Treść opublikowana przez A4CCH
-
H7 LED 13400 lumenów, opinie
Homologacji brak na ten wyrób, boję się trochę to kupić żeby 600zł w błoto nie poszło.
-
H7 LED 13400 lumenów, opinie
Barwy, barwami. Chodzi mi o oślepianie, jak nie będę nikogo oślepiał to czemu nie. A czemu za barwę by mieli zabrać ?
-
H7 LED 13400 lumenów, opinie
Witam, zastanawiam się nad zmianą zwykłych żarówek na coś lepszego, często podróżuje nocą i zwykłe H7 trochę licho świecą, słyszałem że LED`y niezle świecą (niby lepiej od xenonu). Pytanie do Was, mam B5 z 99r. (lampy soczewki, zespolone Valeo) Czy po wsadzeniu takich ledów nie zabiorą mi dowodu, i czy nie będę oślepiał innych, bo to mija się wtedy trochę z celem ... Sprzedawca twierdzi że będzie ok, że nie potrzebne samopoziomowanie, spryski itp. Twierdzi że do zwykłych odbłyśników się nie nadaje, ale niby do soczewek będzie ok, bo to soczewka koncentruję światło. Przerabiał to ktoś ? Bo te LED`y za tanie nie są, a kupić i zaraz ściągać oraz marnować 600zł ... Nie uśmiecha mi się. Proszę o opinie.
-
5- ramienne S-Line do B5
Witam, chce zakupić felgi 17" do mojej B5, podobają mi się 5- ramienne S-Line. Pytanie czy to wejdzie bez niczego ? Czy dystanse itp. ? http://www.fotosik.pl/zdjecie/d4690314f95351d0
-
Kontrolka poduszek i kostki pod fotelem
Fotele z paska bez poduch ? ... Dziwne. I to pasuje w szyny itp. Pierwsze słyszę o takim "modzie"
-
Kontrolka poduszek i kostki pod fotelem
Albo kupić normalne fotele, może uda się same przednie gdzieś na szrocie, czasem tanio
-
Odpowietrzenie/Zmiana pompy.
Witam, postanowiłem zmienić pompę ABS na ABS/EDS, pierwsze pytanie pompa pasuje P&P ? Czy jakieś kombinacje w czujnikach lub coś podobnego ? Drugie pytanie jak to odpowietrzyć ? Audi po pełnym lifcie, pompa zintegrowana ze sterownikiem.
-
Kontrolka poduszek i kostki pod fotelem
Dziwne że bez kostek są, chyba wstawili Ci jakieś stare Żółta- poduszki, Czerwona- regulacja ledzwi, Zielona- grzanie d*py A co zrobić jak nie ma podłączenia nie wiem, kiedyś słyszałem że chyba jakieś oporniki można wstawić.
-
Immobilizer awaria ?
Dziękuje za zainteresowanie, po tym jednym numerze już nie wywinęła kolejnego, ale dla świętego spokoju dobiorę się do tego, spraye "kontakt" myślę że załatwią sprawę w B5 trzeba kiere zwalić ... Poddałem się, zrobi się lepsza pogoda to śrubokręt w imadło, palnik, spróbuję go wygiąć i może podejdzie do tych dwóch śrub za kierownicą
-
Kontrolka poduszki powietrznej
1217 - - - - - 04C1 Zapalnik bocznej poduszki powietrznej strona kierowcy (N199) Ja miałem drugą stronę 1218 - - - - - 04C2 Zapalnik bocznej poduszki powietrznej strona pasażera (N200) Tak jak koledzy wyżej piszą, pod fotelem masz kostki, wypnij tą żółto-fioletową. Wez jakiś spray do czyszczenia styków, ja zastosowałem "Kontakt S" oraz po tym "Kontakt U", potem złóż i powinno grać u mnie to pomogło. W razie powrotu błędu ( lub ułamanego zaczepu) można spiąć kostkę na "trytytkę"
-
TRANSPONDER
Zamówione
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam, a macie może jakieś namiary na kolegę w tym ASO ogarniętego od części ? I jest jakiś rabacik dla klubu ? Bo czasem jak za coś zaśpiewają to usiąść tylko można ;p
-
TRANSPONDER
Witam, jestem na etapie dorabiania kluczyka scyzoryk do A4 B5 99r. Wiecie może jaki transponder kupić ? Model znam, tylko czy ma być prekodowany pod Audi, czy czysty ? http://allegro.pl/id48-transponder-megamos-crypto-prekodowany-fv-i5934568024.html - prekodowany http://allegro.pl/id48-transponder-grupa-vag-megamos-crypto-fv-gw-i6270082367.html- goły O co w tym chodzi ? Prekodowanie polega na przygotowaniu transpondera pod markę lub dany typ immobilizera. Odpowiednio przygotowany transponder jest gotowy do zamontowania w kluczyku i zaprogramowania w samochodzie przy pomocy kodu pin znajdującego się na oryginalnej karcie kodowej lub jeśli go nie ma, można go odczytać z centralki immobilizera, ECU lub innego modułu odpowiedzialnego za kodową blokadę rozruchu. Znalazłem że niby od 2004r. potrzebne są prekodowane.
