Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

l2k2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez l2k2

  1. Oczywiście najlepiej zasięgnąć informacji u źródła -> ASO, jeśli była robiona akcja serwisowa dot. spalin to powinni mieć to w systemie. U nie dodatkowo po akcji jeszcze DPF się wypalał co ok. 300 km, więc możesz na to zwrócić też uwagę. Robiłem program u Aligatora (CJCA), pełen profesjonalizm i szacun za wykonaną pracę. Na moje życzenie wgrał ori soft sprzed akcji serwisowej i dopiero na nim modzony. Auto hamowane ładnych parę razy, aż udało się uzyskać odpowiednie (bezpieczne) efekty. Spora różnica w jeździe, DPF znów wypala się co ok. 800 km, czyli tak jak było przed wizytą na akcji w ASO... W wątku z moim autem jest wrzucony wykres. Sądzę, że tak samo dobrze ogarnie Twoje CNHA, Aligator to nie jest pan Miecio tune z Pierdziszewa ??
  2. l2k2 odpowiedział(a) na marcinsky temat w Audi A4 B8
    Nie będzie.
  3. Zamontuj i sprawdź czy wszystko działa, nad czym tu rozmyślać. Jak będzie problem to wrócisz do swoich oryginalnych najwyżej.
  4. Oznaczenie 8R0 oznacza, że producentem taśmy jest VALEO a nie że polift. Musisz założyć manetki też VALEO.
  5. Taśma i manetki muszą być tego samego producenta (Kostal/Valeo), może tu jest problem.
  6. l2k2 odpowiedział(a) na lukaszmi temat w Audi A4 B8
    Musisz wypiąć maskownicę sufitową między słupkami d (jest na zatrzaskach - ciągniesz ją poziomo na zewnątrz bagażnika) i odkręcić 3 śruby: u góry pod maskownicą sufitową, w prowadnicy rolety i w chromowanym uchwycie. Osłona słupka jest wtedy na samych zatrzaskach i można ją wypiąć ciągnąc w kierunku środka bagażnika. Musisz też wyjąć roletę i siatkę bagażnika, ponieważ osłony słupków i boki tapicerki bagażnika są spięte ze sobą koło tylnych szyb i trzeba te boki tapicerki bagażnika odchylić do środka, żeby można było rozpiąć z osłonami słupków. W bokach tapicerki bagażnika do wykręcenia jest śruba pod uchwytem rolety.
  7. Mów od razu, żeby twardy klar położył i z dobrym połyskiem ?
  8. Nie należy jechać do słabych lakierników to nie będzie widać różnicy.
  9. A widzisz jakąś różnicę?
  10. I kupiony Competition na przód ? Jak się uda z czasem to w tygodniu leci do malowania i wpada na auto ?
  11. Jeśli masz fotele regulowane manualnie to nr się zgadzają + N 90737105 - 4 szt., N90088003 - 4 szt. Szkła luster asferyczne, podgrzewane, fotochrom, EU ?
  12. Prawie darmo, tylko jak nie można kupić to niestety kiepska wiadomość. Muszę właśnie jakiś dressing do komory silnika wymyślić..
  13. Co zaaplikowałeś po myciu? Ładnie to wygląda ?
  14. Spójrz dobrze w warunki ubezpieczenia, bo sama opcja szyby w AC jest najczęściej na zamiennikach. Jak jest możliwość ASO to się nie zastanawiaj, będziesz miał założony oryginał S-G Sekurit.
  15. Czarnuch miód malina Ładny wypas fabrycznie i klasa wymodzone ?
  16. Przy aktualizacji map zostanie jak było: polski język i lektor, tak samo z aktualizacją softu MMI.
  17. Nie pasuje.
  18. W każdym ASO, ok. 80 PLN kosztuje ?
  19. Jest do tego odpowiedni sprzęt - tym wytniesz otwory jak należy: BEA000001
  20. No tak, są jasne i ciemne strony tego ?
  21. Jedyne lekarstwo - nowe graty ??
  22. Dzięki za wszystkie miłe słowa, to nie ma końca, jeszcze kilka drobiazgów i więcej się nie dotykam środka ? Na zewnątrz jest co robić, żeby było dobrze ? @MaciekPL Thx. Od razu się dobrze spasowaliśmy ? Dywaniki tekstylne wpadną jak tylko trochę zmieni się aura ? @WojtekA4B8 Bierz się do roboty, ciepło za oknem ? Trzeba podciąć nadmiar plastiku ze spodu listew, bo inaczej nie będą płasko przylegały do progu. Podłączone do podświetlenia przestrzeni pod drzwiami w boczkach, można też ewentualnie do oświetlenia wnętrza.
  23. Wpadło parę gratów do wnętrza ? - Panel tunelu piano black - Maskownice Bang&Olufsen - Gałka biegów - ori z A6 C7 lift - Podświetlane listwy Sline - ori z Audi A4 B9 - Skórzane podłokietniki na boczki drzwi doczekały się w końcu montażu - Mapy zaktualizowane do 6.28.2 - 2019

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.