Treść opublikowana przez A4CCH
-
Inny wzmacniacz, zamiast NOKIA
Witam, chce podłączyć na tył do mojej Audiczki jakiś lepszy wzmak niż seryjny. No i mam problem: 1. Zasilanie nowego wzmacniacza wiem że trzeba ciągnąć z + od akumulatora. 2. Mase można złapać z "budy". A co z sygnałowym ? Trzeba wziąć go z tej niebieskiej kostki która posiada 8 pinów ? Czy jak, przerabiał to ktoś ? Jak tak to bym prosił o pomoc. -click-Schemat kostki.-click- .
-
Identyfikacja kabli
Witam, wie ktoś co to mogą być za przewody ? Są one schowane pod tylną półką. http://www.fotosik.pl/zdjecie/e413215509394513 http://www.fotosik.pl/zdjecie/5a1dbd0a1cd61408 http://www.fotosik.pl/zdjecie/1308034a8d879049 Chce podłączyć tylne głośniki, i muszę uzyskać sygnał z radia pod wzmacniacz, i nie wiem który może to być przewód. Radio to symphony. Leży mi jeszcze w prawym boczku w bagażniku jakiś bardzo cienki niebieski, jest tam on tylko jeden. Niebieską kostkę już znalazłem. Opis pinów.
-
Jakie ramie wycieraczki do B5 ?
Ja ostatnio zakładałem te ramiona od paseratti i jestem zadowolony, zmiana zdecydowanie na plus.
-
Jak ustawić spryskiwacze szyby
Masz jakiś link do tego ? Nie mogę odszukać. A wie ktoś czy dysze można zamienić na mgiełkowe ? Mam B5-tkę po FL (spryski pod maską) jak tak to od czego podejdą ?
-
Jak ustawić spryskiwacze szyby
Witam, jak ustawiacie spryskiwacze szyby ? Na jaką wysokość ile cm ? Z 10cm nad wycieraczki ? Więcej, mniej ? Jaka odległość między jednym a drugim strumieniem ?
-
Wygładzina pod kierownicą
Aha, dziękuję za odpowiedz Te dziury w tej półce mnie zakłopotały czy czegoś nie brakuję, bo takie to sprawia wrażenie.
-
Wygładzina pod kierownicą
Witam, czy w opisanym przezemnie miejscu powinna być jakaś wykładzina ? Jest to taka półka pod kierownicą, nie jest to ten taki mały schowek bliżej drzwi kierowcy (taki na porftel). Chodzi o takie coś jakby hmmm, na mapy ? Jest to centralnie w lini prostej pod kierownicą. Pod spodem są otwory dość spore, na lewej ściance tego mam wykładzine, a z prawej normalnie plaststik stąd to pytanie, jak mam jej brak to jak tego szukać ? Co wpisać ?
-
Jakie głośniki na przód
Jak masz coś mocniejszego to może Hertz DSK ? Ja o nich myślałem jak chciałem dać przód przez wzmaka.
-
Jakie głośniki na przód
Radio oryginał Audi ?
-
Jakie głośniki na przód
Przez wzmaka, czy pod radio ? Średnia półka to do ilu ? Bo dla jednego może to być 200zł dla drugiego 500.
-
HELIX B-52C
Oryginały może ze szrotu bym wytrzasnął Stoją 4x A4 Kolega od golfa IV mi też da... Ciekawe czy podejdą Pierw zobaczę chyba od golfa, jak mnie nie zadowolą kupie Helixy.
-
HELIX B-52C
Wiem że da, ale wole mieć zaczep w tapicerce drzwi, poza tym oryginał i wystarczał z jakością do chwili kiedy zaczeły charczeć.
-
HELIX B-52C
Witam, mam pytanie, chce kupić wymienione w tytule głośniki Helix B-52C, i zamontować je w A4 B5 po liftingu sedanie, moje pytanie czy wie ktoś czy głośniki wysoko-tonowe będą pasowały w miejsce oryginałów ? Do tego zakupie również przejściówki oraz dystanse. Będzie coś jeszcze potrzebne ? Czy to przypasuję już ten cały zestaw ? -click- -click-
-
Głośniki pod oryginalne radio przód.
a znasz się na tym ? Sprzedawca w sklepie właśnie mi je polecił bo mają mocniejszy RMS pod radiem, jak by szły pod wzmak to też patrząc są mocniejsze.
-
Głośniki pod oryginalne radio przód.
