-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam. Potrzebowałbym tarcze i klocki do B7 tył . Vin WAUZZZ8E47A031254 jakby ktoś mógł pomóc gdzie kupić i co. Dzięki ?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8E47A031254
-
Ucieka płyn, jak uszczelnić? 1.8t BFB
Możesz też podjechać. Do Salonu i kupić, tam. Ja też nie miałem raz wyjścia i musiałem komplet oringow kupić. I się pozytywnie zdziwiłem. Ponieważ zapłaciłem około 15zł za komplet. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Witam. Ja także miałem problem z wyciekiem wszyscy rokowali, że głowica. Byłem u 4 różnych mechaników i nie znaleźli żadnych wycieków zew. Mówili trzeba jeździć. Nie dawało mi to spokoju. Wszystko oglądałem dwa razy i nic. Przy wymianie turbiny nie mogłem odkręcić jednej śrubki, która znajduje się pod chłodniczką egr. No i bingo . Po odkreceniu dwóch śrub z kanału biegnącego z powrotem do komory spalania. Wylało mi się trochę płynu. Założyłem dodatkową rurkę bez chłodnicy egr i brak wycieku . Faktycznie potem to by mogła być głowica
-
[B5 AEB] Ubywa dużo płynu chłodniczego, nie kopci. 0.5l/300km
Cześć kolego. Mam pytanie zdiagnozowaleś problem jaki jest? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów.