Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Najlepiej w ogóle nie korzystać z ich proszku, bo wszystko po nich zejdzie ja tylko używam ich wody, a tak to własne wiadra , szampony itp
  2. Jeden mi nie otwierał, wiec włożyłem go w stacyjkę i zrobiłem jak mówi Jędrek i zakodował się.....
  3. Mateusz weź głęboki oddech, uspokój myśli, masz koła oryginalne....odpal oponeo i szukaj dobrych opon i kup sobie ukryte wentyle
  4. Choooja by nabili te numery
  5. Wysłałem Ci numery seryjne, zgadzają się.....jak mówi Afrooo, Don't Panic
  6. Nie no spoko Mati, ja jestem wyluzowany , jak to mówią "rób jak uważasz, uważaj jak robisz" ale wystarczy poczytać trochę....założyć możesz sobie wszystko co tylko chcesz....ale co zakłada producent to już inna kwestia, a jeszcze inna to proponuje pojeździć autem z gwintem, autem na obniżonych springach z amorami o skróconym skoku, i autem gdzie są założone springi na zwykłe amory wtedy zobaczysz różnicę, a jak ktoś jej nie widzi to już sam nie wiem tak jak Wojtek pisze rób raz a porządnie i tak jak się należy , to nie jest tani temat ale tu też chodzi o bezpieczeństwo jak Marcin wcześniej pisał, nie mówię tu o Tobie bo wiadomo że nie każdy z nas sra kasą, ale jak jej brakuje to wtedy zaczynają się kombinacje alpejskie i robienie czegoś na siłę dobra nagadałem się, Moje zdanie znasz, także bez urazy panowie
  7. Marnujesz się nie uważasz? Po co firmy takie jak eibach wydaje kupę pieniędzy na badania przy produkcji sprężyn obniżających na fabrycznych amortyzatorach? Bez sensu opłacają sztaby inżynierów a mogły wziąć Ciebie.... No proszę jak szybciutko....uderz w stół na nożyce Jedyne co uważam to że bez sensu to jest ale Twoja wypowiedz..... Eibach bada, a tymczasem Audi w fabryce do zawieszenia 1BV i 1BE, gdzie jest -20mm zakłada amortyzatory o skróconym skoku, to jest dopiero ciekawe.....ale jeśli uważasz że połączenie 1BA + Eibach -30mm jest dobre to gratuluje Widzisz Mateusz masz problem rozwiązany kupuj Pro Kit, zakładaj na to co masz i będzie bajka, amory dadzą rade, będzie gleba, no i będzie się mega prowadziło,..... agro
  8. U mnie też tak robiłem.....
  9. Szorowałeś gąbką pół minuty w jednym miejscu żeby doczyścić auto po owadach albo ptasich kupach a słyszałeś o takim czymś jak np Auto Finesse Citrus Power albo Gyeon Bug&Grime i inne tego typu pochodne.....
  10. Nie rób gleby po kosztach, nie zakładaj sprężyn obniżających na zwykłe amortyzatory, za te 2500zł dostaniesz już gwint tak jak piszesz, może warto przeczekać ten sezon jak nie masz gotówki i kupić właśnie gwint na przyszły, poza tym kupując gwint nikt nie każe Ci skręcać go na sam dół, a jak się odwidzi zawsze masz pole manewru, no chyba że trafisz jakiś dobry komplet używany 1BE albo 1BV ale z tym to rożnie jak Marcin pisze....tak czy inaczej wielu próbuje obniżyć auto po kosztach i wtedy jedyne co z tego wychodzi to.....gówno pojawiają się potem dziwne opinie o skaczących samochodach itp tak jak koledzy wyżej piszą na elementach zawieszenia nie ma co oszczędzać....
  11. Jeszcze chyba trochę brakuje :\ może po jakimś czasie przód zejdzie niżej... Poza tym czuje, ze po zmianie auto stało się bardziej komfortowe Masz lekki niedosyt to tak jak ja.....
  12. Do Twojego tematu Akjam lepiej nie zaglądać bo człowiek w kompleksy wpada
  13. Masakra.....Romco ja polecę od siebie Vredestein Ultrac Vorti R, mega opony
  14. Ja już trzecie auto mam czarne , a zawsze chciałem coś w kolor i nigdy nie mogłem trafić Rotory tylko 19 cali w górę, poniżej słabo wyglądają i koło bardzo małe się robi, zrób jakies fotki w nowoczesnej aglomeracji jakiś wieżowiec czy coś, nowoczesny parking, będzie mega
  15. Na chwile ale byłem Jędruś pytanie techniczne czy ja mogę wysyłać juz fotkę na Lipiec ? bo dostałem sie na wrzesień w male okienko to już minęły 3 miesiące
  16. Wiadomo, felga to kwestia gustu i bardzo indywidualna sprawa , mi tak sie podobał Rotor że nawet jakby każdy go miał i tak bym zakładał, ogólnie zaczynam szukać drugiego auta dla Mojej drugiej połówki po sprzedażny B6 i takiego sedana bym sobie życzył, jest mega, dawaj więcej fotek i dodaj do modów bixy no i kolor.....kosa !!!
  17. Nie no kilka wosków to mam, Wheel Guard od Chemical Guys, RimWax od SmartWax i Hi Temp zaraz mi doleci ale jak wytrzymają dwa miechy na zaciskach to byłoby dobrze, no zobaczymy
  18. Auto za***iste wiadomo ale ten wzór felgi już mi sie zdecydoiwanie przejadł, za dużo tego
  19. Jest i moderator odnośnie bezbarwnego to nie wiedziałem ale co do ceramiki to niecałe 100zł bym zapłacił, wiec w sumie kasa żadna, patrząc na koszty całości przemyśle jeszcze temat
  20. Tak pomaluje, super pomysł, ale chciałbym to na miejscu lub ewentualnie gdzieś w pobliżu poszukać i nie bawić sie w wysyłki, pewnie coś się znajdzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.