Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

l2k2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez l2k2

  1. U mnie (bixenony nieskrętne) jest jeden czujnik zamontowany przy lewym tylnym kole.
  2. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, ktoś wymieniał taką osłonę tylnego amortyzatora? Dużo z tym zabawy?
  3. l2k2 odpowiedział(a) na Frankooo temat w Audi A4 B8
    Na 90% nie ruszy poziomowanie, gdy lampy są skrętne a BCM jest do nieskrętnych bixów, musi być wszystko od jednego systemu. Mam odwrotną sytuację, fabrycznie nieskrętne bixy a przy doposażaniu pewien "spec" wymienił BCM na obsługujący skrętne i przez to poziomowanie też nie działa, trzeba wymienić BCM na właściwy albo doposażyć o skrętne lampy.
  4. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak jak napisał WydRos długa nasadka i uważaj przy tym, żeby podczas zdejmowania nakrętka nie spadła do profilu, bo potem czeka Cię zabawa jak u ginekologa.
  5. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Muszą być od avanta.
  6. l2k2 odpowiedział(a) na Yoghurt temat w Audi A4 B8
    Świetnie, dzięki.
  7. l2k2 odpowiedział(a) na Yoghurt temat w Audi A4 B8
    Hej. Parę postów wcześniej padło pytanie o przednie zaciski 345mm z A6 C7 (o numerze 4G0105 AL + 4G0106 AL). Wie ktoś czy podchodzą one p&p do B8?
  8. To nie są fotele z B8 tylko B9. Boczki nie pasują i ktoś tu kiedyś o to pytał, ponoć nie podejdą. Może odkopiesz w historii.
  9. l2k2 odpowiedział(a) na Kajrol temat w Audi A4 B8
    Musisz zdjąć osłonę podsufitki z tyłu pomiędzy słupkami (pociągasz ją na zewnątrz bagażnika). Poszycie słupka jest przykręcone na śrubach u góry (pod tą osłoną), w szynie i uchwycie (hak), odchylasz boczną osłonę bagażnika i bez większego problemu można to wyjąć. A nr tego poszycia słupka, pod głośnik: 8K9 867 246A
  10. Bo w MMI nie ma wyboru pomiędzy trybami wyświetlania, trzeba wyłączyć i włączyć to wyświetlanie które tam teraz masz (tj. reset ustawień). Przy PDC przód + tył + kamera tak wygląda kodowanie w 09:
  11. Wyłączyłeś i włączyłeś ponownie wizualizację w MMI po montażu? U mnie dopiero po tym zaczęło włączać automatycznie obraz z kamery po wrzuceniu wstecznego.
  12. Może być w innym kolorze, obudowę przełożysz. Tutaj masz opis wszystkiego: https://portal.a4-klub.pl/a4-b8-montaz-skladanych-i-podgrzewanych-lusterek/ Przemyśl też przy okazji zmianę lusterek na liftowe, ładniejsze są ?
  13. Nie wymienisz środka bez demontażu lusterka, więc niestety czeka Cię też demontaż tapicerki. Nie jest to na szczęście skomplikowane, tak samo jak i zamontowanie nowego. Przekładanie samego mechanizmu jest dosyć ciężkie, więc lepiej po prostu nowe założyć.
  14. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    +1 może to i lepiej dla Ciebie, u mnie spieprzył robotę i umył potem ręce, nie mówiąc już o pajęczaku w kablach... taki fajny herbatnik z Pana WRC ?
  15. l2k2 odpowiedział(a) na Pro-Mar temat w Audi A4 B8
    Teoretycznie powinno, jednak.... inne, większe są też przekroje przewodów i dla przetwornicy masz osobno bezpiecznik, ja bym nie ryzykował że w trakcie używania dojdzie do jakiegoś spięcia i puści się auto z dymem, a to tylko przeciągnięcie 2 kabli do bagażnika.
  16. l2k2 odpowiedział(a) na Pro-Mar temat w Audi A4 B8
    O choroba, montowałem to u siebie i nie pamiętałem. W każdym razie wtyczki nie pasują, nowe przewody też trzeba położyć.
  17. l2k2 odpowiedział(a) na Pro-Mar temat w Audi A4 B8
    No ta wewnętrzna nie może pasować, bo musisz i tak położyć dodatkowy kabel z zasilaniem i jest dlatego 3 PIN, a przy zapalniczce masz 2 PIN.
  18. l2k2 odpowiedział(a) na Pro-Mar temat w Audi A4 B8
    Będzie P&P, wyjmujesz 12V i w jej miejsce wkładasz gniazdo 230V, nie trzeba nic zmieniać przy osłonie.
  19. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Egh.. właśnie coś nie pasowało - o LY9B mi chodziło (zwykły), a LZ9Y to nie metalik? Patrzę na katalogi i tam jest, że był zwykły czarny i metalik, a w jakimś czeskim, że perła występowała jeszcze w Allroad. Mam do wymiany drzwi i nie chciałbym perły z metalikiem pomylić jeśli były...
  20. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wie ktoś może jak to było z czarnymi lakierami w B8? Był zwykły LZ9W, metaliczny LZ9Y a perłowy też występował, czy tylko te dwa?
  21. Tak, wyczyścisz kierownicę Colourlockiem, ładnie wyciąga brud, przez który kierownica czy gałka tak na prawdę się klei i ślizga, a po zastosowaniu zostaje on zdjęty ze skóry i zostaje na ścierce ircha. W razie konieczności trzeba powtórzyć czyszczenie, aż na ścierce nie będzie brudu i po wyschnięciu zabezpieczyć impregnatem. Też miałem obiekcje, kupiłem zestaw i jestem zadowolony, polecam.
  22. l2k2 odpowiedział(a) na Gunwo temat w Audi A4 B8
    No jak są w wyposażeniu ksenony to tylko jako bi (drogowe i mijania). Wyższą opcją jest tylko Adaptive light (ksenony skrętne).
  23. l2k2 odpowiedział(a) na Gunwo temat w Audi A4 B8
    Nie, w serii były światła halogenowe (H7).
  24. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Taki: 4F0035909
  25. Hmm.. u mnie w Cool Blue Intense nie było takiej żółtej poświaty po założeniu, światło miało jedynie bardziej niebieskawy odcień na początku, ale jednak świeciły równomiernie. Kupowałem jednak ok. 1.5 roku temu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.