Treść opublikowana przez Osta
-
Hamulec elektryczny ręczny a mrozy
Witam. Jak to jest z tym hamulcem el. w mrozy. Używać czy bezpieczniej będzie na biegu auto zostawić? Boję się żeby nie zamarzl ten hamulec
-
Odpalanie auta w mrozy
Witam. Mam krótkie pytanko. Mianowicie jak powinno wyglądać odpalenie auta w temperaturze ujemne np po nocy? Tak samo jak w lato? Sprzęgło do końca i jedno wciśnięcie kluczyka? Świece same się rozgrzewają? Bo w starszym aucie przekrecalem kluczyk i czekałem aż kontrolka od świec zgaśnie i dopiero wtedy pełne przekrecenie kluczyka
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Nie chcesz sprzedać może tych felg? Bo szukam ori sline na lato
-
Polecane opony zimowe
W poprzednim aucie (audi a3) miałem Klebery na zime jak i lato. Przejeździłem 4 lata i nic złego nie mogę powiedzieć. W tym co sobotę były trasy Podlasie -> Pomorze (ok 400km w jedną stronę). Także nie wiem skąd ta opinia o Kleberze. Wiadomo, że to nie Michelin czy klasa premium ale do jakiegoś słabszego samochodu wystarczą.
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Co to jest za dokładka i ile zapłaciłeś jeśli można wiedzieć? Bo zderzak to zwykły przedlift?
-
Problem z prawym lusterkiem
Można ręcznie? Bo próbowałem i nie szło. Nie chciałem łamać
-
Problem z prawym lusterkiem
Dzisiaj po odpaleniu samochodu nie rozłożyło się prawe lusterko (od strony pasażera) więc zgasiłem auto i odpaliłem jeszcze raz i dalej lusterko nie chciało się rozłożyć. Po nie całych dwóch godzinach odpalam samochód i lusterko się rozłożyło. O co mogło chodzić co to za problem? Silniczek pada? Nie chciałbym mieć takiej sytuacji jak będę gdzieś w trasie. Może ktoś miał podobny przypadek? Pozdrawiam
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
Ale PB to i tak na pewno fajnie idzie
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
nazywa sie to ochrona lakieru przed zarysowaniem 8K0 853 823 , 8K0 853 824 BTW. U mnie ranty na błotnikach wyglądaja jak nowe i nie mam póki co problemu z tym. Mam zamiar też założyć te listwy profilaktycznie. @up Dzięki wielkie te numery tzn 8K0 853 823 , 8K0 853 824 - rozumiem że jeden jest do prawego nadkola a drugi do lewego?
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
A te listwy można kupić w autolandzie lub inter carsie? Bo nie mam blisko aso audi
-
Polecane opony zimowe
2,5 przód i 2,4 tyl, a przy zaladowanym 2,6+2,9Jedynie zobacz ze masz oznaczenie M+S czyli błoto+snieg W pierwszej tabelce przy 225/55/16 i przy 225/50/17 też jest M+S W drugiej tabelce tyczy się opon XL (dwa pierwsze rozmiary) A moja opona zimowa ma rozmiar 205/60/16 i jest M+S - tutaj to rozumiem, ale o co chodzi z tamtymi rozmiarami? Czemu są pomieszane letnie z zimowymi? Bo wychodzi na to że ciśnienie 2.5 z przodu i 2.4 jest dla opon zimowych ale XL a moja zimowa 205/60/16 nie jest XL
-
Polecane opony zimowe
Mógłby ktoś rozszyfrować jakie ciśnienie powinno być przy oponie 205/60/16? 96H (kupiłem 96H bo chciałem większą nośność zamiast 92H) https://zapodaj.net/b3fc8dc95a163.jpg.html 2.5 z przodu 2.4 z tyłu jak samochód nie jest załadowany a jak jest załadowany (kompet osób + bagaże) to 2.6 z przodu 2.9 z tyłu? Chodzi mi o opony zimowe Pozdrawiam
