Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4CCH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4CCH

  1. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    Ma być dobrze a nie tanio, oleju nie zalewam co tydzień (a dużej różnicy nie ma w cenie) Czyli popierasz kolegę ? Płukać i przechodzić na LM, oraz zmiana z 10W40 na 5W40 ? O płukance również to samo zdanie, co kolega ?
  2. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    ok, rozumiem. Co nieco już czytałem, a więc chyba przejdę na 5W40, użyję polecanej przez Ciebie płukanki oraz oleju. Płuczesz zgodnie z instrukcją na płukance, czy inaczej ? Wlewasz przez bagnet, czy normalnie przez korek ?
  3. Za 100zł chyba warto SWAP co ? (zaciski, jarzma). I potrzebuję pod stalową zwrotnice, dobrze pamiętam ?
  4. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    A proponujesz 5W40, czy inny ? Chociaż myślę że 5W40 będzie odpowiedni. A wiesz czy jak przejdę z 10W40 na 5W40 wzrośnie zużycie oleju ?
  5. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    No ale płukanka może jest bardziej agresywna, bądź silnik z czasem może sam się uszczelni, poprzez osad (drobne nieszczelności), i płukanka to usunie. Na tą chwile całkiem suchy. Rozmawiałem z znajomym z ASO poleca 5W40, liqui moly.
  6. A4CCH opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, zamierzam zmienić płyn do wspomagania, pytanie jak to zrobić ? 1.Spuścić z zbiorniczka. 2. Rozpiąć te dwa węże (zlać z nich płyn). 3. Ktoś wchodzi do środka, kręci do oporu w prawo i lewo, na rozpiętych wężach. (Teraz którym ucieknie płyn ? Tam gdzie wchodzi ten grubszy, czy ten cienki.) 4. Silnik oczywiście zgaszony ? I jak to napełnić aby nie zapowietrzyć, pospinać węże lać i uzupełniać tylko, odpalić silnik przy zapełnianiu ? Ile potrzebuję nowego płynu 1l czy lepiej kupić 2l, myślę o płynie z ASO 1l=50zł/brutto, czy płyn z ASO nie ma sensu ?
  7. A4CCH opublikował(a) temat w 1.8
    Siemka, za 3 tyś. km wymiana oleju, i mam dylematy... Audi teraz zalana Castrolem 10W40, wcześniej nie mam pojęcia na czym jeździła. Myślę nad płukanką, i zmianą 5W40. Mój dylemat to taki, że płukanka może mi coś rozszczelnić, auto ma już swoje lata... I czy można się cofać z 10W40 na 5W40. Audi tak na 10tyś. km zabiera około 1l na dolewki. Olej na miarce ma taki miodowy kolor (ciemny). Także czarny nie jest. Płukanka ma sens ? No i myślę nad zmianą na Motula, czy lepiej co innego ? Jak przejdę z 10W40 na 5W40, weźmie więcej oleju na te 10tyś. km ?
  8. Tak, zarówno na komputerze jak i wersji mobilnej Do SWAPu w b5 z 280mm na 312mm, potrzebuję zaciski i jarzma (stalowa zwrotnica) ? Mam okazję na zestaw za 100zł.
  9. Tylko jak to estetycznie zrobić, nie chce aby latała tam luzem ...
  10. Macie pomysł gdzie wrzucić zmieniarkę "YATOUR" w b5 (lift) konsola 2din ?
  11. weź tu chłopie coś w kolorze wnętrza kup https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-1-9-tdi-CID5-IDjHMEx.html#5e8d9f9135
  12. A wcześniej miałeś sytuacje zakopania się czy coś ? Czuć jakąś znacząca zmianę ? Ja czasem jeżdżę po błocie, ale zawsze się jakoś udało (droga gruntowa rozjeżdżona ciągnikami) No i o zimę głównie mi chodzi, mieszkam w dość górzystych terenach, sporo wzniesień itp. A drogowców jak to zawsze zima "zaskakuje".
  13. U mnie padła tylko jedna strona od pasażera, nieraz w "wilgotną" pogodę zadziała z 2,3 razy i znów nic. Obstawiam chyba mikrostyk ... Ale może i złącze pomarańczowe ? Jak się dobrać do tego złącza ? Wyczyszczę i zobaczę, jedynie że mam pół przodu rozbierać
  14. Jak ktoś by mi to za 100zł zrobił to wydaje mi się że cena ok Ciekawe czy u mnie przewody podejdą bez doginania W poliftach pompa jest zintegrowana ze sterownikiem więc chyba tylko przekładka A jak ci się sprawdzał taki dołożony EDS, pewnie jak oryginał ? "Gra warta świeczki" czuć jakieś większe różnice ?
  15. Siemka, wiecie może Panowie ile kosztuje +/- zmiana pompy od ABSu. Samemu wole tego nie robić Myślę aby ABS zmienić na ABS/EDS, audiczka by zyskała trakcję W poliftach niby wystarczy zmienić pompę.
  16. A jakie stężenia panowie np: plastiki zewnętrzne (grill itp.), jakie do gumy (wlew paliwa, uszczelki zewnętrzne te przy szybach) APC, oczywiście nie uszkodzi lakieru ?
  17. Ooo, widzę tematyka ta sama, u mnie "Mikołajowa" też zadbała co nieco w detalingu Może to jakaś sugestia Ale w to wątpię, ponieważ często sądzi że przesadzam
  18. Witam Panowie, Wszystkiego najlepszego, spokojnych świąt, wymarzonych prezentów, spełnienia marzeń, a przede wszystkim zdrówka, bo bez niego trudno o wszystko
  19. A często bym przecierasz deskę ? Czy tak raz na czas ? Ja myślę oblecieć APC, wilgotna fibra, potem poorboya NL. I za każdym razem jak się pobrudzi to powtarzać cykl czy lepiej np. APC co jakiś czas ?
  20. I też tego nilsena stosujesz tak ? Polecasz czy raczej lepiej co innego ? Tak używam go. Miałem takie same wątpliwości co Ty. Jest spoko bo można rozcieńczać i używać do wszystkiego a przy tym jest wydajny i spełnia swoje zadanie. Możesz też myć felgi/silnik, smary również dobrze usuwa. Nawet kuchenkę w domu możesz przemyć O to fajnie, chodzi mi głównie aby tym oblecieć trudno dostępne miejsca, typu klimatronik, radio, nawiewy, wnęki drzwi, grill z przodu, wlew paliwa itp. . No to raczej się pokuszę
  21. I też tego nilsena stosujesz tak ? Polecasz czy raczej lepiej co innego ?
  22. Nie, miękki pędzelek Czyli 1:20 spokojnie na klimatronik i radio można zapodać. A stosował ktoś z Was wyżej wymieniony środek ?
  23. Czytałem też że trochę z tym dawkowaniem przesadzili (producent), niby 1:20 jest bezpieczne, tylko nie wiem czy do tych napisów i tej "gumy" również ... A bym nie chciał narobić sobie bałaganu
  24. Też mnie to zastanawia, nie zetrze mi to w b5 napisów lub tej "gumy" na przyciskach, jak to rozrobić, dokładnie to samo APC co kolega oraz dresing

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.