Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bajbusa4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bajbusa4

  1. ja mam u siebie nacinane tarcze ATE oraz klocki ATE. hamulce żyleta
  2. ja mam to samo w 1.8 turbo bfb. to chyba normalne
  3. bajbusa4 odpowiedział(a) na marioxxxx temat w Audi A4 B5
    raczej nie
  4. Witam. Udało się zamontować? Nie możesz zamontować oparcia czy siedzisko? Na moje oko po wycięciu wygląda na kanapę od audi a6 c6. Upewnij się czy to jest do b6
  5. Witam. Jest wiele tematów o fotelach i kanapach Ale mój przypadek jest chyba wyjątkowy. Mam pytanie. Posiadam Małysza w sedanie z dzielona kanapa , czy w tym przypadku będzie pasowała kanapa od kombi? Proszę o pomoc. Pozdrawiam wszystkich miłośników audi.
  6. bajbusa4 odpowiedział(a) na web7 temat w 2.5TDI
    Witam ja miałem coś podobnego w 1.8 turbo z silniczka pod prawa lampa. Powiem szczerze że nie wiem do czego on służy. wygląda jak jakaś nagrzewnica.
  7. Witam posiadam w swoim malyszu fotele (nalesnik).grzanie z podswietleniem manualne. Są trzy kostki żółta zielona i czerwona. Moje pytanie. co będzie łatwiej zamontować ? I czy trzeba coś przeabiac? Fotele od b7 z pełną elektryka czy bez elektryki. Wystarcza tę kostki do pełnej elektyki? Chodzi mi tylko o sterowanie Góra dół przód tył. Pozdrawiam
  8. Witam wszystkich. Szukam na forum ale może slado tematu o dzielonej kanapie. A mianowocie moje pytanie brzmi.w moim Malyszu (sedan) jest dzielona kanapa czy jest możliwość zamontować nie dzielona? Zamierzam zamontować nowe fotele z b7 ale większość aukcji istnieje właśnie z nie dzielona. A drugie pytanie czy z kombi można zamontować czy może coś nie pasować? Pozdrawiam wszystkich miłośników audi .
  9. Witaj. Zadowolony z zakupu ?
  10. bajbusa4 odpowiedział(a) na mario199445 temat w 1.8
    Witam. Jakie są koszty nowej oryginalnej pompy
  11. Witam.najlepszy do gazu z okolic Koszalina jest Tkaczyk Stare Bielice.
  12. Witam. Rozumiem że wymiana 4 na 3 ramienia bez multitronik jest prosta. Tylko przekładam ?
  13. Witam a można założyć tą kierownicę zamiast cztero ramiennej ? Trzeba coś przerabiać ?
  14. Witam. Jak zmieniłeś kierownicę na 3 ramienia od b6 to musiałeś coś przerabiać?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.