-
Audi Avant Lava Grey by skotmen 18" 19" 20"
Mam takie same zdanie chłopaki A te 1000zł to kosztował cały zderzak sline + dokładka sline? Ile za malowanie mniej więcej dałeś jeśli można wiedzieć? Bo się przymierzam właśnie do zderzaka sline + dokładka sline ale na allegro tyle tego jest, że nie wiadomo który kupić
-
Polecane opony zimowe
Na wlepce jest tak więc nie wiem czym wulkanizator sugerował się że nadmuchał mi 2.6 z przodu i 2.4 z tyłu. Rozmiar opon to 205/60/16R (96H) wziąłem większą nośność) https://zapodaj.net/b3fc8dc95a163.jpg.html
-
Polecane opony zimowe
Jakie powinno być ciśnienie w oponach zimowych 205/60/16? A4 b8 avant. Bo mi wulkanizator chyba za dużo nadmuchal. Mówił że tak jest na wlepce i nadmuchal chyba za dużo. Z przodu mam 2.4 a z tyłu 2.6 albo 2.7
-
Dziwna kontrolka. Jestem w trasie
No dokładnie zmieniałem opony na zimowe. A jak się te czujniki resetuje? I jakie w końcu powinno być ciśnienie w oponach 205/60/16? Bo sam ten wulkanizator który zmieniał opony to zczytal z wlepki i tyle napompowal a nie chce zniszczyć opon przez nie odpowiednie ciśnienie tym bardziej jazda na nie odpowiednim ciśnieniu jest nie bezpieczna
-
Dziwna kontrolka. Jestem w trasie
No czerwona była też się zdziwiłem. Trzeba będzie przeskanowac. A jakie ciśnienie powinno być w kołach zimowych 205/60/16 96H? Jak jeżdżę sam lub z kimś? Jak sam to z przodu 2.6 z tylu 2.4? A jak z kimś (trzy osoby+kierowca) to z przodu 3.0 a z tyłu 2.7? Bo trochę nie rozumiem z tej wlepki na drzwiach
-
Dziwna kontrolka. Jestem w trasie
Nie mogę zrobić zdjęcia bo kontrolka zniknęła po naciśnięciu confirm. Jeśli wyskoczy następnym razem to zrobię zdjęcie
-
Dziwna kontrolka. Jestem w trasie
Witam Panowie Jestem w trasie i zapaliła mi się czerwona kontrolka na Fisie. Po bokach jest zaokrąglone a na dole szlaczek. Od czego ona może być? Chyba od koła? Ciśnienie w oponach nie schodzi jak na razie. Ktoś ma jakieś pomysły? Nie mogę znaleźć w necie. Wszedłem w mmi w zakładkę od opon nacisnalem confirm i kontrolka zniknęła. Czemu aż czerwona była?
-
Polecane opony zimowe
Kupiłem i założyłem Michelin Alpin 5 w rozmiarze 205/60/16. Jak ktoś chce zobaczyć jak wygląda to mogę jutro wstawić fotki
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Ile dolac oleju? 2.0 CAHA 170km. Nie wiem za bardzo o co chodzi bo nie zapaliła mi się kontrolka od poziomu oleju ale jak podniosłem maskę to wyskoczyło mi że nie ma oleju a jak teraz dolałem 250ml to poziom podniósł się na tym pasku o jakieś pół cm i nie wiem ile jeszcze dolać z pół litra?
-
Polecane opony zimowe
Czy przy oponie 205/60/16 warto wziąć 96H? Na wlepce jest 92H do tej opony. ALe opona ma profil 60 więc pomyślałem o 96h wtedy bok opony jest trochę twardszy i ma także większa nośność. Co sądzicie?
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
ale jaki to ma sens tak modzić 3.0 Przeciez to za duże obciążenie dla wszystkich podzespołów. Lepiej juz kupić RS5 ale przynajmniej sie nie rozklekota bo jest przystosowane fabrycznie
-
Polecane opony zimowe
No dokładnie mam na wlepce 225/55/16 albo 205/60/16 i sam nie wiem bo jutro kupuję opony i tak się zastanawiam
-
Polecane opony zimowe
Na jakiej szerokości opony jeździcie w zimę?