Treść opublikowana przez A4CCH
-
Sonda lambda ?
Z ASO to bez "jaj" a masz może link czy coś jak porobić te logi ?
-
Sonda lambda ?
Witam, od pewnego czasu mam wrażenie jakby wolniej przyśpieszał mi samochód, w dodatku jak wstawię mu z 3/4 gazu bądź do dechy np. z 2 biegu, start z 2,5tyś obrotów, jest chwila jakby przyduszenia i dopiero przyśpiesza (wydaje mi się gorzej). Może być to przyczyna lambdy ? 16518 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: No Activity P0134-35-10---Intermittent Błąd już jakiś czas wyskakuję, dość długo, spalanie niecałe 10l miasto, auto jeździ tylko na benzynie, raz czyściłem wtyczkę od lambdy, ale błąd średnio raz na miesiąc wraca. Co może być tego przyczyną ? Jak nie lambda to co sprawdzić ? A jak już to lambda to jaką kupić, ma być dobra a nie tania.
-
[A4 B5] DRL (LED)
I świecić innym po oczach, jak chcesz oglądać długie innych, to montować możesz śmiało xenon bez poziomowania. Są moduły które ograniczają moc długich świateł chyba do 30%, tylko nie wiem czy to legalne. A jak nie to pewnie zostają te paski gdzieś w kratkach zderzaka. Halogeny bym oszczędził
-
jak poprawić światła z przodu
Jak mam polifta + Osram night breaker 110% i przyzwoicie Tylko cena 75zł- 2szt. a potrzeba 4 o ile w długich też chcesz. Jeśli jest lipa, lampy do regeneracji (nie chodzi o polerkę klosza) ale w sumie i ona nie zaszkodzi. Xenonu nie zakładaj, byś chciał aby ci ktoś pseudo xenonem bez poziomowania po oczach dawał ? Średnio przyjemne, założysz jakieś blue vision to w deszcz jedziesz na ślepo.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Kolega mi przesłał ofertę na tarcze zimmerman + klocki ferodo, czyli zestawik jak najbardziej wystarczający ? Czy lepiej zapytać o tarcze ferodo ?
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Chodzi o "cudach" w sensie jakości tarcz, klocków ? Czy chodzi o hamowanie, bo jeśli o to, to cudów nie potrzeba bo jest to 1.8
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Ktoś z forum ma to w dobrej cenie ? Czy szukać po necie ? Ostatnio brałem lemy od dzika i polecam (cena+sprawnie) Tarcza 280, ale kusi mnie 312mm, tylko kurde pakiet zima 15" :x
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Witam, czas na wymiane coraz bliżej tarcze i klocki, co kupić do B5, oczywiście górna półka ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A +/- ile za taki pakiet malowania, o ile można zapytać Za listwy drzwiowe, i te plastiki pod zderzakami. Czy Ty mniej malowałeś ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A jak to się trzyma ? Nie odpada nie pęka, wszystko jest ok ?
-
Wymiana amortyzatorów tył sedan.
A z tymi boczkami jak ? Do góry je pociągnąć i do siebie czy jak ? Nigdy ich nie ściągałem Chodzi o te przy kanapie.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Malował lub widział ktoś może jak wyglądają pomalowane czarne plastiki (te pod zderzakiem) w kolor nadwozia ? No i listwy drzwiowe
-
Wymiana amortyzatorów tył sedan.
Wyciągam je do góry czy do siebie ? Śruba jest tylko dolna ta za tarczą i te co boczek zdejmę, czy gdzieś jeszcze ?
-
Kiedy na zbieżność ?
Zmienione, dolny tył oraz górny przód, kolumna zawieszenia była demontowana oraz amor odpięty z dolnego mocowania. Założyłem nowe lemy, i na stację diagnostyczną przejechałem przednia osią po płytach i wszystko ok, o dziwo nic nie zapłaciłem
-
Osprzęt do 312mm, warto?
Super ? w skład zestawu wchodzi 2x zacisk, 2x jarzmo. Nic więcej, a potrafisz to tym foto zidentyfikować czy to są dobre zaciski ? Bo raz kupiłem prawie pod aluminiowe zwrotnice i by była d*pa, o ile pamiętam to nawet Ty mnie od tego uchroniłeś, a przewody itp, będą moje pasowały ? Bo ja dostane gołe zaciski. Osłone za tarcze idzie dokupić w motoryzacyjnym bez problemów ?
-
Osprzęt do 312mm, warto?
