Treść opublikowana przez l2k2
-
Audi a3
Tak jest, wszyscy czekamy na wiosnę, no może poza tymi z quattro ? Te u Ciebie to jak pisałem to Sporty, można je było zamówić w opcjach i wtedy były bez żadnego logo, występowały też z pakietem Sline wnętrza, wtedy miały napis Sline wytłoczony na oparciu. A tak Recaro, były tylko w RSach.
-
Audi a3
Miło się patrzy na to autko, widać że dopieszczone ? PS. Fotele masz sporty nie Recaro ?
-
Elektryczna klapa bagażnika otwiera się tylko do polowy
Trzeba zaprogramować wysokość otwierania.
-
Montaż mgiełkowych spryskiwaczy przedniej szyby w Audi A4 B8 2011-2015
Kurcze trochę słabo, bo faktycznie te z A7 mogłyby robić lepszą mgłę, a te z VW mają za nisko pryskać.
-
Montaż mgiełkowych spryskiwaczy przedniej szyby w Audi A4 B8 2011-2015
Miałeś te 5M0955986C do porównania?
-
Lotka A4 B8 Avant Sline polift vs przedlit
Kiepskie zdjęcie, wygląda jakby przy tej klapie nie było żadnej lotki Sline, tylko standard.
-
Jakie macie spalanie w A4 B8 2.0TDI?
@aprox99 Tzn. robiłeś program (chip) i Ci spalanie po tym spadło, czy coś innego było kombinowane? U mnie też po wgraniu przez ASO nowego softu z akcji ze spalinami więcej pali auto ?
-
B8 TrOOOOp
Brak słów na takie dzbany, myślą że nikt nie zauważy i sp***rzają z miejsca zdarzenia, a słoma z butów gęsto się sypie ? Przykład z tego lata - koleś autobusem skasował przód Forda i pojechał jakby nic się nie stało ?
-
Jakie prace są przewidziane na przegląd silnika przy 200tys?
Jeśli wcześniej nie było robione, to oprócz tego warto wyczyścić z nagaru układ dolotowy z przepustnicą, egr.
-
B8 TrOOOOp
Dużo lepiej wygląda ten poliftowy tyłek ?
-
Podgrzewane fotele
Zacznij od podłączenia kompa i sprawdzenia czy oraz jakie są błędy. Klimatronik ma ochronę komponentu, więc nie wystarczy włożyć następny w miejsce starego żeby wymienić.
-
wystające końcówki wydechu po swapie z a5 3.0 tdi
@DanielM Za bardzo ten wydech wystaje. Nie mam fotki bardziej z boku, ale zobacz jak to wygląda u mnie - ten był od A4, przykręcony na standardowych mocowaniach, bez żadnego naciągania. Sprawdź czy nie wypycha Ci przypadkiem go tak do tyłu przez śrubę z podkładką na tylnym moście na środku.
-
S tronic opinie
Mnie nic w multi nie wyje, chyba że ktoś jeździ z butem w podłodze, to życzę powodzenia w używaniu jakiegokolwiek automatu. Użytkuję obie skrzynie stronica i multi. Multi w trybie D mega płynnie i komfortowo się jeździ po mieście, w trybie S(port) jak chcesz masz symulację zmiany biegów. Stronic tak płynnie nie jeździ. Jakkolwiek Stronic przenosi większe momenty, więc jeśli zamierzasz coś działać z silnikiem to multi może ograniczać. Reasumując, jeżdżąc głównie po mieście wolę multitronica, więcej w trasie lepiej spisuje się stronic. Zależy więc od sposobu użytkowania. Multi w B7 i B8 to też inne skrzynie niż w B8 polift.
-
elektryczna klapa bagażnika nie domyka się
@paweela Nie masz żadnych błędów?
-
Cos trzeszczy z tylu w sedanie
Sprawdź czy to skrzypienie nie pochodzi może od wieszaków tłumika.
-
A4 B8 Avant MY2013 klapa otwierana ręcznie
- Automatyczne,mechaniczne otwieranie klapy bagażnika
Były dwa rodzaje różniące się siłą, w zależności czy auto z elektrycznym otwieraniem czy nie: 8K9 827 552 A - 450N (przy el. klapie), 8K9 827 552 B - 550N (bez el. klapy). Jeśli nie masz el. klapy to masz te z końcówką B, przedlift/polift takie same.- Zamek drzwi w Audi A4 B8 nie otwiera się z pilota
Podłącz komputer i sprawdź czy nie sypie Ci błędami.- Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Niestety nie u siebie.. widziałem na żywo i pięknie wyglądały, dla mnie nr 2 po Beaufort, które jednak są nieprzyzwoicie drogie. Co by nie mówić dwie osobne rurki bez porównania lepiej się prezentują niż std po jednej, ale zawsze może być trochę lepiej ?- Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Zdjęcia nie oddają jak ładnie te dekory wyglądają na żywo, trzeba też je pomacać ? Dobrze, że zakładasz końcówki, ori jak się patrzy na tyłek są moim zdaniem trochę przymałe.- Kierownica z B9 do B8 lift
Pewnie tym, że jak nie będzie to będą go mieli w d*pie jak to ma miejsce u niektórych.- Popiskiwanie
U mnie zestaw Zimmerman + Ferrodo premier zaczął delikatnie popiskiwać podczas hamowania przy niskich prędkościach (parkowanie) jakieś 1-1.5 miesiąca po założeniu, popiskiwało tak przez 2 miesiące, potem ucichło i mam nadzieję że już nie wróci.- Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Tak jak napisał M4RK0, aktywny tempomat w A4 B8 nie działa poniżej pewnej prędkości i dlatego nie można nic aktywować żeby dojeżdżał do poprzedzającego auta w korku, taka funkcja pojawiła się dopiero w B9.- żarówki do halogenów A4 B8
H11 były w przedlifcie i z tego co pamiętam są w Allroad, w polifcie siedzą H8, tak jak masz. Różnice są w mocowaniu żarówki.- Problem z klamka drzwi pasażera
Niestety nie mam numeru części do tego pod ręką, temat był poruszany, niektórzy nawet reanimowali te zamki, na pewno znajdziesz na forum. Do wymiany trzeba zdjąć boczek, w pierwszej kolejności jednak komp. - Automatyczne,mechaniczne otwieranie klapy bagażnika