Treść opublikowana przez l2k2
- B8 TrOOOOp
-
Demontaz Podłokietnika , Tunelu Konsoli środkowej , Gałki zmiany biegów
Nie trzeba mieszka i gałki zdejmować. Masz wszystko w pierwszym poście. – Sięgnąć ręką pod wkład konsoli środkowej strzałka A i wyjąć go ostrożnie w górę z konsoli środkowej strzałka B.
-
Demontaz Podłokietnika , Tunelu Konsoli środkowej , Gałki zmiany biegów
Wskaźnik przełożeń skrzyni jest zintegrowany z panelem MMI i trzeba cały rozkręcić. Mieszek trzyma się na wcisk. Naciśnij go do środka w miejscach zaznaczonych czerwoną strzałką i wyjmiesz do góry.
-
Boczki Drzwi Trzeszczą Hałasują na nierównosciach
Pytanie, czy to bezwypadkowe auto, bo może coś źle poskładane? U mnie, nawet jak boczki z przodu podczas modów założone były bez spinek i przykręcone tylko śrubami nie było żadnych dźwięków.
-
B8 TrOOOOp
Stare nakładki się zdejmuje.
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
I mnie też się tak wydaje, myślałem żeby zmostkować T12h/9 z masą w T12h/10, ale czy to będzie dobre rozwiazanie? Może to ma jakieś znaczenie dla działania systemu?
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Może ktoś podpowiedzieć, gdzie należy podłączyć ten przewód ze sterownika? On nie idzie do wtyczki T12f w bagażniku tylko gdzieś w wiązce się go mostkuje? Gdzie?
- Dyfuzor tył 2012 lift
-
audi drive select a4 b8 2012-2015
A ten błąd się pojawił po dodaniu ADS dopiero? Pytam, bo mam też u siebie 01044 i myślałem, że wyskoczył po dołożeniu tempomatu, ale ADS też dodawałem..
-
Rozbieranie boczku w drzwiach
Są i klipsy i śrubki, trzeba też uważać, żeby nie urwać uchwytów w boczku jak będziesz się z nim mocować. Tutaj jest wszystko, łącznie z filmem.
-
B8 TrOOOOp
Panowie były wersje B8 z nawiewami w bocznych słupkach?
-
B8 TrOOOOp
https://www.olx.pl/oferta/piasta-lozysko-nowe-audi-a4-b8-CID5-IDmvMxq.html#aced9a00de
-
B8 TrOOOOp
Jak się dorwie komplet łożyska z piastą to można wymienić we własnym zakresie, bo wystarczy wtedy śruby odkręcić/przykręcić. Z imadłem bym się nie odważył, łożysko musi być przecież prosto zaprasowane z jednakową siłą nacisku na całej powierzchni, żeby nie uszkodzić i nie pojawiło się potem bicie.
-
B8 TrOOOOp
Za 200 zł to można co najwyżej używkę Edit: nie wiem czy są sprzedawane komplety razem. Jak kupisz samo łożysko: 8K0 625 FR to trzeba je wprasować na starą piastę: 8K0 407 615 B. Moje łożysko było SNR a nie FAGa:
-
B8 TrOOOOp
To na powyższym zdjęciu to samo łożysko.
-
B8 TrOOOOp
Hmm, tak obliczyli księgowi? Mi poleciało prawe łożysko też przy ok. 100 tys. km
-
B8 TrOOOOp
W Q5 się udało ogarnąć, to w A4 może też..
-
B8 TrOOOOp
Jeśli masz oryginalne pióra wycieraczek 8K1998002A to do nich jest zestaw samych gumek: 1K0955429B
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Uzupełniając pierwszego posta, warto podać, że włącznik otwierania klapy: 8K0 959 831 A jest do przedlifta, a 8K0 959 831 B do polifta (z chromem). Dziś mi przyszedł ten 8K0 959 831 A, zamiast B bo się zasugerowałem pierwszym postem i nie sprawdziłem tego
-
Nie działa klima, nie da się zakodować panelu
Panowie, zmieniałem fotele na podgrzewane i przy tym też konieczna była wymiana panelu klimy (stary 8K1820043AH zmieniony jest na 8K1820043N) i modułu komfortu. Po zmianie przestała działać klimatyzacja, a nowy panel nie chce przyjąć kodowania 342003E000 ze starego panelu. Nie wysypuje przy tym żadnych błędów. Ktoś ma pomysł co może być przyczyną? Help, gorąco jak w piekarniku
-
B8 TrOOOOp
U mnie na MMI 3G, Spotify po bluetooth odtwarza bez problemu, w Media wybiera się jako źródło telefon i w głośnikach gra to co się włącza
-
problem z prądem na sprężarke audi a4 b8
Udało Ci się znaleźć przyczynę tego problemu?
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Można kupić: N91048901
-
B8 TrOOOOp
8K9 827 552 A - 450N (el. klapa) 8K9 827 552 B - 550N (bez el. klapy)
-
B8 TrOOOOp
Nie wiem jak u innych, ale u mnie w polifcie z przodu są plastikowe z tyłu parciane..