-
Kabel nie wchodzi do gniazda diagnostycznego
Ja w moim kablu całkiem uciąłem te przegrody pionowe, został poziom i jest git
-
Otwieranie z pilota
Witam, jakiś czas temu wysiadło mi otwieranie auta z pilota, kluczykiem wszystko normalnie się otwiera. Udało mi się ogarnąć VAGa, i wypluło błędy: 00957 - Key 3: Adaptation Limit Surpassed 01176 - Key: Signal too Low Wie ktoś czym może to być spowodowane, oraz jak to naprawić ? Baterie wymienię, chociaż w sumie dobrze łapał daleko (więc nie wiem czy co bateria). Jakiś czas po tym miałem również awarie tej kostki przy stacyjce od immobilisera (nie wiem czy to ma znaczenie w tych błędach).
-
Błedy, diagnoza
Witam, posiadam błędy w autku, by mi je ktoś "zdekodował przetłumaczył" ewentualnie wie od czego mogą być, i czy spowodowane ? 17536 16518 18010 17978 00957 01176 00856 Oraz co to znaczy, błędu w tym nie było, ale pod napisem że brak błędów: or DTCs not supported by controller or a communication error ocurred
-
Win7 a VAG
Kolejny raz porażka ... Dziś robiłem to z bratem, który uczy się informatyki i trochę nad tym panuję. Dziękuje Panowie za zainteresowanie oraz pomoc, ostatecznie u mojej dziewczyny znalezliśmy lapka, starego wysłużonego który ledwo system dzwiga I poszło od kopa ... Ani jednej niespodzianki, żaden błąd nie wyskoczył ... Jedynie co to strasznie muli laptop, ale i tak kosztowało mnie to DUŻO mniej czasu niż walka z Win7.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Win7 a VAG
64 bit - brak mi już serio sił na to ... Ale troche mi szkoda kasy na lapka z XP, jutro jak będę miał czas to spróbuje. Ale znając mój komputer i brata lapka też z toporną win7 64 znów windows zapunktuję ...- Win7 a VAG
Wróce do domu wieczorem to dam znać czy coś pomogło. http://www.fotosik.pl/zdjecie/cb890aa2df001b81 http://www.fotosik.pl/zdjecie/f1ffb2ca055b324a http://www.fotosik.pl/zdjecie/33fc10528b3fc3e8 Brak mi już sił, nic nie działa non stop to samo. Problem już w programie VAG, tak jak na tym "super zdjęciu" jak wybiorę COM i klikam test, cały czas ten błąd.- Immobilizer awaria ?
A to przepraszam. Mój bład- Immobilizer awaria ?
Ja czytałem właśnie że bardzo często niby ona jest przyczyną, jakaś mała na dwa piny.- Win7 a VAG
Nie wiem, a jak to zmienić ? Wejść w VAGa 311.2 i tam tego szukać, czy gdzie?- Immobilizer awaria ?
Poruszałem kluczykiem w stacyjce i gra, dziś tylko z 5-6 razy musiałem gasić i było ok, może ta kostka broi.- Win7 a VAG
Witam zakupiłem kiedyś kabelek na allegro w VAGiem KKL 409, i problem jest taki że za diabła nie rusza na win 7, Próbowałem z VAG 311.2 i też du*a instalowałem tamte sterowniki (co w folderze z 311.2 są), kabel cały czas USB 2.0 serial ... Na płycie z kablem znalazłem jakieś sterowniki, kabel wskoczył w COMy ale niby jeden sterownik nie jest cyfrowany czy coś i może nie działać poprawnie (no mniejsza zainstalował się) idę do auta porty wszystko ustawione. No i chcę łączyć z autem a tu Status Port COM Niedostępny. Wie ktoś o co chodzi, bo mi brak już cierpliwości, kabel jakiś felerny czy co ? Dodam że u kolegi na XP śmiga, u wujka na Win8 również i to bez kombinacji ... Bo mnie już to całkiem przerasta. - Win7 a VAG