Treść opublikowana przez mario1234321
-
Mało gazu wchodzi jak na te butle
a sam nie wstroje na korekty vagiem?
-
Dobry gaziarz poszukiwany KRAKÓW
hejka czy na beskidzkiej ustawiaja - dostrajaja gaz podczas jazdy bo moj gazownik tylko na postoju i lipnie mu to wychodzi....?
-
Mało gazu wchodzi jak na te butle
borsukh czyli przelaczanie na pb po mocnym przyspieszaniu to nie wina zlego zestrojenia? czy tylko np. w zlym miejscu wkretka podcisnienia reduktora? dodam fotki mojej instalacji, duzo nie widac ale wgrywam filmik i tez go dodam
-
dobry gaziarz który ustawi mi dostroi
Jest ktoś z moich okolic Krakowa lub śląskie kto ustawi gaz raz a dobrze bo ten co mi zakładał coś nie daje rady. Tylko ustawianie w czasie jazdy żeby były bo są dokładniejsze
-
Mało gazu wchodzi jak na te butle
Byłem u niego niby coś robił stroil ale teraz to nawet jak mam ful bak to przy gwałtownym ruszaniu przelacza na pb a pojechałem bo check wyskoczył....A to się stroi na postoju? Wydaje mi się że powinno w czasie jazdy się to robić a nie na niskich obrotach w miejscu....
-
Nowsze silniczki podejda do B6?
a np wyskakuje mi blad silniczka v159-fioletowy , moge kupic inny kolor, podejdzie? jak ramie sie podmieni? czy moze kazdy silniczek jest inny?
-
Nowsze silniczki podejda do B6?
a jak wymienie to stukanie przestanie "grac" nieraz wyskakuja mi bledy roznych silniczkow wlasnie
-
Nowsze silniczki podejda do B6?
zmieniales ale da sie? podejdą? jak tak to szukam tych nowszych
-
Nowsze silniczki podejda do B6?
Witam orientuje sie ktos czy silniczki klimy 8E1 820 511 z koncowkami L, M, J ktore sa nowszymi wersjami D, F, B nadzadza sie do audi a4 b6? czy moze tylko do b7? troche sie one roznia i dlatego pytam
-
[B6 AVJ] Problem z mieszanką błąd 17544
hej mi wyskakuje check odkad mam gaz a mam od tygodnia dopiero a wartosci w 32 bloku mam takie pierwsza wartosc 4,6% a ta po prawej 1,6%
-
Mało gazu wchodzi jak na te butle
a jaki to jestv prpgram do tego? bo hyba nie vag com czy vcds Zobacze ile mi wejdzie gazu jak 2 raz zatankuje ale jak zacznie mi przelaczac to wtedy jade i wtedy pewnie jest jeszcze kilka litrow lpg a wy tez wtedy tankujecie jak przy delikatnym gazie wywala na PB?
-
Mało gazu wchodzi jak na te butle
czyli tylko plywak zwiekszy ilosc gazu? tylko jak zjechac butle do zera jak przy kazdym delikatnym nie mowiac o deptaniu do dechy przyspieszeniu przelacza na benzyne... jesli jest malo w butli juz gazu
-
Mało gazu wchodzi jak na te butle
Kilka dni temu zalozylem gaz do mojej audi Stag , butla 72 litry, mam pytanie , tankowalem na fula i weszlo tylko 54 litry a powinno kolo 60 z tego co wychodzi z 80% napelnienia butli, moglo cos byc w butli jeszcze bo gazownik mi zalal za 30zl ale wyjezdzilem troche i potem przy kazdym przyspieszeniu mi wywalalo na benzyne i teraz pytanie drugie czy zawsze tak bedzie ze jak zostanie kilka litrow gazu bezie przy przyspieszaniu wywalac na benzyne? Brat ma leona 1,4 ale jemu jak wywali na benzyne to juz w butli nie ma wgl gazu , unormuje sie to?
