Treść opublikowana przez miklaas
-
Ori Lampy Xenon
Witam, kompletuje sobie krok po kroczku ori oświetlenie pod xenon, Na co zwrócić uwagę przy kupnie lamp?? Czym się różnią lampy pod xenon od normalnych?? (Oczywiście chce Lift) czym się różnią te 2 komplety.. (tańszy i droższy) http://allegro.pl/audi-a4-s4-b5-lampy-przod-przednie-xenon-ori-lift-i5655636305.html http://allegro.pl/audi-a4-b5-lift-lampy-przod-przednie-valeo-komplet-i5754017429.html
-
Problem z silnikiem 1.9TDI AHU
I jak kolego rozwiązałeś problem???
-
BRAK KIERUNKÓW LEWA STRONA
Dzieki chłopaki, był uwalony przełącznik w manetce, wymieniony na nowy
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
WITAM, U mnie przed wymiana rozrządu kat wynosił 120 , po wymianie sprawdzam na Vagu - 125 Mechanik ustawiał na zegar, Silnik ma z 500 tys przebiegu, pali od strzała, nie kopci nie dymi Pozdrawiam
-
Brak Świateł stopu
Witam, Problem rozwiązany!!!! Wystarczyło kupić żarówki dwu żarnikowe, normalne nie działaja!!! gdy sie uszkodziły po wciśnięciu hamulca załączał się brzęczyk
- Kąt Wtrysku
-
Brak Świateł stopu
Witam, wczoraj zauważyłem ze nie mam świateł stopu, a jak wcisnę pedał hamulca to zapalają się światła mijania i słychać brzęczyk z licznika. Coś gdzieś wyczytałem ze możliwe że to czujnik stopu>>??\ pomóżcie
-
Kąt Wtrysku
Witam , moje autko wróciło wczoraj z warsztatu z wymiany rozrządu. Przed wymiana kat wtrysku wynosił 124 :shock3: (na rozrządzie przejechałem 65tys) Po wymianie gdy sprawdzałem na VAG-u kąt teraz wynosi 38. Mechanik powiedział ze nie zdołali lepiej ustawić, a Ustawiali jakimś Wakumetrem (nie wiem czy dobrze zrozumiałem)... Zostawić tak jak jest czy podjechać na inny warsztat żeby ustawili precyzyjniej???? Mimo iż kąt wynosił 120 autko paliło od strzała... Pasek conti + Pompa SKF+rolki INA = 370 zł Za wymiane Skasowali mnie 350 zł (Gdańsk)
-
Czujnik Ciśnienia Doładowania - Diagnoza
hmmm.... gdy odpiłem wtykę to nie zauważyłem w ogóle spadku mocy... no chyba ze kupilem autko z uszkodzonym czujnikiem i porostu dlatego nie widzę różnicy... na Wagu nic nie pokazuje
-
Czujnik Ciśnienia Doładowania - Diagnoza
Witam serdecznie, jak zdiagnozować czujnik ciśnienia doładowania?? co sie powinno dziać gdy odepnę wtyczkę???
-
Sprawdzenie wartości zmierzonych na VAG-u
Możliwe ze autko przez to więcej pali??? rozrząd robie w piatek bo 60 tysi przejechane a nie wiem ile latek.... dzieki za pomoc
-
Sprawdzenie wartości zmierzonych na VAG-u
Witam po podłączeniu autka pod vaga zauważyłem coś nie po kojącego z 4 cylindrem: http://www.directupload.net/file/d/4150/4hzfcqbp_png.htm Druga sprawa czy mam ustawiony prawidłowy kat wtrysku??? wydaje mi sie że nie powinno tak byc.... http://www.directupload.net/file/d/4150/mo9vwydl_png.htm Pokazuje błąd 00550
-
VAG COM 14.10.2
przy starszych wersjach wszystko ok, tylko na tej wersji nie działa
-
VAG COM 14.10.2
WITAM,posiadam Vaga 14.10. Czy ktoś z niego korzysta??? niestety przy podłączeniu do autka nic nie mogę ustawić w opcjach... wyskakuje błąd ze interface nie działa...
-
[B6 TDI PD] Turbo późno wstaje
żeby sprawdzić gruszkę wystarczy strzykawka
-
[B6 TDI PD] Turbo późno wstaje
A przepływke sprawdzałeś??
-
[B6 TDI PD] Turbo późno wstaje
Ap ropo drgań, ja jak kupiłem swoja to tez myślałem ze poducha, straszne wibracje przy przyspieszaniu ,ale posłuchałem troche tu i tam i okazalo sie że to dodatkowe światło stopu na tylnej półce drga o szybę.... jak n75 padnie to podobno samochód na trasie idzie max 120 km/h czy tam 140 i dalej nic....
-
[B6 TDI PD] Turbo późno wstaje
Wężyki podciśnienia kolega wymienił a układzie dolotowej nie ma jakiejś "Dziury''??? Jak autko zachowuje sie na trasie??
-
POMPKA CENTRALNY ZAMEK OPIS
hmmm no mogę tylko jak dostać się do tych kostek??? trzeba ściągnąć cały ten plastik pod kierą???
-
POMPKA CENTRALNY ZAMEK OPIS
Witam poztrzebóje opis piinow do mojej pompki, konkretnie chodzi mi gdzie podłaczyc centralny zamek ,otwarcie i zamkniecie drzwi http://www.directupload.net/file/d/4136/8exp9skb_jpg.htm
-
Gdzie sterownik centralnego zamka
jak sprawdzić czy obsługuje>>>???
-
Gdzie sterownik centralnego zamka
Witam, Gdzie w a4 b5 97 r sterownik zamka centralnego???? czy mogę dokupić jakiś kluczyk scyzoryk i go dokodowac??
-
N 75
Rozumiem ze schemacik tak jak by od drugiej strony muszę patrzeć.... Jutro pokombinuje Gdy odpalam samochod, to ciegno od turbo sie nie rusza, ale jak ruszam palcami to idzie tylko gruszka odciaga spowrotem, czyli cos jest podejzewam nie tak
-
N 75
a gdzie ta pompa vacum?? nie kumam tego schematu... u mnie wygląda to tak http://www.directupload.net/file/d/4122/t2jlb59y_jpg.htm ale jak odłączę wężyk od gruszki przy turbince , na odpalonym silniku, i przyłożę palec to powinienem czuć jak zasysa czy dmucha??? chyba ze to taka mała wartość ze nie będzie odczuwalna...???
-
N 75
Witam, powiedzcie mi gdzie maja być podpięte te wężyki od czujnika n75?? jeden mam do gruszki kolo turbo,drugi do slimaka pod turbo a trzeci do kierunkowskazu :0 tak ma być prawidłowo?? Drugie pytanie, cięgno od turbo przy wyłączonym silniku powinienem ruszyć palcami>>?? u mnie wyraźnie gruszka jak by odciąga cięgno do siebie, a gdy chce poruszyć nim stawia straszny opór....