Treść opublikowana przez Deyv92
-
Termostat ALT 2.0
Temperatura która opisujesz 95-105 jest dla tego silnika prawidłowa Czujnik cztero pinowy który wymieniłeś podaje temperaturę na zegary oraz tmperaturę silnika do ecu .Uszkodzenie w/w czujnika powoduje błędne wskazania na zegarach oraz podaje błędną temperaturę do ecu co znowu powoduje problemy z rozruchem silnika szczególnie gdy jest silnik zimny a czasami uniemożliwia rozruch Cujnik ma oznaczenie G2/G62.
-
Problem z odpaleniem
Witam.Kuba jak u ciebie.Umnie dzisiaj od rana auto odpala za każdym razem.Jutro wizyta u gaziarza na regulację i sprawdzenie sterownika.
-
Problem z odpaleniem
Dzięki za info Elektryk sugeruje mi winę sterownika od gazu. Zawartość dodana 30 minutes later Dzięki za info Elektryk sugeruje mi winę sterownika od gazu.WYypiąłem kostkę od wtryskiwacza podpoiołem próbówkę ipo przekręceniu zapłonu i próbie rozruchu zasilanie się nie pojawiło i auto nie odpala.Odłączyłem zasilanie na sterownik ode gazu odpinając bezpiecznik.Po około 5 minutach wpiołem bezpiecznik i o dziwo auto odpaliło.. Jezdziłem wtrasę gasiłem kilkakrotnie i za każdym razem odpalało/Zobaczę jutro po nocnym postoju.
-
Problem z odpaleniem
Mi dziś nie odpalił na bp .Ciśnienie nalistwie paliwa przy rozruchu pokazuje ok 3 bar bo zamontowałem tam manometr.Załączyłem awaryjne odpalanie na gazie i auto odpala czyli ewidentnie jest problem z benzyną albo za małe ciśnienie daje pompa i nie otwira wtryskiwaczy albo brak zasilania na wtryskach co by wskazywało na przekażnik.Jutro szukam przekażnika pod kierownicąMoże ktoś zwas zna numer przekażnika i jakie ciśnienie powinna dawać pompa niech podpowie
-
Problem z odpaleniem
Rono odpalił od kopa. ały dzień kilka rozruchów igła.Po południu zonk. Zamontowałem manomentr na listwę paliwową jak nie będzie odpalał dędę obserwował cisniene jakie jakie daje pompa.Jak chodzi normalnie pompa daje ok 4br.Mierzyłem ciśnienie dzisiaj na cylindrach 11br na 4 cylindrach.Coraz bardziej skłaniam się na wariacje imobilajzera
-
Problem z odpaleniem
W podszybiu tego przekażnika nie ma.Dziś tam zaglądałemMusi być pod kierownicą.Mam ten sam problem z odpalaniem na zimnym
-
Podstawowa diagnostyka i informacje A4 B6/B7 2.0 ALT
Jak załapie to nim troche potelepie i potem jest ok.Spalanie gazu około 11 l. Po jeżdzie na bp jest to samo.
-
Podstawowa diagnostyka i informacje A4 B6/B7 2.0 ALT
kupilem nowa przeplywke bosha i porobilem logi, miedzy innymi dlatego ze auto teraz raz pali raz nie, czy to moze byc wina pompy paliwa ? wstawiam logi prosze o ocene http://vaglog.pl/log-003_032_033_t0sDyW.html http://vaglog.pl/log-003_032_033_5i635CY.html http://vaglog.pl/log-002_ChKip1o.html logi na gazie.Problem z odpalaniem występujepo na zimnym silniku raz odpali normalni a raz nie chce odpalić.Niekiedy pomaga zamknięci i ponowne otwarci auta z pilota.Temperatury czujników cieczy na kanale 130 131 134 są dobre. Zastanawia mnie jeszcze pompa paliwa czy się nie wiesza
-
Podstawowa diagnostyka i informacje A4 B6/B7 2.0 ALT
co moze byc przyczyna tej blokady? Aha a ten drugi problem z odpaleniem to moze byc wina immobilaisera ze raz lapie ok raz ciezko?
-
Podstawowa diagnostyka i informacje A4 B6/B7 2.0 ALT
kupilem nowa przeplywke bosha i porobilem logi, miedzy innymi dlatego ze auto teraz raz pali raz nie, czy to moze byc wina pompy paliwa ? wstawiam logi prosze o ocene http://vaglog.pl/log-003_032_033_t0sDyW.html http://vaglog.pl/log-003_032_033_5i635CY.html http://vaglog.pl/log-002_ChKip1o.html
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Damian ciekawi mnie czy po remoncie dalej będzi dostawał się olej przez odmę jeśli masz nie przerabianą.
- Dolot 2.0 FSI
-
Podstawowa diagnostyka i informacje A4 B6/B7 2.0 ALT
Dzięki Tom .
-
Podstawowa diagnostyka i informacje A4 B6/B7 2.0 ALT
Błąd nr 16804 . Zaczeło go wywalać po zmianie oleju z motula na lm z dodatkiem mos2. Wtej chwili błąd pojawia się co około 100 km
-
Rozwiązanie problemu poboru oleju w Audi A4 B6 2.0 ALT
Do mateo. Ten olej który widzisz pod korkiem wlewu oleju to normalna rzecz w alt. Tam jest specjalna tłoczona blacha razem z uszczelką klawiatórt na której zbiera się oliwa i nie dokońca ścieka.Dolewasz oliwy do odpowiedniego stanu na bagnecie.Te silniki biorą sporo oliwy
-
Podstawowa diagnostyka i informacje A4 B6/B7 2.0 ALT
Jak do tej pory bez checka, blad kata wyskakuje . auto zmulone
-
Podstawowa diagnostyka i informacje A4 B6/B7 2.0 ALT
Witam. Sprawdzalem dzisiaj kody gotowosci w audicy i wyswietlil mi sie na czerwono katalizator, czy to oznacza ze jest on zapchany? Pzdr
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
ofc+= of course - oczywiscie xD
-
Duże spalanie 2.0 ALT FSI
to chyba w trasie
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
pocieszyles
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Panowie jestem po powrotnej zmianie oleju na motula 10w40 . Poprzedni to plukanka +lm mos2 po ktorym silnij zaczal brac 1 l oleju na 1000 km gdzie poczatkowo na motulu bral 500ml na 800km. Teraz zalalem go znowu motulem i co ? Czy to mozliwe ze mi pobral po wlaniu 4l oleju zrobilem ledwo 400km ? Po sprawdzeniu na cieplym silniku na bagnecie bylo niecale pol bagnetu, juz nie wiem o co kaman
-
Cewki zapłonowe wymiana
panowie pada mi jedna cewka jaka polecacie w okolicach 100 zl?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
wiec jakie stalowki beda dobre ?
-
[B6 ALT] Proszę o pomoc w analizie błędów 16804 i 18265
Witam panowie mialem blad 16804 i podpialem vaga i mialem takie wartosci readness status 01100101 00100001 pierwsza silnik ok 70C jalowy druga rozgrzany po jezdzie dodam ze mam lekko podwyzszone spalanie lpg czy to kat czy 1 sonda?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Witam zamierzam kupic felgi stalowe + opony zima 15ki. Czy takie podejda do mojej a4 b6 ? Czy nie beda bardzo wystawac itp ? http://allegro.pl/okazja-nowe-vw-golf-skoda-audi-i6516355030.html#thumb/6 http://allegro.pl/4x-kola-stalowe-opona-5x112r15-vw-audi-skoda-seat-i6237370624.html Pozdrawiam