Treść opublikowana przez bajbusa4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Siemka zapraszam jutro wszystkich na piknik lotniczy do Swidwina. Jak ktos chętny to zapraszam do tychowa ruszamy o godz 11 00 zbiórka parking przy Orlen Tychowo. Zapraszam wszystkich fanów audi i nie tylko. Pozdrawiam
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Dzięki stary za pomoc. Jutro będę szukał. Mozna liczyc na forumowiczów. Pozdro
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Witam mam problem z Klima. Wciskam econ A ona cały czas pali się czerwoną diodą. Temperatura na fisie pokazuje +42 stopnie. Zamieniłam czujniki temperatury zewnętrznej temperatura zaczęło wskazywać dokładnie A Klimy nadal nie mogę włączyć . Prosze o pomoc
-
Ustawienie kierownicy na ząbkach
No i zrobione. 2 ząbki w lewo i wszystko śmiga jak należy . Pozdrawiam
-
Ustawienie kierownicy na ząbkach
Wymieniam manetke i kierownicę będę miał zdemontowana . więc co z tą tasma
-
Ustawienie kierownicy na ząbkach
No właśnie chcę ją wyprostować. Nie zerwie się taśma ? Chodzi dosłownie o 2 ząbki
-
Ustawienie kierownicy na ząbkach
Witam moje pytanie jeżeli w Małysza przestawie kierownicę na ząbkach np 3 w prawo lub lewo to coś się stanie ? Jak z taśmą pozdrawiam
-
Jest tu ktoś z ZSZ?
Jest z Tychowo
-
[S4 BBK] - Eska #filmik#. Sprzedam.
ładna fura
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
kręcimy w koszaline zlot?
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
dużo roboty
-
Co to za model Felgi
felgi koty. bardzo ladne
-
2 komplety do wyceny
ja dam 400
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
polecam liqui moly 5w 30
-
Zestaw naprawczy włącznika świateł
ja u siebie robiłem ale wyszła kicha. trzeba dobrać dobrą farbę
-
Wymiana foteli przednich oraz tylnej kanapy w Audi A4 B6
właśnie to robiłem .naprawdę nic trudnego
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
ale kot
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Dopasowywanie kół
będzie ok
-
jaki najlepszy gaz? STAG?
ja mam landi renzo super działa