Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

l2k2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez l2k2

  1. l2k2 odpowiedział(a) na Yoghurt temat w Audi A4 B8
    Kolego, te zaciski są p&p, bez problemu można je założyć. Tarcze z A4/Q5 345 i A6 345 różnią się minimalnie grubością, innych różnic w budowie nie ma. Do zacisków możesz założyć polecany tu wielokrotnie zestaw: tarcze OZ (np. grubsze z A6) i klocki Textara, nie pylą one jakoś bardzo jeśli na tym Ci zależy, mam u siebie ten zestaw. Wcześniej miałem ceramikę i niestety słabiej to hamowało.
  2. Nie da rady niestety.
  3. Tzn., że lusterka nie otwierają się pilotem, tylko po zapłonie, tak jak masz teraz.
  4. Niestety nie wiem ?, u mnie nie było tego.
  5. Tutaj masz dokładną rozpiskę z mocowaniami tylnego zderzaka.
  6. W zależności od roku produkcji: 8K1820043P, AK, AL, BC
  7. Przedlift i polift mają różne zderzaki, więc nie pasuje. Między sedanem i avantem nie ma różnicy przy dyfuzorze.
  8. Tuner musi uważać na niutki i będzie dobrze
  9. Można było jeszcze parę Nm więcej wyciągnąć w tym setupie, ale to już proszenie się kłopoty ze skrzynią, nie ma co ryzykować. Skrzynia ładnie pracuje. Na szybko taki film był nagrany. W sumie szkoda, że nie do 180-200, bo dalej idzie też jakoś w miarę.
  10. Podłokietniki: 8K1867173B, 8K1867174B, 8K0867373A, 8K0867374A Dzięki. Co do planów, to do założenia z przodu zderzak Competition, podświetlane listwy progowe, maskownice od Banga, wygłuszenie i jakieś dobre nagłośnienie, może coś z zawieszeniem, pomysły cały czas się rodzą jakieś Heh.. przy tej mocy ośka spokojnie daje radę, nie ma potrzeby quattro
  11. Miło się patrzy na zadbane autko A co do pomiaru z hamowni, zacząłbym od czyszczenia EGR, przepustnicy i układu dolotowego, do tego do zbadania w jakim stanie jest DPF.
  12. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Masz założony zły panel klimy, były dwa typy - jeden obsługiwał kompresor z pojedynczym przewodem, drugi typ kompresor z dwoma przewodami. Nic niestety nie poradzisz, musisz szukać innego panela.
  13. I po programie, seria ze zmienionym turbo i IC wypluła 150 KM i 341 Nm, ostatecznie wyszło 203 KM i 400 Nm, czyli wszystko co bezpiecznie można było ugrać uważając na skrzynię. Zupełnie inna jazda jest teraz na prędkościach przelotowych, gdzie brakowało odejścia ? Taka ciekawostka: byłem wcześniej w ASO na akcji serwisowej związanej z emisją spalin, na której aktualizowali oprogramowanie i czułem, że auto zrobiło się po tym słabsze i zaczęło więcej palić. Na wykresie wyszło, jak wykastrowali Audi tym softem ? Aligatorowi udało się na szczęście wgrać do sterownika soft sprzed akcji serwisowej i na nim był zrobiony dopiero program ? (rzeczywiste wyniki z hamowni należy mnożyć x1.08 ze względu na pomiary ze skrzynią multitronic)
  14. Textar epad mało pylą, miałem przez jakiś czas u siebie.
  15. Hmm.. taki jakiś znajomy ten wzór ? Wszystko do czasu gdy Ci się nie znudzi i znów zaczynasz kombinować ?
  16. Tutaj kolega ma do sprzedania bardzo dobre ori (to są Mont Blanc Barracuda, mam takie u siebie i sobie chwalę, lekkie, sztywne, budowa pozwala łatwo zamontować rower, polecam )
  17. @olivierofm Te 5M0955986C kosztują nowe ok. 145 zł/szt. w ASO, wcześniej były podawane ceny mgiełkowych od A6/A7 C7 4G8955987A / 4G8955988A i one są cały czas po ok. 55 zł/szt., tak samo jak te z A6/A7 C8, które nie wiadomo jeszcze jak działają. Może wrzucisz film jak działają te z VW, skoro lepsze niż spryskiwacze z A6 lift to by się zobaczyło.
  18. Są już dostępne od nowych A6 C8: 4K0 955 988 A, 4K0 955 987 A i A7 C8: 4K8 955 988 A, 4K8 955 987 A. Dysze sprysków wyglądają inaczej niż w poliftowych A6/A7 C7, ciekawe czy coś w tych nowszych poprawili. Kosztują tyle samo ? Na zdjęciu 1 - od A6/A7 C7 Poniżej od nowych A6/A7 C8
  19. Bart-s zajmuje się jednak multitronicami a nie stronic.
  20. I oby tylko takie "usterki" były ?
  21. Zapytaj ich o to, jak Ci coś przy zegarach grzebali to niech poprawią to jak trzeba. Dziwne, że po tej akcji serwisowej masz coś takiego.
  22. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zgadza się, 190 były w przedlifcie.
  23. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W C7 przy 150 i 190 były S-tronic
  24. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dlatego trzeba się przejechać i sprawdzić zawsze każdy automat jak się zachowuje przy zakupie, innego sposobu nie ma, a sprzedający ma udowodnić też zmiany oleju. Nie słuchaj Gibonsa, bo pisze tu utarte i nieprawdziwe opinie o multi, które być może dotyczyły wcześniejszych generacji.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.