Treść opublikowana przez l2k2
-
Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb
Na całą, stronę wcześniej jest filmik
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Wiem, że jesteś nowy, ale przewijały się tu zakłady z okolic Warszawy, polecam więc zapoznać się z tematem przed zadaniem pytania.
-
B8 TrOOOOp
W Warszawie w odróżnieniu od reszty kraju w statystykach królują japońskie. I mogę to potwierdzić.. siostrze jednego Civica ukradli, a do drugiego miała włam i nie zdołali odjechać (jednak niestandardowe zabezpieczenia czasem zdają egzamin). Tylko AC, jednak strata wypieszczonego auta zawsze boli. Zastanawiam się czy ktoś z takich maniaków jak tu, którzy cmokają na widok swojej sztuki, dopieszczają i ciągle dodają jakieś graty podnosząc przy tym wartość, nie robił jakiejś indywidualnej wyceny do ubezpieczenia w takim wypadku, bo jak się to ma do tego co widzi ubezpieczyciel z VINu w wersji golas Ktoś przerabiał taki temat?
-
B8 TrOOOOp
Ja akurat miałem w rodzinie pozytywny przypadek odzyskania kasy z AC po kradzieży. Wiele jednak może też zależeć od firmy, w której się ubezpiecza i ich polityki. A kumpel odzyskał kasę? Odzyskał.. Nie masz AC.. bye bye autko i pieniążki nawet po roku Zawartość dodana 8 minutes later Otwieranie odciskiem to fajny pomysł i znacznie lepszy niż keyless, ale też bardziej wymagający technicznie. Prędzej jednak wprowadzi to Tesla niż któryś z europejskich producentów.. Na razie panowie pobożne życzenia.. Oby fury stały zawsze tam, gdzie były zostawione.
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Ma ktoś numery siłowników jakie producent dawał przy elektrycznej klapie?
-
B8 TrOOOOp
Dokładnie tak jest w C7 standardowo jak piszesz, nie ma stacyjki, odpalasz auto przyciskiem Start/Stop, wiele marek teraz tak ma. Samo otwieranie i zamykanie centralnego zamka (a co się z tym wiąże jednoczesne uzbrajanie alarmu) odbywa się normalnie przyciskiem w pilocie. Sam keyless w C7, tzn. otwieranie i zamykanie auta jest dodatkową opcją. Zastanawiałem się nawet czy Keyless u siebie w B8 nie dołożyć, ale chyba sobie daruję
-
B8 TrOOOOp
Na pewno nie ma standardowo. Najlepsze zabezpieczenie to AC.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Rozmiarem pasują idealnie, trochę ciężej jest upchnąć tapicerkę pod uchwyt lampki (bardziej płytki), ale daje radę.
-
B8 TrOOOOp
Panowie, przy keyless i elektrycznej klapie jest funkcja otwierania nogą jak na filmie, bo nie kojarzę tego z wyposażenia.. Robił ewentualnie to ktoś u siebie?
-
B8 TrOOOOp
Zmienia od razu tryb i pokazuje to na FIS, na MMI nie wyświetla wtedy info.
-
Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb
Dzięki, biorę
-
Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb
Dajcie znać jak się spisują te od A7 przy wyższych prędkościach.
-
B8 TrOOOOp
A lusterko wewnętrzne fotochrom reaguje prawidłowo przy ściemnionych tylnych szybach, nie ma tu jakiegoś problemu z wykrywaniem światła?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
U mnie przeprowadzili akcję serwisową dotyczącą emisji spalin przy okazji przeglądu. Żadnych różnic po nie zaobserwowałem, kartki też żadnej nie otrzymałem.. Było pytanie czy był robiony jakiś program silnika, po odebraniu auta całe wcześniejsze kodowanie poszło w niepamięć - wgrywają nowy soft na pewno. Jak ktoś jest po chipie to bym temat akcji serwisowej odpuścił.
-
B8 TrOOOOp
Really? Wyciągnięcie kratki halogena i odkręcenie 2 torxów jak mówi instrukcja, gdzie masz swobodny dostęp do lampy jest bardziej pracochłonne niż grzebanie przez dziurkę między kołem i nadkolem?
-
B8 TrOOOOp
Jak się zabierasz kolego od d*py strony do takich rad to poważnie. Wyciągnąć do przodu kratkę halogena, odkręcić 2 torxy i halogen w rękach, tak jak pisał Dikson. Nic nie będzie się źle trzymać.
-
B8 TrOOOOp
A zmiana na ten z SIM (mam SD tylko) wiąże się z jakimiś zmianami jeszcze?
-
B8 TrOOOOp
Orientujecie się, czy można dokupić sam panel od czytnika DVD, bo mój się dziś wziął uszkodził ?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
A miałeś aktywne sterowanie?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Wygląda na to, że na 80% masz QQ1, tylko nieaktywne sterowanie. Trzeba uruchomić to VCDSem + green menu, żeby Ci się pokazało sterowanie jasnością w ustawieniach. Ja tak miałem u siebie, QQ1 nie było na wlepce, nie było sterowania jasnością w ustawieniach, po otwarciu drzwi była za to podświetlona przestrzeń nóg pasażerów z tyłu, nieaktywne lampki podświetlenia przestrzeni nóg z przodu, była lampka w schowku, podświetlone klamki i kratki nawiewu. Po uruchomieniu VCDSem i włączeniu w green menu ruszył cały pakiet, tzn. sterowanie jasnością i odpaliło oświetlenie nóg z przodu. Taki bonus od fabryki
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
U mnie na przeglądzie robili akcję serwisową związaną z normą emisji spalin (wgrywają wtedy m.in. nowe oprogramowanie do sterownika silnika) i po tym zabiegu wszystkie zakodowane wcześniej rzeczy stały się historią, więc jeśli Cię obejmuje to miej to też na uwadze.
-
B8 TrOOOOp
Ja zostawiam w ASO na wymianie razem z Motul X-Clean+ 8100 5W-30 i panowie robią co do nich należy
-
B8 TrOOOOp
Coś jak synthol. Biorącemu wydaje się że jest OK, ale nie wygląda to tak dobrze jak się patrzy na to z boku..
-
B8 TrOOOOp
Dzięki. Jakiś numer tej części może ktoś ma w takim razie?