Witam, temat pewnie znany. I nie, nie wstawie 16cm, i wiem że lepiej grają. Chciałem kupić do mojej B5 Helixy, ale sprzedawca mi polecił inne głośniki Crunche, które niby będą lepsze. A waszym zdaniem znane Helixy? Czy sprzedawca ma rację, będzie to podpięte pod oryginalne radyjko SYMPHONY. -CLICK Helix CLICK- -CLICK Crunch CLICK-
-
Radio Symphony, jakie głośniki + wzmacniacz
Oryginalne BOSE o ile się nie mylę posiada głośniki w półce 4x w drzwiach i 2x na półce. Ja mam tylko 2x miejsca drzwi przód oraz 2x na półce Wolę uniknąć wycinki zaczepu, wole gorszą jakość muzyki (choć i tak pewnie mnie 13cm zadowolą) niż ma mi tapicerka na dziurach skakać A przednie pociągnie przyzwoicie radio SYMPHONY, czy wzmak musi być pakowany ? A co powiecie Panowie na Helixa montaż przód bez wzmaka radio SYMPHONY ? Będzie to jakoś grało ? Czy bez sensu ? Czy do montażu potrzeba coś więcej ? Wie ktoś czy to wejdzie ? Czytałem to pod radio Helix`y niby lepsze od Hertz, ale czy radio SYMPHONY ogarnie je mało wiele, czy jest za słabe ?. Linki poniżej. -CLICK Helix CLICK- + -CLICK montaż CLICK-
-
Wymiana wszystkich głośników
Podpinam się, przód 16cm wiem że trzeba jedno mocowanie tapicerki wyłamać i robić stelaż, 13cm na przód wystarczy dać dystanse dostępne na allegro, do tyłu wiem że 16cm wchodzą też bez przeróbek. Posiadam radio SYMPHONY i nie nie chciał bym go zmieniać. Co polecacie ? Przez wzmaka to wszystko ?
-
Brak podświetlenia drzwi pasażera
Witam, mam problem znikło mi podświetlenie drzwi pasażera (ta czerwona lampka) a wraz z nim ta co świeci na nogi po otwarciu drzwi. Tylko od strony pasażera. Po otwarciu drzwi podsufitka normalnie się zapala oraz gaśnie. Wczoraj wieczorem te światełko na nogi również po otwarciu troszkę przerywało, potem normalnie, rano z 3x otwarte drzwi i brak wszystkiego ... Co to może być ? Żarówka, jedna się przepaliła i druga wtedy też nie świeci ? Bezpiecznik jakiś ? (jak tak to wiecie który?) Bo jakieś uszkodzenia kabla są mało prawdopodobne ... I jak się dobrać do tych żarówek ? Co muszę rozbierać (komplet fabryczny, wszystkie obudowy na miejscu) W tylnych drzwiach od tej strony również wszystko jest ok, tylko te jedne. Pomierzone, obie żarówki całe, masa jest, prądu brak. Przewody raczej całe, pod tą gumą gdzie drzwi się otwierają wygląda ok, ruszałem cała wiązką we wszystkie strony i ani na chwilkę nie błysło. Może nawaliło to gówienko w zamku. Idzie wymienić tylko ten element w zamku czy zamek do wymiany ? Bądz naprawianie tej płytki czy co tam siedzi. CLICK A to by rozwiązało problem ? CLICK Lub to ?
-
Czujnik Parkowania VALEO
Witam, ostatnio zainteresowałem się dołożeniem czujników parkowania, wypatrzyłem takie coś : VALEO Posiadam A4 B5 FL 99r. , pytanko do Was zakładał ktoś takie coś ? Nie chciałbym wiercić zderzaka, czy jest możliwość zamontowania tego w tą czarną wkładkę pod zderzakiem, wysokość wychodzi około 40-43cm, niby dużej różnicy nie ma. Ale czy będzie szło je odpowiednio ustawić tymi podkładkami co są w zestawie ? Czy nie będzie to jakoś paskudnie wyglądało ? Bo ta wkładka czarna pod zderzakiem nie idzie za prosto. Proszę o pomoc, pozdrawiam.
-
Uszczelka pod pokrywę zaworów
Ciekło z uszczelki pod pokrywę zaworów, oraz napinacza łańcucha rozrządu jest ta uszczelka też tak u góry, nie obeszło się bez podklejenia silikonem. Po tym zabiegu sucha
-
Check Engine
Aha, czyli duże prawdopodobieństwo że jej nie ma ? EPC zapala się i gaśnie po odpaleniu, a więc ok. I czyli EPC to taki odpowiednik checka ?
-
Check Engine
Witam wie ktoś czy w A4 B5 1.8 99r ARG jest kontrolka Check Engine po lifcie. Wersja bez kompa, pokazuję tylko temperaturę, czy odpowiada za nią EPC ?
-
Kontrolka AIR BAG
01218 takie coś, błąd skasowany VAGiem zobaczymy co dalej. Przy wtykach dziś grzebałem i wydawało się ok.
-
Kontrolka AIR BAG
Witam, dziś jadąc zapaliła mi się kontrolka AIR BAG, tak sama z siebie. Czym to może być spowodowane ? Kostki pod siedzeniami są ok, sprawdzałem, powpinane i czyściutkie. Ktoś już takie coś przerabiał ?
-
Uszczelka pod pokrywę zaworów
Wiem właśnie w x3 80-kach przerabiane... Ale były uszczelki korkowe jeszcze i zazwyczaj problem znikał. Po zakupie auta przed wymianą, lekko tylko tam się pociło, problem się pojawił po założeniu nowej ...