Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Ostatnio spróbowałem szampon Soft99 Neutral Shampoo Creamy Type, naprawdę polecam, wszystko co pisze o nim producent to prawda
  2. Tak ja kolega pisze APC czy plyny do mycia szyb i szampony luz , ale mi sie zdarzylo juz stracić wosk jak i detailer bo zapomniałem wyciagnąc z auta, w zimie zostawiłem wosk do felgi szlag go trafił, a ostatnio po czyszczeniu nie zabrałem jednego detailer w te upały i wieeelki chooooj także do chałupy w cień
  3. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Też o tym myślałem, ale dużo tego najpierw wymienię jedną gume bo lekko niżej mam jedna końcówkę i będę myślał
  4. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ogólnie to z boku te Ultery z d*py wyglądają, nie podoba mi się, ale z tyłu jak najbardziej fajnie to się prezentuje muszę przemyśleć ten rozmiar.....
  5. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Własnie też myślałem o 100, i jakoś nie moge sie zdecydować....chce jak najbardziej schowane, tak żeby było na równo z dokładką...
  6. Kurcze szkoda, pomyślałem o fotkach....bo mam chwilkę wolną.....to najwyżej innym razem
  7. Jędrek co porabiasz teraz ? Masz czyste auto ?
  8. Śpią wszyscy...... Jędrek co zmieniałeś przy gwincie jeszcze ? chodzi mi o o odboje czy podkładki, jakieś....czy trzeba zmieniać ? czy wszystko zostaje ori ?
  9. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    55;)
  10. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Rozumiem, wiem o co chodzi ale u mnie DPF jest zrobiony dobrze, i soft nie jest tak obcięty żeby nie pokazywał błędów, w chwili obecnej wszystko zmierza w kierunku przepływomierza, ale jeszcze zobaczymy.... dzięki za rady panowie Aha panowie jeszcze mam jedno pytanie Ultery 90 do mnie jaka muszę mieć średnicę montażową ?
  11. ...

    FroS-t odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Ciekawy ten kolor
  12. A czemu radość prysła, felgi ok a opony to sobie kupisz....
  13. A mi się widza te czarne listwy , mega sie komponują z lusterkami, jak dojdą czarne relingi i cała reszta przy szybach bedzie
  14. Nie podejdzie, trzeba kupić pierścienie.....
  15. Nie no luzik, nawet ja zamuliłem bo widzę że dopiero wczoraj Marcin wystawił u Nas na forum
  16. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/365977-19x85-rs4-b7-otw-centrujacy-666/ Oj Mateusz Mateusz mówiłem wejdź na nasza giełdę.....
  17. Te klubowicza ori, te z Wawy ja bym odpuścił, żydy nawet dekielków nie dołożą, za to na innej aukcji możesz sobie kupić w oryginalność też bym wątpił chyba że dadzą Ci fotki od środka z logiem i numerem seryjnym.... w ogóle, łap i sam sobie sprawdzaj http://www.original-felgen.com/8k0601025aa1h7.html
  18. Te jedne koła z OLX to chyba jakiegoś klubowicza koła bo kojarzę ostatnią fotkę.....
  19. Felgi oryginalne, dystans sobie dobierzesz jak obniżysz auto ale obstawiam 15mm-18mm, opony za szerokie, będzie obcierać przy skręcie.... Aha i nie wiem jaki otwór centrujący jest, spytaj czy 57,1 czy 66,6 Znalazłem 57,1mm po numerze seryjnym powinno być, wiec obejdzie się bez pierścieni centrujących
  20. Tak będą dobre, napisz do Trewora87, dobieże, doradzi i być może wpadnie zniżka
  21. Rozważ tez inne wzory
  22. Przeglądałeś forumową giełdę ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.