Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

brajan11

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. brajan11 odpowiedział(a) na em0t temat w Audi A4 B6/B7
    A jaki kolor powinien być ?
  2. i nowe radyjko jest aktualizowane już jeszcze dozbierać graty i można montować oraz tylni uchwyt na kubki już zamontowany ( a raczej zmienione obicie podłokietnika ) tylko poskładać do reszty i też można montować tylko czekam na wiązkę do grzanych d*p
  3. dzięki wygląda całkiem zacnie jeszcze jak umyta jest
  4. nowe mody już wpadły
  5. Oto i moje Audi a4 b6 1.9tdi 170KM 2002r wyposażenie -szyby elektryczne 4x (org) - multi-funkcyjna kierownica obszyta nową skórą + czerwone nici (dołożone) -skórzana nakładka ręcznego + mieszek skóra + czerwone nici (dołożone) -gałka biegów ala s-line (dołożone) -tempomat (dołożone) wraz z obudową -pełny fis (dołożone) -emulator zmieniarki w schowku YATOUR (dołożone) -oświetlenie led + podświetlenie tablicy rejestracyjnej led (dołożone) -led ambiente w lampce przód ( dołożone) -plastiki wokół silnika od 3.0 (dołożone) -felgi stalowe z oponą Pirelli snowcontrol 205/55r16 + kołpaki audi a4b8 -felgi alu rs4 z opona continental 235/35r19 -uchwyt pod telefon w miejscu org (dołożone) -automatyczne otwieranie bagażnika -listwy chrom wokół szyb (niestety tylko naklejane ale i tak jest spoko ) -pomalowane zaciski na czerwono -nowe dekory od s4 cały komplet wraz z popiołkami w planach jeszcze sporo -nowe dekory od s4 cały komplet wraz z popiołkami (czeka na montaż ) -wymiana wytartych przełączników (część już czeka na montaż ) -wymiana boczków na skórzane, podświetlane, bose (już czeka na montaż ) -zmiana foteli na skórzane, grzane, el. lędźwie (już czeka na montaż ) -podświetlane klamki (czekają na montaż ) -led ambiente w tylnej lampce (już czeka na montaż ) -zmiana esp, kubek i wizytownik na chrom -zmiana tunelu i klimatronika na 16 stopni 2din -radio nawigacja na androidzie (już czeka na montaż ) -podświetlenie przestrzeni nóg -montaż dodatkowej wentylacji z panelem menu -zmiana hebli na 312 z przodu jarzma już są
  6. brajan11 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  7. panowie poda ktoś jakiś namiar lub numer kostki do panelu navi ?
  8. a w mojej sprawie ktoś dopomoże z kodowaniem vaga
  9. panowie czy ktoś mógłby wziąć jutro na zlot VAG-a gdyż mam problem z adaptacją FIS-a oraz tempomatu i sam nie mogę sobie z tym poradzić oraz mam problem po dołączeniu aku wyświetla się (ABS ESP oraz miga kontrolka od ręcznego ) i nie działa mi otwieranie bagażnika tylko z pilota chodzi . Czy ktoś jutro pomoże
  10. Witam mam taki problem a nie mogę pisać w odpowiednich działach bo tematy są zamknięte ? a co do tematu mam wszystko do montażu kiery z multifunkcją + tempomat i mam problem z wiązką poduszki gdyż mam moduł i taśmą 12 pinową i kierownicą MF wraz z poduszką a wiązka która idzie od poduszki i która powinna łączyć się z taśmą kierownicy ma kostkę 6 pinową i nie wiem czy jest to zmieniona wiązka czy były też kierownice z MF pod taśmę 6 piny dorzucam fotki
  11. Główne zapytanie mam czy taśma z końcówką D nadaje się pod tempomat i MF i czy na odblokowanie pełnego FIS ma wpływ jaki moduł się posiada czy wszystkie moduły podchodzą pod FIS
  12. Witam mam taki dylemat mam a4 b6 z 2002r sedan bez mf i tempo oraz pół fis i planuje zmianę na wszystko więc co potrzebuje do zamontowania pełnego FIS oraz tempomat oraz MF, mam już manetkę pod FIS oraz moduł z końcówką L oraz taśmę kierownicy (tą obrotową) z końcówką D oraz manetkę tempomaty z końcówką D planuje jeszcze zakup kierownicy 4-ramiennej z b6 z MF czy coś jeszcze muszę wymienić? Czytałem że musi być jeszcze wiązka kierownicy i orientuje się że jest to ta w kierownicy co łączy taśmę obrotową z jakims trapezem w kierownicy.I czy moduł L oraz taśma D będa pasować pod tempomat i MF
  13. to może i ja dołączę w końcu, parę ciekawostek zaczerpnę .
  14. foty się nie wczytują a tak po za tym to WITAM jestem Michał /brajan11/ też miałem chęć się wbić ale trochę z pracy późno wróciłem może następnym razem .
  15. Witam jestem Michał z okolic warszawy i od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b6 .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.