Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

l2k2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez l2k2

  1. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    .
  2. Nie trzeba mieszka i gałki zdejmować. Masz wszystko w pierwszym poście. – Sięgnąć ręką pod wkład konsoli środkowej strzałka A i wyjąć go ostrożnie w górę z konsoli środkowej strzałka B.
  3. Wskaźnik przełożeń skrzyni jest zintegrowany z panelem MMI i trzeba cały rozkręcić. Mieszek trzyma się na wcisk. Naciśnij go do środka w miejscach zaznaczonych czerwoną strzałką i wyjmiesz do góry.
  4. Pytanie, czy to bezwypadkowe auto, bo może coś źle poskładane? U mnie, nawet jak boczki z przodu podczas modów założone były bez spinek i przykręcone tylko śrubami nie było żadnych dźwięków.
  5. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Stare nakładki się zdejmuje.
  6. I mnie też się tak wydaje, myślałem żeby zmostkować T12h/9 z masą w T12h/10, ale czy to będzie dobre rozwiazanie? Może to ma jakieś znaczenie dla działania systemu?
  7. Może ktoś podpowiedzieć, gdzie należy podłączyć ten przewód ze sterownika? On nie idzie do wtyczki T12f w bagażniku tylko gdzieś w wiązce się go mostkuje? Gdzie?
  8. l2k2 odpowiedział(a) na Signature temat w Audi A4 B8
    Nie będzie.
  9. A ten błąd się pojawił po dodaniu ADS dopiero? Pytam, bo mam też u siebie 01044 i myślałem, że wyskoczył po dołożeniu tempomatu, ale ADS też dodawałem..
  10. Są i klipsy i śrubki, trzeba też uważać, żeby nie urwać uchwytów w boczku jak będziesz się z nim mocować. Tutaj jest wszystko, łącznie z filmem.
  11. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie były wersje B8 z nawiewami w bocznych słupkach?
  12. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    https://www.olx.pl/oferta/piasta-lozysko-nowe-audi-a4-b8-CID5-IDmvMxq.html#aced9a00de
  13. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak się dorwie komplet łożyska z piastą to można wymienić we własnym zakresie, bo wystarczy wtedy śruby odkręcić/przykręcić. Z imadłem bym się nie odważył, łożysko musi być przecież prosto zaprasowane z jednakową siłą nacisku na całej powierzchni, żeby nie uszkodzić i nie pojawiło się potem bicie.
  14. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Za 200 zł to można co najwyżej używkę Edit: nie wiem czy są sprzedawane komplety razem. Jak kupisz samo łożysko: 8K0 625 FR to trzeba je wprasować na starą piastę: 8K0 407 615 B. Moje łożysko było SNR a nie FAGa:
  15. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To na powyższym zdjęciu to samo łożysko.
  16. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hmm, tak obliczyli księgowi? Mi poleciało prawe łożysko też przy ok. 100 tys. km
  17. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W Q5 się udało ogarnąć, to w A4 może też..
  18. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeśli masz oryginalne pióra wycieraczek 8K1998002A to do nich jest zestaw samych gumek: 1K0955429B
  19. Uzupełniając pierwszego posta, warto podać, że włącznik otwierania klapy: 8K0 959 831 A jest do przedlifta, a 8K0 959 831 B do polifta (z chromem). Dziś mi przyszedł ten 8K0 959 831 A, zamiast B bo się zasugerowałem pierwszym postem i nie sprawdziłem tego
  20. Panowie, zmieniałem fotele na podgrzewane i przy tym też konieczna była wymiana panelu klimy (stary 8K1820043AH zmieniony jest na 8K1820043N) i modułu komfortu. Po zmianie przestała działać klimatyzacja, a nowy panel nie chce przyjąć kodowania 342003E000 ze starego panelu. Nie wysypuje przy tym żadnych błędów. Ktoś ma pomysł co może być przyczyną? Help, gorąco jak w piekarniku
  21. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie na MMI 3G, Spotify po bluetooth odtwarza bez problemu, w Media wybiera się jako źródło telefon i w głośnikach gra to co się włącza
  22. Udało Ci się znaleźć przyczynę tego problemu?
  23. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    8K9 827 552 A - 450N (el. klapa) 8K9 827 552 B - 550N (bez el. klapy)
  24. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiem jak u innych, ale u mnie w polifcie z przodu są plastikowe z tyłu parciane..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.