Treść opublikowana przez FroS-t
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj !!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj !!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj !!!
-
[B7 BPW] avant US quattro by dydo
Dydo....
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Zgadzam się
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Skoro chłopaki polecają to chyba bangla
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Ale te naleśniki wołają o pomstę Ale te naleśniki wołają o pomstę No musiał zauważyć. Ale te naleśniki wołają o pomstę No musiał zauważyć. to da sie szybciej zauważyć niż tą kiere Wiedziałem że napiszą
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Pomyśl o kierce z polifta B8. Łatwiej dostać w dobrym stanie, a robotę robi podobną. Polecam. Własnie rozbolała mnie głowa, człowieku kasuj to zdjęcie!!!! Jeden z tych modów za którym aż drgawek dostaje... Thx, dla niektórych oklepane i nie warte swojej kasy ale dla mnie najlepszy model, baaaardzo mi się podobają i jeszcze zanim kupiłem auto wiedziałem że będę je miał u siebie- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Zapamiętane , Recaro w chwili obecnej zostają jako mod-marzenie że aż bałem się napisać w planach- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Witam afroo, a więc tak do czyszczenia kierownicy używam najpierw Auto Finesse Total Interior Cleaner żeby zdjąć cały tłuszcz i inny syf, jest to już gotowe delkatne APC które naprawdę dobrze czyści i potem AngelWax Heaven For Leather, co do AngelWax najlepiej psiknąć na pędzelek i wcierać w kierownice aż zacznie się pienić i potem do sucha mikrofibrą zdjęć nie mam po wyczyszczeniu ale zapewniam że jest miękka i matowa skóra, także polecam. Co do Rotorów jeszcze nie przymierzane do auta, nie zdążyłem Bardzo dziękuję za miłe słowa, długo się zastawiałem czy dołączyć do forum, a teraz się zastanawiam czemu tak zwlekałem taaaa...już celuję w TTS po jednym zdaniu H4mm3ra o multifunkcjii z którym się zgadzam i Twoim decyzja zmieniona, ogólnie też wizualnie ładniejsza jest, przebieg to w chwili obecnej 211tyś, potwierdzone w ASO w momencie kupna miała 203 tyś- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Dziękuję H4mm3r za rady , także postanowione w momencie virusa będą heble z S4, bardzo podoba mi się jak to wyglądało u dydo wraz z jego wyborem koloru- pomarańcz, choc to co widziałem u ciebie...co tu dużo gadać kozak co do kierownicy temat do przemyślenia....więc może TT RS???- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Dziękuję Pozdrawiam !!!- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Śliczna !!!- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Thx !!!- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Próbowałem się leczyć.....nie dało się ....- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Dziękuję panowie za miłe słowa mam nadzieję że wątek będzie się ładnie rozwijał Nie jestem królem rezania ale liczę że z pomocą forumowiczy i moich mechaników uda się zrealizować pomysły jakie chodzą mi po głowie Choroba detailingu ostatnio pogłębiła się, więc korzystając z chwili wolnego czasu postanowiłem zrobić małą fotorelację a zarazem inwentaryzację i podsumowanie stanu kosmetyków których używam do pielęgnacji Na chwilę obecną na stanie sezonu 2016 znajdują się: APC Auto Finesse Citrus Power Auto Finesse Total Interior Cleaner Shiny Garage Interrior Cleaner ValetPro Classic All Purpose Cleaner Szampony Chemical Guys Citrus Wash and Gloss Woski Chemical Guys Butter Wet Wax SmartWax RimWax Shiny Garage Beads Spray Wax Detailery Chemical Guys P40 Detailer Chemical Guys Speed Wipe Chemical Guys Hybrid V7 Shiny Garage Mornning Dew Sonax Brilliant Shine Detailer Wnętrze Chemical Guys Vintage Leather Clean Chemical Guys Vintage Leather Conditioner AngelWax Heaven For Leather Chemical Guys Inner Clean Nielsen Finesse Dressingi Chemical Guys Natural Shine Vintage Auto Finesse Satin Tyre Gel Szyby SmartWax SmartGlass Meguiars Perfect Clarity Glass Cleaner Opony/Felgi Tuga Alu Teufel Spezial Tenzi En-Jee IPA Cleaner Zapach Areon Gold- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj !!!- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj !!!- B7 Crew
- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Świetne foty , co do auta....no cóż ....powala na kolana- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Witaj H4mm3r, dziś udało mi się zakończyć czytanie całego wątku, miałem wiele słów które określiłoby to co zrobiłeś w aucie ale myślę że to powie wszystko....... Pozdrawiam !!!- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj !!!- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj !!!- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Yes Sir !!! Odkąd przejechałem się z kolegą jego autkiem z takim własnie motorem, wybór był tylko jeden - Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t