
olej mobil 1 5 w40
-
Wymiana oleju i plama pod samochodem
czyli ogolnie mowiac to wina mechanika ze tak sie stalo, jeszcze nic mi o tym nie powiedzial i zachlapalem ojcu kostke przed domem..... i dziwene to ze ma ten sam model i tak samo mowil ze u siebie zrobil az dziwne ze by sobie tez kostke pobrudzil lol
-
Wymiana oleju i plama pod samochodem
galetto czyli umyje to i bedzie git.czy ciezko to umyc bedzie(ciezki dostep)?
-
Wymiana oleju i plama pod samochodem
wlasnie nie wiem co teraz robic z tym, w piatek jade na kanal do wujka i zobacze co tam wgl jest
-
Wymiana oleju i plama pod samochodem
Hej, mehcnik mi wymienial rozrzad i przy okazji filtr oleju i olej. Po przyjezdzie do domu nie jezdzac tydzien pod samochodem zobaczylem duzy wyciek oleju ale stan oleju sie zgadza. Dzwonilem do niego i twierdzi iz to normalne zjawisko bo przy wymianie filtra nie da sie wylapac calego oleju i olej polecial na obudowe silnika i wahacze, zgadzacie sie z tą opinią? Czy cos poprostu zle zrobil i tylko sie tlumaczy? Dodam ze minal miesiac i plamy dalej sie robia i nie wiem czy to myc czy czekac az po zimie samo moze sie wyczysci?Dodam zze on ma ten sam model i mowi ze tez tak ma przy wymianie oleju
-
LPG do mojego auta czy jest sens?
Ja zapłaciłem 90 zł serwis po 10 tys. Instalacja qbox plus tańsza niż to co podałeś w pierwszym wątku przy butli 72litry. Stan oleju jest ok a zrobiłem na LPG od grudnia 10tys Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Koszty serwisu i regulacji instalacji LPG - A4 B6 1.8T
i tak pojade w tym tyg tylko gdzies o uszy sie obilo ze niby na benzynie sie wtedy tylko jezdzi jak to pika
-
Spryskiwacze mgiełkowe
panowie a te podejda od vW? bo numery te same http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=5M0955985C&bmatch=base-relevance-uni-1-1-0510
-
Koszty serwisu i regulacji instalacji LPG - A4 B6 1.8T
a prawda to ze w stagu jak na ten przeglad nie pojade odrazu jak mi juz pika to odetnie mi lpg i na benzynie bede tylko jezdzil?
-
Koszty serwisu i regulacji instalacji LPG - A4 B6 1.8T
Witam, pika mi juz ze mam jechac na kontrole gazu po 10tys km- a zrobilem 8.5tys. Instalacje mam qbox plus , gazownik za te usluge bierze 90zl a jak to jest u was- ile placicie i co on wtedy wymienia? i za ile bedzie nastepna kontrola bo gdzies czytalem ze cos sie wymienia co 10tys a cos co 15tys km
-
Półoś SPIDAN czy przegób SKF ? Czy wyjmę półoś bez rozpinania zawieszenia.
panowie podlacze sie do tematu, jadac od 120 wzwyz mam drgania na kierownicy- czym szybciej tym wieksze, wymienilem opony na nowe, koncowki drazka nowe, laczniki stabilizaora nowe bo luzy byly i dalej drgania mam, co to moze byc? czy w polosi wystepuje przegub wewnetrzny czy trzeba by osobno kupic przegub wewn. i polos? bo pewnie jedno z dwoch jest przyczyna ale jak sie dowiedziec co? dodam ze nic nie stuka na skreconych kolach przy przyspieszeniu, hamowaniu P.S Czy przy wymianie polosi badz samego przegubu wewnetrznego konieczne jest zrobienie zbieznosci?