-
Problem z układem chłodzenia - klima, Coolant fan control
Witam mam taki blad jak kolega 18080 - Coolant Fan Control 1: Open or Short to Ground P1672 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent patrzylem bezpieczniki i w polu 4 i nie ma bezpiecznika a wczesniej bledu nie mialem i temp byla normalnie 90stopni a teraz stoi na 70st C P,S kupilem bezpiecznik wlozylem skasowalem blad i temp jest na 90 stopni jak narazie, mysle ze to wina bezpiecznika a w zasadzie jego brak
-
Nie sposób dogrzać silnik - wskazówka max na 70 stopni
Tez z 2 tyg temu wymienialem zarowke ze strony co jest dolot powietrza al,e chyba dobrze go zalozylem, czy jakbym zle zalozyl to moze byc to od tegoi? A tak na marginesie moge z tym jezdzic bledem czy sie cos stanie jak odrazu nie naprawie tego? P.S a jak sie sprawdza czy wentylator sie zalacza
-
Nie sposób dogrzać silnik - wskazówka max na 70 stopni
Witam, tez mam problem podobny do kolegio ktory go zalozyl ze dochodzi mi do 700 stopini i stoi, nieraz pojdzie troche do gory ale wraca znow na 70, wyskoczyl mi taki blad 18080- Sterowanie wentylatora chłodnicy płynu chłodzącego. Przerwa / zwarcie z masą. Brak sygnału / brak komunikacji. Jk naprawic ten problem?
-
Nie ta moc co powinna byc- slabsze przyspieszenie
a czy moge zrobic logi jezeli mam chyba problem z czujnikiem g2 lub termostatem bo po zrobieniu 20 km ostatnio caly czas jak jezdze zauwazylem ze na liczniku temp silnika pokazuje od 70 do80 stopni i tak skacze w tych granicach, wczesniej pamietam bylo caly czas 90 stopni
-
Dobrego od turbiny
to n75 to nazwa zaworu/? a jak sprawdzic czy to jest jego przyczyna ? da sie vagiem ? a to jest zawor egr bo na alledrogo patrze i nie ma tego do silnikow 1.8t
-
Dobrego od turbiny
Szukam mechanika z Krakow-Olkusz od turbo w 1.8t chyba mam nieszczelnosc dolotu, bylem u dwoch juz i nic mi nie zrobili,,,, a kase wzieli,,,, na trojce i czworce najbardziej czuc to gdzies od 3tys wzwyz obrotow jest zamulka i potem znowu ogien , zamulka i ogien, denerwujace to jest przy wyprzedzaniu jak przymuli to nie ma tej mocy ktora by sie chcialo miec wtedy akurat
-
Dobry mechanik pod turbo 1.8t- nieszczelnosc itp
Witam, szukam dobrego mechanika zeby sprawdzil co dokladnie mam - chyba nieszczelnosc, trace moc na wyzszych obrotach chwilowo i potem wraca moc- zamułka taka bardzo denerwujaca z okolic Krakow-Olkusz
-
Ktoś z okolic Olkusza zalozy mi tempomat ?
Hej jest ktos kto ma dosw w montazu manetki pod tempomat i fis i zeby to zakodowac w vagu?
-
Ma ktos zmieniarke mp3 z Krakow- Olkusz?
wiem jest na forum ale nie znam sie na kodowaniuu zabardzo w vagu i nie chce popsuc czegos i nie wiem jak sie masuje manetke fis, wole zeby mi to ktos zrobil kto ma doswiadczenie w tym
-
Ma ktos zmieniarke mp3 z Krakow- Olkusz?
a jakiej firmy macie? jak kupilem auto to nie dzialala i nie wiem czy ona jest zepsuta czy kabel moze walniety A tak na marginesie umie ktos podpiac tempomat i pelny fis plus kodowanie ? i wyciecie w obudowie diurki pod tempomat?
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
a blad g135 odpowiada za ktory silniczek? bo taki mam teraz blad ktorego nie moge skasowac i nie mam nawiewu na przednia szybe wgl
-
Ma ktos zmieniarke mp3 z Krakow- Olkusz?
Szukam kogos kto ma zmieniarke mp3 np Yatour dla sprawdzenia , kupujac samochod mam jakas zmieniarke ale cos nie dziala