Treść opublikowana przez bajbusa4
-
Zdjęcia instalacji pod maską
ladnie
-
Dylemat
napewno
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
ja mam u siebie nacinane tarcze ATE oraz klocki ATE. hamulce żyleta
-
Nierówna praca przez chwilę po odpaleniu
ja mam to samo w 1.8 turbo bfb. to chyba normalne
- Boczki z A6
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
Wymiana foteli przednich oraz tylnej kanapy w Audi A4 B6
Witam. Udało się zamontować? Nie możesz zamontować oparcia czy siedzisko? Na moje oko po wycięciu wygląda na kanapę od audi a6 c6. Upewnij się czy to jest do b6
-
Kanapa z kombi do sedana
Witam. Jest wiele tematów o fotelach i kanapach Ale mój przypadek jest chyba wyjątkowy. Mam pytanie. Posiadam Małysza w sedanie z dzielona kanapa , czy w tym przypadku będzie pasowała kanapa od kombi? Proszę o pomoc. Pozdrawiam wszystkich miłośników audi.
-
Prośba o diagnozę problemu.
Witam ja miałem coś podobnego w 1.8 turbo z silniczka pod prawa lampa. Powiem szczerze że nie wiem do czego on służy. wygląda jak jakaś nagrzewnica.
-
Wymiana foteli przednich oraz tylnej kanapy w Audi A4 B6
Witam posiadam w swoim malyszu fotele (nalesnik).grzanie z podswietleniem manualne. Są trzy kostki żółta zielona i czerwona. Moje pytanie. co będzie łatwiej zamontować ? I czy trzeba coś przeabiac? Fotele od b7 z pełną elektryka czy bez elektryki. Wystarcza tę kostki do pełnej elektyki? Chodzi mi tylko o sterowanie Góra dół przód tył. Pozdrawiam
-
Dzielona kanapa audi a4 b6
Witam wszystkich. Szukam na forum ale może slado tematu o dzielonej kanapie. A mianowocie moje pytanie brzmi.w moim Malyszu (sedan) jest dzielona kanapa czy jest możliwość zamontować nie dzielona? Zamierzam zamontować nowe fotele z b7 ale większość aukcji istnieje właśnie z nie dzielona. A drugie pytanie czy z kombi można zamontować czy może coś nie pasować? Pozdrawiam wszystkich miłośników audi .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj. Zadowolony z zakupu ?
-
Pompa paliwa
Witam. Jakie są koszty nowej oryginalnej pompy
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Ale za***ista. Szacun
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Witam.najlepszy do gazu z okolic Koszalina jest Tkaczyk Stare Bielice.
-
Wymiana kierwonicy czteroramiennej na trójramienną audi a4 b6
Witam. Rozumiem że wymiana 4 na 3 ramienia bez multitronik jest prosta. Tylko przekładam ?
-
Czy taka kierownica wychodziła fabrycznie w A4 B6?
Witam a można założyć tą kierownicę zamiast cztero ramiennej ? Trzeba coś przerabiać ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[B6 AVJ] zwykły Avant 1.8 T quattro dupowóz ! :)
ładna fura
-
[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
za***ista
-
Felga z B6, pytanie o dekielek ET i bardzo podobną :)
na pewno et 45
-
[B6 AVF] Audi A4 2004r. Gacka - RNS-E, Sporty, kierownica multi, szmery bajery :)
Witam. Jak zmieniłeś kierownicę na 3 ramienia od b6 to musiałeś coś przerabiać?