Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Tylko kup zieloną bo czerwona kwasowa.....
  2. Zielona Tuga to nie jakaś najwyższa półka, 30zł za litr produktu, ale bije na łeb konkurencję pod katem jakości i ilości produktu, bardzo wydajna, super działa, świetnie spisuje sie w codziennej pilęgnacji, ja oosbiście bardzo polecam, kupuj i nawet sie nie zastanawiaj, będziesz zadowolony I Tuga nie gryzie mocno wosku na felgach, ponieważ ma słabe PH , używam na przemian Chemical Guys Wheel Guard i SmartWax RimWax i nawet po tym środku felgi nadal ładnie kropelkują
  3. Jędrus na face fotki wrzuć ze spotu ostatniego
  4. ja pracuje także odpadam......
  5. Ale mi mieszacie na dniach przed złożeniem zamówienia.....
  6. Ale pechozol
  7. Grzeb grzeb Piotrek, będzie dobrze a tak w ogóle oficjalnie witamy w CB
  8. Sprawdzałem i póki co wszystko gra jeżdżę z tym już od zimy
  9. Dopiero raczkuje z fotografiami ale dziękuję , wkręciłem się trochę, co do Ledów to postojówki mam za 8zł za sztukę kupione u nas w Bydgoszczy w tym sklepie: http://www.xenartz.eu/ bez żadnych błędów działają tak jak trzeba, DRL sa to zwykłe żarówki ale z nałożonym filtrem dlatego światło jest całkowicie białe i mi naprawdę bardzo podoba się efekt tez kupione u nas w xenatrz, co do podświetlenia tablicy to mam te: http://allegro.pl/podswietlenie-led-tablicy-audi-a3-8p-a4-b6-b7-a6-i5013143782.html, chodzą bez zarzutu zero błędów, ładnie świecą. Przednie lampy póki co zostają tak jak są, ale zobaczymy co czas przyniesie
  10. Uwaga, uwaga przedstawiam "kajdanka" , ponoć każdy kto będzie zle życzył ląduje w pudle, także ostrożnie z tymi negatywnymi komentarzami Ostatni spot
  11. S-pot Bydgoszcz 03.07.2016r Do następnego
  12. Pytanie techniczne czy ja mam tez wrzucać fotki w watek " zdjęcia ze spotów" czy tylko tutaj co myślicie ?
  13. Będę chwilkę po 17:00 i dłużej niz godzine nie zostaje czyli tak do 18:00 a jak reszta? trzeba w końcu ustalić dzień, miejsce i godzine stałych spotów, na poczatek np raz w miesiacu....co myślicie ? bo za dużo niewiadomych jest
  14. Kierunek zostaje, bo helble ida w kolor pomarańczy Repsola i jak dojdzie większy cooler łączniki też idą w pomarańcz ewentualnie rozważę niebieski
  15. 17:00 czyli, Jędrek weź kalendarze dla mnie, ja bede tak 17:30 pewnie do zoba
  16. To może 17:00 ? Jakoś się dopasujemy trzeba ustalić godzinę to tez zacznę się streszczać żeby się wyrobić
  17. Wrzucacie tyle fotek to i ja coś dodam heh, jak na razie czekam jeszcze z niecierpliwością na powrót zacisków z malowania i powoli kompletuje całą resztę do montażu, lubię konstruktywną krytykę więc postanowiłem też poświęcić trochę czasu i tym sposobem na stronie nr 6 Mojego tematu pojawił się update fotografii, mam nadzieję że teraz się podobają, wrzucam też kilka nowych, których wcześniej nie publikowałem i czekam dalej na zaciski, pozdr !!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.