Treść opublikowana przez leszek1973
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
wiązkę wnętrza samododu i wiązki do lamp mam oryginalną z układem samopoziomowania, z czujnikami przy kołach, więc wszystkie kable powinny być na swoim miejscu, jak możesz to podaj mi linka ze schematem wyprowadzeń modułu poziomowania lamp bo szukam i nie mogę znaleźć, coś mi świta i być może ogarnę
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Hmmm, wiązka silnika została stara, czyli to co idzie do sterownika silnika mogę mieć nie podłączone , chyba widziałem wolne piny w kostkach za sterownikiem silnika ps na pierwszej stronie nic ciekawego niema, schematy nie działają
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Witam, całą instalację zmieniłem od auta z samopoziomem , od tyłu - do przodu, aż po przednie lampy razem z modułem od samopoziomu, u mnie wcześniej był manual i tylko lampy zostały manual, dokupiłem silniczki od samopoziomu i w lampie dołożyłem 4 pin do silniczka i po wejściu vag-iem do sterownika mam błędy - 01539 , 01535, 01534, na zegarach świeci problem z samopoziomem
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
kolego, ja miałem angola i zrobiłem przekladke z całą instalacja , a w niej był samopoziom seryjny , zmieniłem nawet instalację do lamp , zostały w sumie same lampy manual, teraz dokupilem silniczki od samopoziomu i jestem na etapie tylko dolozenia jednego kabelka w lampie W tej chwili to potrzebuje tylko info co w lampie zmienić żeby zachulalo, który schemat przedstawia jak ma instalacja wyglądać ?
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
No właśnie tylko dodalem brakujacy pin do silniczka, trzeba jakieś inne kable we wtyce lampy zmienić ?
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
- Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
panowie mam pytanie, czy jak po założeniu samopoziomu z instalacja , modół itd, zostawiłem na starych lampach i silniczkach poziomowania manual. , czy mogłem przez to uszkodzić modół samopoziomowania, bo jak teraz dołożyłem lampy z silniczkami samopoziomu to wywala błąd silniczków (komunikacji) 01534 i 01535- Problem z napięciem na pompie paliwa
Witam, dziś pod sklepem moje A4 b6 ALT odmówiło posłuszeństwa i nie odpaliło, tzn , jest problem z napięciem na pompie paliwa, bezpiecznik sprawdzony i jest ok, ale brak jest na nim napięcia, gdzie dalej szukać? skąd napięcie idzie na bezpiecznik - z głównego przekaźnika? który to? panowie dodam ,że niemam żadnych błędów, na lpg odpalam i chodzi- Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
czy w tej chwili mam jakieś zwarcie? tzn mam org lampy regulowane manual , a instalacja od czerwonej kostki wewnątrz auta mam od samopoziomowania z zapiętym modułem skompletowałem samopoziom z przednimi org wiązkami i silniczkami lamp, jeszcze ogarnąć instalacje w lampach i ma działać- Navigation Plus RNS D
Panowie co z tym NAVI w rns-d? chodzi jak muł dosłownie skacze z pozycji na pozycje co jakies 5 min więc masakra , satelit widzi ciągle około 6, mam polskie mapy , czy to radio tak ma? czy muszę coś kodować? Witam panowie, trochę poczytałem o podłączeniu RNS D i potrzebuje sygnał gala, i tak: sygnał gala z kostki radia (biało niebieski) idzie do czarnej kostki pin15 ale nie bezpośrednio bo niema przejścia- u mnie przynajmniej, z tego co wyczytałem z ABS pin 34 (niebiesko biały) gala idzie na czarną kostkę lewego słupka do pinu 13 , i teraz sam już niewiem jak to podłączyć żeby chulało, macie jakiś schemat żeby ogarnąć? już spięte i działa , dziekuje za odpowiedź- Silniczki lamp sedan vs cabrio
Witam, mam pytanie , czy silniczki samopoziomowania lamp cabrio nadają się do sedana?- Potrzebna pomoc w podpięciu RNS-d
