Treść opublikowana przez sQbaniutki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
1.6 ALZ --> 3.0 V6
Czy ty przyjacielu miałeś kiedykolwiek ASN-a.Skąd masz takie "sprawdzone" informacje o tym silniku?W każdym silniku są jakieś wady większe lub mniejsze.Wszystko zależy od właściciela.Dbasz to masz.Ja swoim zrobiłem przez rok około 30tys.km i jakoś nie zauważyłem wypadających zapłonów i głowica ani jedna ani druga mi nie pękła.A co do tematu to jak napisał BayerBrown chyba w twoim przypadku lepszym rozwiązaniem będzie 1.8T.Trochę mniej roboty i chyba taniej cię to wyniesie.
-
Mój czarny ASN
I już dzisiaj dotarły-BUZZER 90mm Montaż po Nowym Roku. Szczęśliwego Nowego Roku !!!!!! --------30.12.2016------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Nie wytrzymałem i końcówki zamontowałem dzisiaj.Zdjęcia wrzucę jutro bo montowałem je póżno i było już ciemno. Proszę: ----------
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
A4 B7 2007 kombii 2.0 170 BRD 2x s line
Zdjęcia nie działają.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Mój czarny ASN
Ano szkoda,szukałem ale nic takiego nie ma. Czy ma może ktoś u siebie coś takiego?: http://allegro.pl/led-logo-projektor-7w-audi-a3-a4-a5-a6-a8-q3-q5-q7-i6039609267.html Warto? --------27.12.2016----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Buzzery 90-tki zamówione.Teraz czekam na kuriera.
-
Kierownica trójramienna z multitronika
Daj ogłoszenie że chcesz kupić kierownicę w tym dziale: https://a4-klub.pl/index.php?/forum/425-kupie-czesci-samochodowe/ Może ktoś z forumowiczów taką posiada na sprzedaż.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Sprężyny obniżające
Bzdura.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Sprężyny obniżające
Wyszukaj sobie odpowiednie na tej stronie: https://eibach.pl/
-
Eibach Pro Kit -30
Czy możesz mi powiedzieć w którym miejscu pod maską znajdę tą tabliczkę?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj! Tutaj masz gdzie można nabyć naklejki:https://a4-klub.pl/index.php?/forum/115-naklejki/