Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

l2k2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez l2k2

  1. Na 95% zamek drzwi do wymiany, podłącz kompa i zobacz czy są błędy.
  2. Pasuje.
  3. Zazdroszczę weekendów ??‍♂️
  4. Gratulacje z zakupu, fajny czarnuch. Do poprawienia te parę rzeczy o których koledzy pisali - koła poza obrysem, nie robić na aucie agro tuningu z tylnych lamp i napisu S4, poprawić wycieraczkę tylnej szyby i bezawaryjnej jazdy ?
  5. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Orientuje się ktoś, czy aby zdemontować belkę zderzaka z tyłu, trzeba rozkręcać też system szyn w bagażniku?
  6. Jeśli masz teraz u siebie gateway 8T0 907 468 AD, to on obsługuje światłowód (masz dodatkowe wejście), ale nie obsługuje rozszerzonego can, musisz wybrać któryś z tych na pierwszej stronie z obsługą światłowodu i rozszerzonego can, zmienić i zdjąć CP.
  7. Tak jest, tą śrubką podregulujesz wysokość gdzie mają pryskać ?
  8. Folia nie będzie równie dobrze wyglądać jak ori albo lakier, niestety w tym wypadku jest trochę widoczny efekt skórki pomarańczy.
  9. Dziwne, że nie sypie błędami. Może manetka uszkodzona, albo zaśniedziała ? Jeśli bezpiecznik ok, silnik działa po podaniu zasilania to obstawiałbym manetkę, ale sprawdziłbym jeszcze stan styków podłączenia przy silniku i czy pojawia się tam napięcie (chociaż z tego co piszesz wygląda, że nie pojawia..).
  10. Bezpiecznik się nie przepalił?
  11. Nie wiem czy można samo wygłuszenie w ASO zamówić.. poza tym oryginalne z przodu to kawałek jakiejś włókniny marnej jakości i nie wiele to daje. Jak chcesz zrobić dobrze to lepiej wygłuszyć drzwi specjalnymi matami + boczek np. piankowymi tak jak robią to w studiach car audio.
  12. Na 80% powinna pasować długość, sedan i avant mają takie same wymiary za tylną ośką, ale możesz to prześledzić jeszcze po numerach.
  13. Jak masz PDC z tyłu to ori wiązka do radarów idzie z nią razem, do tego wiązki przedlift/polift są różne, więc tu uważaj żeby nie kupić nieodpowiedniej.
  14. Nie, na tylnych nie ma wygłuszenia niestety.
  15. Miód, ten wzór felg super się zgrywa ? Nie myślałeś, żeby dyfuzor z tyłu zrobić w czerni? ?
  16. Panel ma ochronę komponentu, MCE ma znaczenie - jeśli nie miałeś wcześniej podgrzewanych foteli, to raczej nie ma pinów i też jest wtedy do zmiany (+ ochrona komponentu).
  17. Racja, tak czy inaczej książka serwisowa powinna być, chociaż cyfrowa to zwykła broszura, tak na prawdę liczy się co wpisane jest w systemie ASO Audi, nie wiem jednak jak z bazą francuską czy np. niemiecką i możliwością wglądu do niej. W Polsce przy A4 z grudnia 2012 była cyfrowa książka, a przy A6 z 2013 dali zwykłą na pieczątki, nie pytali jaką się chce.
  18. To akurat normalne u Audi, sprzedają też auta z cyfrową książką przeglądów serwisowych, wtedy dostajesz taką książkę - ulotkę z informacjami serwisowymi, ale bez miejsca na pieczątki. Podczas pobytów w ASO zamiast pieczątek dostaje się wydrukowane poświadczenie przeglądu i jest to oczywiście zapisane też w systemie, tak samo z każdymi innymi rzeczami robionymi w ASO ? Mam tak u siebie.
  19. Kiedyś gdzieś mi przemknęło, że można dograć komendy voice skryptem (np. angielskie) i to by było to co potrzebne w tym wypadku, nie zagłębiałem się jednak w temat od dawna. Zwykła zmiana języka z poziomu menu niestety nie daje +100 fajności.
  20. @Mettenoos Po zmianie języka w Setup MMI na inny zmienia się jednak całe menu a nie tylko obsługa komend, więc tak to lipa
  21. l2k2 odpowiedział(a) na A4ultra temat w Audi A4 B8
    Sprawdź w ustawieniach centralnego zamka w MMI czy nie masz włączonej blokady klapy bagażnika.
  22. l2k2 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Zalewałem zarówno 2.0 TDI jak i 3.0 TDI Motulem X-Clean+ 8100 5W-30, przeszedłem jednak na Valvoline Synpower XL-III C3 5W30, silnik pracuje trochę ciszej na tym drugim. Olej wymieniać co max 15 tys. lub po roku.
  23. @Mettenoos Po zaznaczeniu tych dwóch opcji i resecie MMI są znów nieaktywne, nie są u mnie zapamiętywane. U Ciebie trzyma? Gdzie zmieniasz język na EN, bo w opcjach MMI też tego u mnie nie ma.
  24. W którym ASO mają takie zbójeckie ceny? 150 zł to nie jest normalna cena, dokładnie 88 zł płaciłem za komplet z jakimś śmiesznym rabatem 5%.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.