Treść opublikowana przez FroS-t
-
Jaka aktywna piana i szampon?
Ostatnio spróbowałem szampon Soft99 Neutral Shampoo Creamy Type, naprawdę polecam, wszystko co pisze o nim producent to prawda
-
Zestaw dla świeżaka.
Tak ja kolega pisze APC czy plyny do mycia szyb i szampony luz , ale mi sie zdarzylo juz stracić wosk jak i detailer bo zapomniałem wyciagnąc z auta, w zimie zostawiłem wosk do felgi szlag go trafił, a ostatnio po czyszczeniu nie zabrałem jednego detailer w te upały i wieeelki chooooj także do chałupy w cień
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kurcze szkoda, pomyślałem o fotkach....bo mam chwilkę wolną.....to najwyżej innym razem
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Wejdą
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jędrek co porabiasz teraz ? Masz czyste auto ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Śpią wszyscy...... Jędrek co zmieniałeś przy gwincie jeszcze ? chodzi mi o o odboje czy podkładki, jakieś....czy trzeba zmieniać ? czy wszystko zostaje ori ?
- B7 Crew
-
B7 Crew
Rozumiem, wiem o co chodzi ale u mnie DPF jest zrobiony dobrze, i soft nie jest tak obcięty żeby nie pokazywał błędów, w chwili obecnej wszystko zmierza w kierunku przepływomierza, ale jeszcze zobaczymy.... dzięki za rady panowie Aha panowie jeszcze mam jedno pytanie Ultery 90 do mnie jaka muszę mieć średnicę montażową ?
- ...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
A czemu radość prysła, felgi ok a opony to sobie kupisz....- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
A mi się widza te czarne listwy , mega sie komponują z lusterkami, jak dojdą czarne relingi i cała reszta przy szybach bedzie- Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Nie podejdzie, trzeba kupić pierścienie.....- Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Nie no luzik, nawet ja zamuliłem bo widzę że dopiero wczoraj Marcin wystawił u Nas na forum- Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/365977-19x85-rs4-b7-otw-centrujacy-666/ Oj Mateusz Mateusz mówiłem wejdź na nasza giełdę.....- Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Te klubowicza ori, te z Wawy ja bym odpuścił, żydy nawet dekielków nie dołożą, za to na innej aukcji możesz sobie kupić w oryginalność też bym wątpił chyba że dadzą Ci fotki od środka z logiem i numerem seryjnym.... w ogóle, łap i sam sobie sprawdzaj http://www.original-felgen.com/8k0601025aa1h7.html- Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Te jedne koła z OLX to chyba jakiegoś klubowicza koła bo kojarzę ostatnią fotkę.....- Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Felgi oryginalne, dystans sobie dobierzesz jak obniżysz auto ale obstawiam 15mm-18mm, opony za szerokie, będzie obcierać przy skręcie.... Aha i nie wiem jaki otwór centrujący jest, spytaj czy 57,1 czy 66,6 Znalazłem 57,1mm po numerze seryjnym powinno być, wiec obejdzie się bez pierścieni centrujących- A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Tak będą dobre, napisz do Trewora87, dobieże, doradzi i być może wpadnie zniżka- Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Rozważ tez inne wzory- Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Przeglądałeś forumową giełdę ? - Temat odnośnie kół do Audi A4 B7