Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Problem z mieszanką błąd 17544


romeo22ster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie mam mały problem z moim autkiem wyskakuje mi cały czas błąd 17544 Długoterminowa adaptacja składu mieszanki 1- mieszanka uboga - b.jałowy i nie wiem co z tym robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpięcie aku. nic nie pomoże jeżeli błąd się pojawia na LPG,a na benie też wyrzuca ten błąd?bo jak nie to LPG do korekcji.Co ile ten błąd się pojawia 50-70 km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj u gazownika i zmienił mi mieszankę bo mówi że była za uboga , pośmigam trochę i zobaczymy co się będzie działo. Co do kilometrów to ciężko mi się określić .[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 11:21_________________________________________________Panowie po regulacji gazu dalej wyskakuje błąd 17544 Długoterminowa adaptacja składu mieszanki 1- mieszanka uboga - b.jałowy i nie wiem co z tym robić. Już sam nie mam zielonego pojęcia co mam z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od początku : silnik to wiem jaki bo mam taki sam ale jaka instalacja co masz założone wtryskiwacze reduktor gdzie w kolektorze są nawiercone dysze porobione i jak założone najlepiej opisz co masz i zdjęcie jak założone pod maska też miałem ten problem ale kupiłem kabelek poczytałem koledzy z forum pomogli i mam teraz spokój olałem gazownika a najlepiej to kabelek pod gaz i vag pod samochód i jezdzic na korekty na vagu krótkoterminowe i długoterminowe sondy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą byc dysze za małe albo za małe cisnienie na reduktorze.

Ale tak czy siak zrób adaptacje kanalu 00 zeby fabryczne ustawienia wskoczyły i wtedy dopiero jedz na regulacje gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten błąd to pojawił się po założeniu LPG?-czy wcześniej na benie też wyskakiwał? bo to zasadnicza różnica,jak na benie problemu nie było to gazownik zle dobrał komponenty LPG bądz nie ogarnia tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od początku : silnik to wiem jaki bo mam taki sam ale jaka instalacja co masz założone wtryskiwacze reduktor gdzie w kolektorze są nawiercone dysze porobione i jak założone najlepiej opisz co masz i zdjęcie jak założone pod maska też miałem ten problem ale kupiłem kabelek poczytałem koledzy z forum pomogli i mam teraz spokój olałem gazownika a najlepiej to kabelek pod gaz i vag pod samochód i jezdzic na korekty na vagu krótkoterminowe i długoterminowe sondy

Moja instalacja to BRC SEQUENT 24 wtryskiwacze BRC reduktor GENIUS MB BRC dysze nawiercone w kolektorze ssącym. wtryski mam przymocowane do kolektora ssącego i przewody od wtrysków przechodzą nad rurką od płynu chłodzącego i wchodzą do kolektora.[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 20:09_________________________________________________

ten błąd to pojawił się po założeniu LPG?-czy wcześniej na benie też wyskakiwał? bo to zasadnicza różnica,jak na benie problemu nie było to gazownik zle dobrał komponenty LPG bądz nie ogarnia tematu.

błąd pojawił się po założeniu lpg po jakimś przejechaniu 15tyś na gazie walneła mi 1 sonda i po wymianie dalej jest ten sam błąd co na starej sondzie 17544 Długoterminowa adaptacja składu mieszanki 1- mieszanka uboga - b.jałowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o teraz inaczej wszystko napisane .Jaką sondę wymieniłeś kopiłeś uniwersalna czy oryginalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak poszukaj kogoś z kablem do swojej instalacji sprawdź sam ustawienia i wklej na forum koledzy coś poradzą ja mam staga 4 plus więc za bardzo nie pomogę u mnie ten sam błąd ale powalczyłem i mam spokój .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie po kilku wizytach u gazownika i regulacjach dalej wyskakuje błąd 17544 Długoterminowa adaptacja składu mieszanki 1- mieszanka uboga - b.jałowy ale tylko na wolnych obrotach na gazie. predki74 nie mam nikogo z kabelkiem do mojej instalacji więc lipa muszę męczyć gazownika żeby coś z tym zrobił. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zrób korekty długo i krótko terminowe na gazie i na benzynie, spójrz na wartości, jeśli na benzynie nie są podobne do tych na gazie to będziesz wiedział że coś jest nie tak i czym się własciwie zając czy gazem czy silnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zrób korekty długo i krótko terminowe na gazie i na benzynie, spójrz na wartości, jeśli na benzynie nie są podobne do tych na gazie to będziesz wiedział że coś jest nie tak i czym się własciwie zając czy gazem czy silnikiem

kolego paput czy vagiem mogę zrobić te korekty ?? jak mogę zrobić wagiem to prosiłbym o wskazówki jak zrobić . czy musze jechać na innego kompa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...