Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4CCH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4CCH

  1. Ja niedawno zmieniałem węże chyba z 2 lub 3, kupiłem w ASO. Ten co wkleiłeś chyba również Któryś bym właśnie od podciśnienia, ale nie wiem czy to ten, bym zajrzał pod maskę to bym Ci pokazał który to był Ciężko może być Ci je dostać gdzie indziej, no i trochę zapłacisz za ten wąż Oklej na razie taśmą izolacyjną cały i nawiń troszkę tej taśmy, a nie jedna warstwa, zamów wąż, taśma na razie coś tam powinna pomóc, ale problemu raczej w ten sposób nie rozwiążesz Po zmianie możesz również zaadoptować przepustnicę.
  2. Tu zapodałeś z myjki ? Tak myślę czy nie kupić myjki, na razie zbyt kasy nie mam na takie wydatki, a dobra myjka z 1k muszę wyłożyć Myślałem czy puki co nie kupić ręcznej pianownicy, i spłukiwać wężem, potem na dwa wiadra. Czy to nie za dobry pomysł ? Oglądałem na YT różnice, już wiem o co chodzi
  3. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    Uszczelkę akurat zmieniał mi mój mechanik, także raczej było to porządnie zrobione, mam do niego zaufanie, jeszcze się nie zawiodłem, wiedzę też ma sporą pracował w serwisie ale poszedł na swoje.
  4. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    Wolę chyba po całości, była tak zrobiona to trochę się poci... Uszczelka FEBI.
  5. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    Chyba przesmaruje, czy może to jakoś negatywnie wpłynąć ?
  6. Też tak czytam, i zastanawiam się czy nie kupić pianownicy... Lepsza jest ręczna, czy taka ma myjkę ?
  7. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    Tam zazwyczaj dobrze przylega ? Czy czemu nie, olej go może wypłukać ?
  8. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    A miał ktoś z Was okazję posiedzieć w takich fotelach ? Jak wrażenia ?
  9. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    Jak by się lało to też bym zrobił, a to się poci i dopytać wole.
  10. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    Nikt nie wie ?
  11. Ja mam niby 280mm, zacisk LUCAS i mam wentylowane
  12. Czy ja niepotrzebnie kupuje Lemy ?
  13. Jak już to i tak chyba bym 312mm założył, taniej niż 320mm wychodzi. Mniej rzeczy do przekładania Do 320mm chyba żeliwo od eSy potrzeba o ile się nie mylę.
  14. Czyli warto, w sumie koszt nie duży, najgorzej że na zimę mam fele 15" z prawie nowymi markowymi oponami :x
  15. oj, tego już nie mam. Z dostępnością nie powinno być problemu
  16. vag eeprom programmer 1.19
  17. Ja wyciągałem PIN jak licznik był zamontowany w aucie, poprzez złącze diagnostyczne. Inny sposób chyba nie wchodzi w grę, może ASO by coś zadziałało, nie wiem, ale skasują za to pewnie ładnie
  18. Jeżdżę raczej normalnie, można powiedzieć jedynie dynamicznie. Dla tego pytam o sens montażu, jakbym autem jeździł jakoś bardziej wyczynowo czy coś to rozumiem, ale to zwykłe 1.8 (125 koni)
  19. Witam, czy jest jakiś większy sens SWAPu hebli w sedanie 1.8 (125km) z 280mm na 312mm, będzie odczuwalna jakaś duża różnica ?
  20. Panowie skąd kupić tego LHMa żeby na 100% był oryginalny, przeglądam allegro i występuje w 3-4 rodzajach opakowań ...
  21. Polecicie jakąś dobrą knajpkę w Toruniu ? Lecę w niedziele z moją połówką bo ma sesję, pierwszy egzamin rano, kolejny późniejszym wieczorem, także będzie sporo czasu do pokręcenia się, myślałem o "Manekinie"
  22. Prawie spadłem z krzesła, uśmiałem się po pachy. Masz dodawać głupie wpisy to lepiej wcale ich nie dodawaj. Jedynie że twoja profilówka do czegoś nawiązuje to przepraszam Takim zachowaniem może zaimponujesz kolegą z podwórka, ale nie mi i myślę że większości tu obecnych również. Wykupione, najtaniej u mnie w HDI wyszło 660zł, rok temu też w HDI 440zł ... + mini AC w PZU, i prawie pół wypłaty w "tyłek", ciekawe co za rok nas czeka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.