Treść opublikowana przez FroS-t
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
W przyszłym sezonie własnie tak skręcę auto
-
A4 B7 Avant 1.8T quattro S-LINE RS6 18 (strona 3)
To nie jest s-line wewnętrzny, tylko pakiet sport. S-line ma: kierownicą taką jak ta, ale z logo s-line "wtopionym" w kierownicę a nie naklejonym na poduszce (pierwsze fotografie z otomoto), gałkę biegów ma pikowaną a nie w gładkiej skórze, fotele są skóra/speed z wytłoczonym logo s-line a nie w szmacie. Te spryski działają Tobie ? Być może, najlepiej sobie sprawdzić po vinie i będzie bez domysłów, chyba że już ktoś grzebał, tez znaczek S-line na poduszce to chyba nigdzie nie wychodził a to tylko fantazja poprzedniego właściciela jaki i grill o którym afroo pisał......
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Super Bartek własnie z melanżu wróciłem i mam ze 3 promile ale
-
A4 B7 Avant 1.8T quattro S-LINE RS6 18 (strona 3)
Z S-line wewnętrznego masz kierownice, gałkę zmiany biegów, fotele tez z S-line wychodziła taka opcja materiałowa z wysuwanym podudziem, zwykłe naleśniki były inne, listwy progowe są, nie wiem czy masz oświetlenie nóg i drzwi i czy Ambiente jest czyli na czerwono klamki, sufit i pokrętła od nawiewów, brakuje tylko podsufitki, całkiem całkiem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema
-
Audi A6 C7 by 7ups
Co tu dużo gadać, piękna jest, a mody zrywają papę z ryja ogrom pracy włożonej, aoka nie można oderwać, pięknie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tak zostańmy przy Łuczniczce, ale trzeba stawać tam przy Artego Arena lepsze fotki będą dla mnie mam nadzieje to tez ostatni sezon kiedy dam radę tam wjechać , aczkolwiek ostatnio bardzo mocno chodzi mi po głowie spełnienie Mojego motoryzacyjnego marzenia i kupno S4 B6 koniecznie w sedanie....także zobaczymy co czas przyniesie.... póki co Eltom już śle do mnie hamulce A tak w ogóle
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sierotka
Ja miałem leżeć Rotory w pokoju i sie na nie gapiłem
-
Moje Audi
Z wyposażenia mega, za dużo nie trzeba grzebać, także nie zostawiaj jej tak jak jest bo szkoda kilka rzeczy porobisz i będzie ciągnęła oko, ładne koło, niżej, bixy, program na więcej mocy, może ramka girlla w black zrobić a opiniami się nie przejmuj, jak dbasz tak masz a 90% opinii bierze się z tego że ludzie kupują auta po pół miliona przebiegu ale na blacie dużo mniej a potem panie jak "gooofno" psuje się pomijając już części ludzi którzy tylko jeżdżą i nic nie robią a jak już coś się stanie to zakłada najtańsze zamienniki bo szkoda siana wymienić co trzeba, latać i pomału modzić
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dziś miał byc dzień jak każdy inny, ale jednak nie , po południu dane mi było spotkać piękne czarne, warczące Audi RS4 B8, obniżone i na pięknych 20 calowych kołach w czarnym połysku na czeskich blachach i modyfikowanym wydechem, nie miałem jeszcze okazji zobaczyć tego auta na żywo i w warunkach miejskich, poprostu rozjebało mi mózg , i ten klank V8, coś pięknego, fotki nie dało się zrobić, bo niestety aparat w srajfonie tak szybko nie ostrzył jak auto znikało, wiec sami rozumiecie chyba ten film odda co poczułem Auto widziane w CH Rondo przy Rondzie Grunwaldzkim, w sumie widziane przez chwile to dobre określenie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema
-
A4 B7 Avant 1.8T quattro S-LINE RS6 18 (strona 3)
Wesoła twórczość to zdecydowanie trafione określenie
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Na pierwszej fotce jak RS wyszedł wyslij do kalendarza
-
Zestaw dla świeżaka.
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=105959 http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=36933472 http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=36250852 http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=34486490 U każdego zmawiałem, zero problemów, bardzo szybka wysyłka, także polecam
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Musisz zwrócić uwagę też na szerokość felgi nie tylko na et, najlepiej załóż i zmierz jak mówisz....
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Mateusz jakie masz et felg ?
-
Jaka aktywna piana i szampon?
To Ci dopiero nowość, nie wiedziałem że szeroko pojęty Auto Detailing jest tylko dla Ferrari i innych supersamochodów masz racje przestaje dbać i "spuszczać się" w końcu mam stare TDI a nie Ferrari....trzeba też oświecić 90% forumowiczów żeby przestali dbać o swoje auta , tak myślałem, jak grochem o ścianę, czas skończyć tą jałową dyskusje......
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Mówiłem że wysoko to nie słuchasz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Jaka aktywna piana i szampon?
Nie musi pewnie ale te o których wspomniałem służą jeszcze do innych rzeczy a to że ktoś wybiera dana firmę to jego wybór, jeden woli tańsze rzeczy inny droższe dla mnie pierwszorzędne znaczenie ma jakość środka, drugi zaś będzie kierował się ceną albo jeszcze innymi rzeczami, jeśli coś dla kogoś jest za drogie, to nie musi kupować nikt nikogo do niczego nie zmusza, mi cena nie przeszkadza więc nie widzę sensu na filozofie czy środek musi czy nie musi tyle kosztować.....- Jaka aktywna piana i szampon?
Haha człowieku nie rozśmieszaj mnie, 60zł za środek do usuwania owadów? Szampon mam za 8... Środki które poleciłem nie tylko nadają sie do usuwania owadów, jest to ich jedna z funkcji.... ale trzeba trochę dokładniej czytać, usuwają ogólny brud a przy usuwaniu tego brudu czy innych nieczystości ich bardzo dużą zaletą jest to że nie powodują podjadania wosku co jest bardzo istotne jeśli ktoś używa dobrych wosków które niejednokrotnie kosztują sporo, nie wspominając o pracy przy aucie, więc jeśli Cie nie stać "człowieku' na takie środki bo za drooogie to nie jest to powód do Twoich bezsensownych i nic nie wnoszących wypowiedzi co Ty byś nie nakupował za ta kasę, bo oprócz takich osób ja Ty są ludzie których stać i nie muszą się kierować ceną przy wyborze kosmetyków, nie dla każdego szczytem detailingu jest używanie szamponu za 8zł albo męczyć się i szorować tak długo aż wszystko zejdzie, skoro można to zrobić odpowiednim preparatem nie niszcząc wosku i lakieru przy okazji i właśnie to Twoje szorowanie tą Twoją gąbką powinno Cie "śmieszyć" a nie moja wypowiedz, także proponuje wziąć na wstrzymanie, jednakże patrząc po prostocie Twojej wypowiedzi to tego wpisu też nie zrozumiesz....- Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Masz tam podane dwa Twoje numery które wysłałeś.....- Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
http://www.original-felgen.com/4f0601025dg1h7.html- Jaka aktywna piana i szampon?
Niestety nie mam dojścia do myjki ale to się niedługo zmieni ma nadzieję, ale mam ARTDetailing u siebie gdzie, deironizacja, dekontaminacja, glinka, cleanery i twarde woski lecą na auto, a potem własne wiadra, szampony i inne środki które pomagają umyć dobrze auto na bezdotyku, także tylko wodę potrzebuje- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
To prawda, forum napędza - Jaka aktywna piana i szampon?