Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

l2k2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez l2k2

  1. U siebie zakładam na dniach Focale z serii K2 Power i wziąłem do nich Match PP-62DSP (w Audi plug&play się go wpina), może być też np. Helix.
  2. Fabryczne wzmaki to niestety taki efekt, do tego kiepski sygnał z tunera. Możesz to rozwiązać wzmakiem z procesorem (niezbędna moc dla głośników + korekta sygnału). Kolega tutaj sprzedaje rozwiązanie p&p na te bolączki: Chyba, że więcej $$ do przeznaczenia masz to polecam wyższe serie Match'a, ewentualnie wzmak i proc osobno (jeszcze więcej $$ ?)
  3. Montując inne głośniki niż fabryczne musi być zwrotnica, pod warunkiem że chcesz wykorzystać jakieś 50% potencjału tych zmian. Przy wymianie głośników najrozsądniejszym rozwiązaniem jest min. kupienie wzmacniacza lub wzmacniacza z procesorem DSP i dokładne wysterowanie głośników (zwrotnica wtedy nie jest potrzebna, bo procesor steruje częstotliwościami, opóźnieniami sygnału itd..). Do tego przy DSP sygnał z fabrycznej jednostki jest przejmowany przez proc i nie ma nawet porównania jeśli chodzi o jakość tego potem. Fabryczny wzmak w tunerze, który nie ma wystarczającej mocy, nie jest w stanie wykorzystać potencjału nowych głośników, które żeby się odwdzięczyły, potrzebują mocy. Reasumując: kupienie nowych głośników i wygłuszenie drzwi to podstawa do poprawy, ale ze względu na niskiej jakości sygnał i niedobór mocy niewykorzystany potencjał. Powinien być do tego wzmacniacz i procesor. Są też rozwiązania P&P i nie trzeba przy tym robić przeróbek. To tak w dużym skrócie ?
  4. Znaczki to też jestem zdania, że w chromie, ale pakiet minimum moim zdaniem przy C+ to dyfuzor i relingi w czerni i te chromowe ramki mogły by wtedy zostać heh Prawda taka, że uni jest ciężki i wszystko co czarne potem się zlewa, na phantom perle już jakoś tam widać odcięcie z dodatkami piano czarnucha. Niunia jednak ma cieszyć Twoje oko wiadomo
  5. Gratulacje zakupu, świetny kolor po czarnuchach. Dobry potencjał do modów i pewnie black piano wpadnie tu i ówdzie heh ?
  6. I bajka, cały czas do przodu. Jest przy tych listwach dłubania, ale potem przy każdym otwarciu drzwi welcome banan na twarzy ? Te fabryczne kołki, porażka, tak samo zastąpione u mnie, no ale nie znalazłem takich wypasów z oooo heh Do zmiany te sreberka na dachu, przy szybach i z tyłu też ?
  7. @Damaudia4 Jak chcesz dobre ledy robione pod auto i nie mieć z nimi potem kłopotów, to polecam się skontaktować z @Tomnik
  8. Dyfuzor Sline nie pasuje do zwykłego zderzaka, skorupy mają inny kształt. Tak samo w przedlifcie jak i polifcie.
  9. Nie ładuje, bo to nie jest ładowarka indukcyjna. Musi być znaczek Qi, żeby ładowało bezprzewodowo.
  10. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chłopaki w USA zamieniają pomarańczowe obrysówki na chromowane z EU to idzie w drugą stronę zrobić moda ? do tego do położenia dodatkowe kable od lamp do BCM, jak chcesz żeby to świeciło.
  11. Gratulacje zakupu, świeża zadbana sztuka cieszy oko, niech Ci dobrze służy ? Audiholizm się szybko odzywa i w fabrycznej konfiguracji długo nie pojeździ hah
  12. Nie zastanawiaj się, tylko zakładaj mocniejsze hamulce. Jeden z lepszych modów i na pewno jeden z pierwszych w kolejnym moim aucie. PS. Do oddania mam zaciski 320 na przód jak coś za jakieś drobne, ale mimo wszystko polecam zestaw 345/330.
  13. Widziałem, już nawet zewnętrznych śrub nie zmienili w tej padace co do Ciebie przyszła, tak się rozzuchwalili. Dobrze, że się w porę zorientowałeś, bo mogło być znacznie gorzej...
  14. Dzięki Panowie, nie ma takiego w którym C+ by nie zagrało ? @venom171 Ringi póki co myślę, że zostaną tak jak są, może w przyszłości się odwidzi. @karol1981 Wiem co masz na myśli.. Maciek jak widzisz też zna temat, szkoda że na własnej skórze na dodatek taki fakap, ale kto by wiedział ? Parę miesięcy póki co jeździ, dla spokoju głowy jednak raczej pójdzie do zmiany. @MaciekPL Zawiecha i koła... obawiam się, że ta liczba może się zmienić ?
  15. Wpadły na tył ori czarne polerowane końcówki wydechu 90 mm i usunięte emblematy z klapy ? Do tego trochę akcesoriów, za co jeszcze raz dzięki Maciek!Z apteczką w końcu uda się wykorzystać schowki pod fotelami ?
  16. Nie ma różnicy między błotnikami, musi być tylko od lifta.
  17. @patryk195 Nie pasuje.
  18. @MarC000 Tutaj masz idealne rozwiązanie na swoje problemy: Świetny wzmacniacz z procesorem dźwięku DSP, podpinasz p&p bez przedóbek do tego zestawu co masz i nie brakuje mocy na głośnikach, proc do tego poprawia marny sygnał, który wychodzi z fabrycznej jednostki ?
  19. @lumberjack 1. Identyczna 2. Ilość zajętych pinów we wtyczce zawsze powinna odpowiadać ilości kabli. 6 pin to lusterko z el. regulacją i opcją podgrzewania, czy jest podgrzewane zależy od wkładu lustra. W ogłoszeniu wszystko się zgadza -> 6 pin.
  20. Dzięki, trzeba przyznać że przyjemniej się teraz podchodzi od frontu ? @Leszczonka Dokładnie trzeba zrobić jeszcze to co piszesz ? Może elektrycznie tłumione zawieszenie -2 cm, ktoś to zakładał u siebie?
  21. Skorupa C+ odebrana od lakiernika, wszystkie potrzebne duperele do uzbrojenia kupione nowe i w końcu siedzi to na aucie. Przy okazji też czarna ramka grilla ? No i nie podobał mi się efekt sadzonych jaj w lampach z przodu przez pomarańczowe żarówki kierunkowskazów, zmienione zostały na led i teraz jest jak trzeba, włączają się też precyzyjnie punktowym światłem równo tak jak na lusterkach ?? (na filmie niestety nie widać, musicie wierzyć na słowo ?)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.