Treść opublikowana przez k19k29
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Chętnie przygarne jarzma przód pod 345 ?
-
Poliuretany w wahaczach b8 lift
Też się nad tym zastanawiam. Ktoś montował?
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
A4 b8 przedlift z multifunkcja jaki.numer samej manetki tempomatu będzie pasował. Chodzi mi o pojedynczą manetke
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
Klima 1 strefa co by było gdybym założył sam panel z 3 strefowej? Próbował ktoś? Będzie działać tak samo jak na starym panelu czy nie ruszy wogole? Nie zależy mi na klimatyzacji 3 strefowej A na samym wyglądzie panelu komfort
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
A4 b8 10r obecnie mam kierownice z mult zastanawiam się nad zmianą na kierownice z a1 8x0 która też ma przycisk Mode nie strzałki i to chyba będzie pasować tylko wydaje mi się że poduszka z A1 8x0 jest na 1 kostkę A u mnie są 2 kostki w poduszce. Ma ktoś jakieś i do na temat takiej przekładki?
-
B8 TrOOOOp
Ma ktoś może fotkę b8 na 19" 245 35 zawias 1ba plus springi -30 [emoji41]
-
Rezanie bixenonu
To zakladaj hella3 łatwy montaż
-
Rezanie bixenonu
Przesłona i cewka musi być z eu Zawartość dodana 5 minutes later Jeśli ori lampy to h7 lub xenon to zakladaj hella3 jeśli oto bix to Al z b8
-
a4 b5 Avus czy S line
Zdecydowanie avus Z 18 to popatrz na avus 2 i 3 No i na Flaty
-
19" pompei
Jeśli ori to cena dobra
-
Jakie zawieszenie polecacie do b5 przy felgach 17'?
Gwint
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema wszystkim [emoji6]