Witam, jakiś czas chodzą za mną hamulce 312mm, pytanie, mam B5 z 99r. po lifcie, mam w niej zaciski LUCAS tarcza 280mm, co mi potrzeba do SWAPU, felgi 16" wiem, potrzebuję tylko zaciski, oraz jarzma ? Przewody pasują stare ? Co tam może nie pasować ? Oraz jak dobrać osprzęt (tarczę oraz klocki) zazwyczaj wołają po numerach VIN, a gdy go nie mam ? Zaciski pasują od A6 C5, passata B5 FL ? Mam okazję kupić takie za 180zł (2x zacisk, 2x jarzmo) warto ? Oraz wie ktoś czy podejdą ? http://www.fotosik.pl/zdjecie/e57f6f946f2bc696 http://www.fotosik.pl/zdjecie/0468ca86cc1b882e
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Wymiana amortyzatorów tył sedan.
Witam, zamierzam wymienić z tyłu amortyzatory w sedanie, posiada ktoś może jakieś fotostory ? W necie już są wygaśnięte fotki :x Zostały tylko opisy... Pomoże ktoś, opiszę coś dokładniej bądz posiada jakieś foto ? Jak sprawnie zdemontować boczek siedzenia, nie chce niczego ułamać, bo mam dość nietypowy kolor wnętrza ...- Kiedy na zbieżność ?
Coś mi puka trochę kusi mnie zmienić, ale w maju na przeglądzie było ok, nie wiem czy bawić się na elementy, czy jak wyjdzie że zużyte na przeglądzie zapodać komplet i bez zabaw. Bawić się na te elementy, jeszcze jak na zbieżność bym miał jezdzić po wymianie jakiegoś elementu to robią się koszta ...- Kiedy na zbieżność ?
Witam, w najbliższym czasie wymieniam jeden element zawieszenia, czy po takim zabiegu musze jechać na zbieżność ? Kiedy jest to konieczne, a kiedy nie ? Przy jakim elemencie tak, a przy jakim nie ?- Identyfikacja zacisku
Witam, znajomy ma na sprzedaż zaciski 312mm, kiedyś kupił i zrobił SWAP do B6, teraz założył większe i te sprzedaje, nie wie od czego były wcześniej te zaciski. Wie ktoś czy podejdą mi do B5 po 2-lifcie ? Jarzma najprawdopodobniej 451, ale sprawdzi. http://www.fotosik.pl/zdjecie/415d1c47146d8211 http://www.fotosik.pl/zdjecie/1fa91cae9f0fcfdb http://www.fotosik.pl/zdjecie/6499b86159d43833 http://www.fotosik.pl/zdjecie/34dde9014c915c98- Valeo, co to za śruba ?
Dziękuje za odpowiedz, tak jak piszesz u mnie właśnie brak tam śruby, tej bliżej grila górnej. Dziwne w obudowie 3 otwory, a w odbłyśniku 4 ... dziury w obudowie nie widać i stąd te zamieszanie, bo patrząc na odbłyśnik widać 4- Valeo, co to za śruba ?
http://www.fotosik.pl/zdjecie/b20ee416d5ab499e O ile się nie mylę są to te śruby. Ooo, a wiesz może czemu ? Patrzyłem to tylko to może być przyczyną tego "luzu", czy każda tak ma jak złapię mocowanie od H7 idzie poruszyć soczewka prawo-lewo, ale góra dół się nie da. I ogólnie myślałem że cztery przychodzą... I to jest tak w każdym z dwóch reflektorów ? I w tym czwartym miejscu po prostu ma być dziura i tyle ? Możesz rozwinąć odpowiedź jak się znasz, bo nie widziałem żadnego opisu tej sytuacji w internecie, a może nie jednemu to spokoju nie daje.- Valeo, co to za śruba ?
Witam, ostatnio w lampach zespolonych Valeo wymieniałem żarówkę H7, zauważyłem że soczewka rusza się na prawo lewo (dość delikatnie). Po zdjęciu obudowy od świateł widać że zamontowane jest to na czterech śrubach, z czego jednej u mnie brakuję, i jedna była luzna. Pytanie do Was co to za śruba?? Próbowałem różnych, a starych coś wykręcić nie mogę ... Nawet tej co dokręciłem -_- H7 LED 13400 lumenów, opinie
No tak, ale w sumie po co mi homologacja (podczas kontroli nikt do klosza nie zagląda, ani przez soczewkę nie zobaczy co siedzi). Chodzi mi tylko o to żeby nie oślepiać innych i tu jest dylemat, większość aut jezdzi na żarówkach z homologacja, a ustawienie świateł pozostawia wiele do życzenia, i nieraz oni robią większe szkody, niż jakieś pseudo ksenon lub coś na podobę, dla tego mi na homologacjach nie zależy Przecież nowe samochody również korzystają z oświetlenia ledowego, czemu ? Bo może serio warto. A gdybanie bo ma dużą moc świetlną i "oślepi" ... Chodzi mi czy ktoś to testował, lub słyszał opinie od osoby KTÓRA TEGO SPRÓBOWAŁA. - Wymiana amortyzatorów tył sedan.