Treść opublikowana przez l2k2
-
D3S xenon
Aha i polecam też sprawdzone źródło zakupu, bo jest mnóstwo podrób na rynku. Brałem w Intercars.
-
D3S xenon
Wymieniłem standardowe żarówki ksenonowe na D3S Osram Xenarc Cool Blue Intense i mogę Ci te polecić, bardzo dobra zmiana Wymieniasz same żarówki nic więcej. Świecą idealnie białym światłem, nie są zbyt niebieskie (po uruchomieniu lekko niebieskawe, a dosłownie chwilę po rozgrzaniu jak to u ksenonów barwa się stabilizuje i świecą ładnym białym światłem, nie jest ciepłe, ale też nie świeci na niebiesko, a uwierz mnie niektóre niebieskie ksenony irytują i nie chciałem tak zimnej i nienaturalnej barwy), są zauważalnie mocniejsze niż standardowe (które też złe nie są, jednak jest różnica w mocy, może przez tą białą barwę, bo standard jednak na biało nie świeci..). W rzeczywistości świecą tak jak na tym filmie:
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
+1 do tego wzrosło spalanie po akcji serwisowej dot. emisji spalin
-
B8 TrOOOOp
Teraz zauważyłem, że nie masz MMI 3G+ i po angielsku. U mnie krzyczy, że nie da się używać polskich komend w nawigacji. Da radę włączyć angielskie komendy z PL menu w 3G+? Ktoś coś? Niewyraźne foto, ale widać.
-
B8 TrOOOOp
Z literą C jest pod przetwornicę, z B nie pasuje.
-
A4 B8 Avant LIFT 2.0 TDI 203 KM Phantom Black Competition+
Dostosowuje Listwy do blokowania bagażu (aluminiowa i z taśmą) po naciśnięciu od góry się przesuwa i przez wycięcie w szynach wyjmuje. Obie mają regulację szerokości, więc można ustawić po skosie, albo z jednej strony, w zależności co tam przewozimy. Lekko to działa, polecam ten modzik Nie robiłem fotek schowków pod fotelami, tutaj zobaczysz dokładnie jak to wygląda: http://www.audienthusiasts.com/ProjectUnderseatbin.html One są mega małe, więc nie są IMO niezbędne, zamontowałem bo potrzebowałem miejsca na podręczną parasolkę.
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
RRCustoms Kielce ogarnia nieźle tematy oklejania: https://pl-pl.facebook.com/RRCustomsPL
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Świetny mod, bez porównania lepiej tył wygląda
-
A4 B8 Avant LIFT 2.0 TDI 203 KM Phantom Black Competition+
Wolny, ciepły dzień, to można spokojnie podłubać. Wpadł pakiet schowków pod przednie fotele i szyn bagażnika
-
B8 TrOOOOp
Świetna kiera, super robota. Jak włączyłeś angielskie Voice Commands?
-
Podgrzewana kierownica
No może od A6 kupiłeś, w A4 nawet po zmianie taśmy podgrzewania nie uruchomisz.
-
Wymiana zwykłych foteli na elektryczne
Na początek sprawdź czy masz czerwoną kostkę pod fotelem, temat był poruszany na forum.
-
Podgrzewana kierownica
W B8 nie było podgrzewanej kierownicy, nie ma więc takiej taśmy.
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Spróbuj wymienić uszkodzony sterownik i zobacz jak się będzie zachowywać, nie jest wcale powiedziane, że będzie konieczna kalibracja po założeniu.
-
A4 B8
Napisz jeszcze jaki masz rodzaj lusterek, przed liftingiem czy po?
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Może tutaj znajdziesz odpowiednie: http://www.tme.eu
- Zestaw mocujący bagażnika?
-
Zestaw mocujący bagażnika?
Nie ma bo przed chwilą kupiłem
-
Czujniki parkowania (cofania) steelmate vs amerVox
Hmm.. a nie lepiej zrobić oryginalną instalację, gdzie masz odległość ładnie wyświetlaną na MMI, zamiast kombinacji z rozwiązaniami firm trzecich?
-
Boczek PP do sedana
Taki sam, z tym że w avancie gdy nie ma w wyposażeniu elektrycznej klapy to nie ma w boczku przygotowanego miejsca na przycisk otwierania. Ten na zdjęciu będzie pasować. Zwróć uwagę, czy masz przycisk od systemu kontroli wnętrza u siebie.
-
Wymiana foteli sport na sline czy p&p ?
Jeśli masz el. lędźwie i interesuje Cię sama el. regulacja to podpinasz i będą działać, jeśli nie masz grzania a będą z grzaniem to wtedy dodatkowe rezanie, to samo dotyczy pamięci.
-
B8 TrOOOOp
One są solidne, więc większość powinna przetrwać demontaż i będziesz mógł je ponownie wykorzystać. Zależy jeszcze jak demontowany jest boczek, nie polecam rwania na siłę bo wtedy można uszkodzić przede wszystkim zaczepy na tym boczku i wtedy lipa. Trzeba kupić taki rozbierak, który po lekkim odchyleniu boczka wsuwasz na klips i się go ładnie rozpina bez zniszczeń.
- B8 TrOOOOp
-
Fabryczny alarm
No dziwne, że nie chcą na tym zarobić, u mnie w ASO zdejmują i kasują 300 zł.
-
Fabryczny alarm
Tyle to mniej więcej kosztuje 250-400 zł, najlepiej więc z kilku rzeczy zdjąć CP jeśli zamierzasz dalej rezać, wtedy ten koszt spada.