Treść opublikowana przez KarolASO
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Napisałeś w temacie " mój pierwszy własny samochód " a potem piszesz " wcześniej jeździłem seatem ibizą 1.4 75km " Ogólnie to szpetny karawan... za 2tys. bym go nie kupił. Na te zloty to lepiej niech laweta za Tobą jedzie.
-
O tym jak Ergo Hestia upierdzieliła ~50 000zł z odszkodowania
Za 160kpln można kupić bardzo ładną krajówkę 3.0TDI a nie jakiegoś trupa z USA którego naprawiają najniższym kosztem byle tylko ładnie wyglądała. Powinieneś się cieszyć że tyle dostałeś. Pewnie jeszcze na tym i tak nieźle zarobiłeś. Pewnie ten "wrak" jak to napisałeś też polepisz i pogonisz jako " lekko uderzony " Jaka byłaby uczciwość gdybyś dostał tyle samo lub podobnie co osoba która kupiła takie auto w polskim salonie za grubo ponad 300k i po paru latach rozbiła? Nie bądź śmieszny. Na takie lepione padaczki z USA powinno być ubezpieczenie wyższe o 50% bo w 90% przypadkach to jest tocząca się śmierć po drodze naprawiana wcześniej u " gienka w garażu " byle sprzedać.
-
O tym jak Ergo Hestia upierdzieliła ~50 000zł z odszkodowania
Rozbite wcześniej sprowadzone z USA Audi A7 wyceniłeś na 175 tys.zł. ?! Chyba na głowe upadłeś...
-
Wymiana hebli - ceramiki
Witajcie. Czy orientujecie się jaki jest koszt wymiany hamulców ( przód + tył ) w aucie poniżej? To już jest prawdziwa ceramika tak? http://otomoto.pl/oferta/audi-rs5-auto-krajowe-zakupione-w-serwisie-audi-w-lodzi-pelen-serwis-ID6ygfZH.html#2df8203299
-
Jakie alkohole pijecie/polecacie ?
popieram....cola?to profanacja....kurde co ja gadam to jak kazirodztwoJak ktoś ma ochotę to może pić whisky nawet z mlekiem.Co kto lubi. Dokładnie. W Hiszpanii jak chciałem piwko lane z plastrem cytryny to patrzeli na mnie jak na jakiegoś pierdolniętego a po paru minutach szwabki obok też o to poprosili Chodzi mi o to jak ktoś pije jakąś najzwyklejszą whisky z colą... bo jakieś lepsze - droższe łiskacze z tym mieszać to faktycznie głupota.
-
Jakie alkohole pijecie/polecacie ?
Właśnie Spróbowałem - Bardzo dobre
-
Który ciepły kraj wybrać w lutym
Cześć Wszystkim! Czy lecieliście już może do ciepłych krajów w lutym? Mam zaplanowany a właściwie wymuszony urlop i zastanawiam się gdzie lecieć ze swoją drugą połówką tak żeby się wygrzać i popluskać. Dodam że odpada Egipt,Tunezja,Turcja i Maroko.
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Jak dźwięk po zmianie wydechu? jest bardziej rasowy?
-
Inwestycja pieniędzy
Też nad tym myślałem (zakup mieszkania na wynajem) Na co zwrócić uwagę? Może inne sensowne propozycje? Interesuje mnie dochód miesięczny "na czysto" w wysokości 1000zł
-
"Uszkodzenie" zderzaka
po pierwsze nie jesteśmy na zachodzie... i nie jesteśmy zachodem , do tego jeszcze nam troszkę brakuje. Koniec kropka. po drugie to zależy od osoby jakie ma podejście do auta. Jedni olewają a drudzy pieszczą swoje auta , więc stwierdzenie że ''zderzak jest od tego'' uzależnione jest od konkretnej osoby jak do tego tematu podchodzi. Dokładnie. Nic dodać nic ująć. Po to płaci się ubezpieczenie żeby z niego korzystać w razie szkody. Szkoda że Polacy nie są tacy jak "zachód" tylko lepią trupy ze stanów na sprzedaż byle zarobić...
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
A jaka cena? Kolega szuka 3.0TDI za max 90kpln.
-
Gdzie na Allegro można kupić oryginalne wkłady Gillette Fusion?
Uważaj na takie zakupy! Wyglądają jak oryginał ale już niestety nie tak golą :/ Mój dobry kolega handlował takim czymś na allegro. Specjalnie czasami podnosił cenę bo jak mówił " ludzie widzą nie najtańsze to myślą że to oryginał" a w rzeczywistości był to szajs identycznie wyglądający. Kiedyś sam się nadziałem. Teraz wolę dołożyć parę groszy i kupić normalnie w sklepie.
-
Inwestycja pieniędzy
Serwus Czy macie jakieś ciekawe pomysły w co zainwestować 280tys. zł? Wróciłem do kraju po 5ciu latach zagranicznej delegacji i zastanawiam się gdzie odłożyć pieniądze. Może jakaś lokata? Na ile % maksymalnie można liczyć? Pozdrawiam wszystkich.