Witam, potrzebuje pomocy w podpięciu RNS-d, a mianowicie mam kawał przeciętej wiązki od kombiaka z radiem i trzema modułami , baz anteny, jeden na pewno wzmacniacz antenowy drugie niewiem bo bez żadnej naklejki, a trzecie jutro podam nr, i teraz tak, jak to wszystko ożenić do sedana , czyli spiąć z moją anteną FM, żeby chulała navi i chyba TV , bo chyba moduł od TV mam Kable antenowe są przecięte , wiec muszę je polutować tylko niewiem który do czego a w sumie od radia śmiga 3 a w wiązce do słupka lewego kierowcy smiga jeden ( do czego on ma być podpięty?) coś tam już rozgryzłem, potrzebuje jeszcze tylko skąd idzie kabel do białej wtyczki (zasilanie) wzmacniacza antenowego w sedanie- Schemat parktronic
witam, odnośnie schematu to jak podpiąć załanczanie na wstecznym? wystarczy niebiesko czerwony podpiąć pod żarówkę wstecznego?- Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
całe lampy raczej odpadają bo koszta, a mam Europy zwykłe nie ksenony po taniości, może wydębie silniczki w dobrej cenie a może przejść z powrotem na manual? dużo roboty? i w ogóle da się?- Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Witam, panowie właśnie przekładam mojego Angola i dostałem od dawcy instalację z samopoziomem ( u mnie manual bez ksenonów) jak mam top ogarnąć żeby to chodziło? instalację mam tylko z wnętrza auta z modółem od samopoziomu , jutro wypruje instalację z przedniego koła dawcy - tylnią mam (chyba) , z tyłu czujnik siedzi przy prawym kolę? I co mam jeszcze podłączyć do lamp żeby to pracowało?- Potrzebny schemat sterowania skrzynią tiptronic i multitronic
Witam panowie, mam takie pytanie, przekladam właśnie swojego angola i wsadziłem wiązkę z dawcy, tyle że był ze skrzynia tiptronic, jak wiadomo w audi ze skrzynią tip sterownik jest wpięty w wiązce pod siedzeniem pasażera, potrzebuje schematów żeby to wykluczyć, może odpiąć sterownik i olać, bądź pomostkować? może ktoś pomóc? potrrzebuje dokładnie schemat instalacji tipa i multi Panowie nikt niewie skąd wziąc schemat podłączeń do tipa i multi?- Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
z powrotem z modułem do speca, coś nie do końca dobrze mu wyszło z naprawą- Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
Witam, panowie da sie do multitronica zmienić lewarek z Trybem S i wprogramować tryb S , dodam że nie posiadam trybu S- Falujące obroty, brak synchronizacji wałków 2.0 ALT
ja już ogarnąłem, nieszczelność dolotu- Falujące obroty, brak synchronizacji wałków 2.0 ALT
Hej kolego i jak ? ogarnąłeś temat z tym trzęsącym silnikiem? mam to samo i niewiem w co łapy wsadzić- Hałas spod pokrywy po rozgrzaniu silnika
witam, mam pytanie odnośnie tego foto, czy to jest dobrze ustawiony rozrząd, bo ja jak ustawiłem prawy wałek na ten znak to nie miałem wogóle kompresji i z powrotem ustawiłen na naciecia na wałkach- Hałas spod pokrywy po rozgrzaniu silnika
Witam, jestem po regeneracji wariatora i mam pytanie, kto dorabia te pierścienie hakowe? tamten kontakt w Łodzi od kolegi " benyA4" jest jeszcze aktualny?- problem z szybami
No i wszystko już działa panowie, dobrze, ze to były tylko kabelki, pożyczone moduly do oddania i po sprawie ale kabel do vaga to musze odnaleźć bo kiedys miałem, uzywalem do Alfy 145- problem z szybami
coś podejrzewam kable przełamane, ma ktoś może schemat? czy czerwono szary i czerwono żółty w wiązce od kabiny do drzwi powinny miec przejście ? pin 2 i3 przy wtyce przychodzącej do silniczka, na obydwu jest 12V i przejscie miedzy nimi , lusterka już uruchomiłem przełamane kable, a z Vagiem to ciężej tak na predkosci Jednak kabelki w drzwiach, ale chodzi tylko prawa strona, lewa może nie pracować też przez kabelki?- problem z szybami
bezpieczniki sprawdzone, wlasnie podmienialem silniczek szyby z modulem i modol komfortu i dalej nic, na wtyce wchodzacej do silniczka są napięcia , a nic dalej nie chodzi , nawet tył Vaga niemam, jak się zczytuje bledy z licznika? - Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6