Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Panowie ja jutro z pizzy odpadam, ale jak nie ściągną mnie do pracy to podjadę tradycyjnie i zrobię jakieś focisze
  2. No co do planów to tak mniej więcej w kolejności to priorytetem jest gwint bo chce spasować idealnie auto, gryzie mnie to teraz jak smok i chce zdecydowanie niżej, być może jak Bartek czyli Vw Bartus pisał wrzucę jeszcze dystanse przy gwincie no i przy okazji na pewno wejdą gumy 225/35/19 bo ten rant ochronny w Moich Vredesteinach jest dość duży, wtedy kierownica, potem listwy S4, nastepnie grill S4 i w przyszłym seoznie chce ogarnąć też podniesienie mocy i pełna korektę lakieru, z dupereli chce tez ori uchwyt ręcznego RS4 i muszę wrzucić całe wnętrze w Led ale chce jakieś takie nie za mocne i szukam teraz jakiejś ciekawej ciepłej barwy, jak uda się to wszystko zrobić będę już zadowolony.....pewnie na chwilę ale zawsze w między czasie kolega z Włoch-Mauro o którym pisałem mnie denerwuje bo wysłał mi fotki jego nowych foteli, i jedno jest pewne takie też wylądują u mnie.... Dwie fotki od niego: Ja założyłem heble z S4 a on żeby mi zrobić mi na "złość" zalozył to Planów jest dużo, mam jeszcze kilka pomysłów w głowie które gdzieś tam trzymam tylko dla siebie, auto bardzo mnie cieszy i daje dużo satysfakcji więc na pewno bardzo długo się z nim nie rozstanę , przy okazji bardzo dziękuje za miłe słowa jakie od Was usłyszałem auto na pewno sezon za sezonem będzie się zmieniało także.... Stay Tuned
  3. Zakładałem w środę wiec jeszcze nie próbowałem i jeżdżę jak dziadek, niech to wszystko się dotrze i ułoży Ale powiem szczerze i nieskromnie że mega mi się podoba jeśli chodzi o prezencje, uśmiech z ryja mi nie schodzi
  4. za***isty jest, nawet jak zapomnisz perfumu to ratuje sytuacje i możesz siebie psiknąć
  5. Ja psikam na siedzenia czy podsufitkę lub dywanik, nie pozostawia tłustych plam, ładnie się wchłania, psikam z reguły fotele i co 3 tydzień poprawiam, mega trwałe te zapachy są, ja od siebie polecam
  6. Ty mi tu zamieszania nie wprowadzaj tak et 33 mam, i to są od S4 będę miał chwilkę to zmierzę
  7. Areon Gold używam cały czas, dla mnie mega , Areon Blue i Silver już mi nie podchodziły....
  8. FroS-t odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
  9. Autko mega, fotki nie oddają uroku, jesteś z okolic Miedzynia ? Pytam bo chyba mijaliśmy się jakiś czas temu na wysokości stadionu Gwiazda , no i teraz najważniejsze - wpadaj na spoty !!!
  10. Jaki fanpage Wandej ? Dziękuję panowie
  11. Przestaw kolory w monitorze
  12. No pisałem nawet do Dyda o kolor ale finalnie wyszło na trochę inny bo chciałem identycznie jak w Repsolu, na żywo jest żarówa, fotki tak 80% koloru oddają bo ciężko to sfotografowac tak żeby oddać nasycenie
  13. Upgrade hamulców…. Ostatnia paczka od Wandeja - dziękuję za całość transakcji która była na najwyższym poziomie Kilka fotek z montażu Całość złożone na tarczach Zimmermann Sport wraz z kolckami Ferrodo oraz stalowy oplot Hell - H4mm3r jeszcze raz bardzo dziękuje za porady A tak to teraz wygląda.... Wiem, wiem za dużo zdjęć Mega się ciesze że w końcu temat zakończony, pomysłów pełna głowa, ale teraz w pierwszej kolejności czas na gwint=>kierownice=>listwy boczne S4, a dalej.... A dalej się zobaczy....
  14. póki co też jestem , ale muszę być pod tel w pracy także rożnie może być...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.