Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

l2k2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez l2k2

  1. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    OK, tylko zderzak mam teraz bez otworów na czujniki i czeka mnie wiercenie, w takim wypadku też są od wewnątrz jakieś uchwyty? (grill pod PDC kupiony) Widziałem, że są też takie komplety:
  2. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, przyszedł mi kabel do podłączenia PDC z przodu (8K0 971 095 E) i zastanawiam się czy on przypadkiem nie powinien mieć w komplecie jakiś uchwytów do podpięcia w zderzaku?
  3. Kilka dni temu zakładałem u siebie OSRAM CBI, kupione w Inter Cars, patent z magnesem działał zarówno na nowych jak i starych żarnikach.
  4. Tak polift. Jesteś zadowolony z tych ledów? Nie obawiasz się braku homologacji, w przypadku stłuczki/wypadku ubezpieczyciel może się tego czepić.
  5. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ma ktoś może polski katalog poliftowej A4 w PDFie?
  6. Chciałbym wymienić standardowe pomarańczowe żarówki kierunkowskazów (PWY-24W) na jakieś srebrne, żeby się tak nie odznaczały w lampach. W BMW mają Silver Vision PWY-24W SV, ale 100 zł/szt. to chyba przesada.. Zamieniał ktoś u siebie? Są jakieś inne propozycje?
  7. 1. Viriss 2. Gibons 3. l2k2 4.
  8. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja się piszę jakby coś
  9. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dziękuję koledzy za informacje. Mam do pomalowania zderzak, ale nic pilnego i jak już czeka mnie wizyta u lakiernika, to pewnie założę zewnętrzny sline. Na razie jednak zamontuję może PDC do obecnego zderzaka. Nie ma ktoś wymiarów gdzie powinny być zamontowane czujniki w polilfcie, bo nie dokopałem się na forum? Na zdjęciach środek otworu wygląda na ok. 2,5-3 cm od spryskiwaczy.
  10. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam pytanie, czy czujniki PDC na przód kupię oryginalnie w czarnym macie? Nie mam PDC z przodu, a myślę nad takim grillem i stąd czarny mat potrzebny, a pozostałe dwa jak rozumiem oddaję do malowania razem ze zderzakiem?
  11. Dzięki za objaśnienie Wezmę w takim razie Motul X-CLEAN+ 5W30, myślę że będzie lepszy niż ten zalewany w ASO. Dpf niech jak najdłużej działa tak jak niemieccy inżynierowie zaprojektowali.
  12. Też mam pytanie: mam od niedawna A4 B8 z silnikiem CJCA i przebiegiem 81 tys. km. Auto serwisowane było w ASO, olej wymieniany na przeglądach przy 30 i 60 tys. na Castrol Edge Professional Longlife (5W30 zapewne). Planuję delikatny chip na ok. 170-180 KM i zmniejszyć interwały wymiany oleju co 10 tys. Myślę o Motul 8100 X-MAX 0W40, czy będzie dobrym wyborem w tym wypadku? Czy może wybrać Motul 8100 X-CLEAN 5W40 albo zalecany 5W30 (ten według opisu spełnia normę vw 507.00)? Mam już mętlik..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.